Şimdi Ara

Sony Xperia XZ Premium (226. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.255
Cevap
36
Favori
334.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Al hocam al , cihaz kalitenin adı bence... hem kasası hem sistem çok stabil ve güzel. daha birçok şey yazılabilir de azcık geri sayfalara gitmen gerek :)
  • f.emre F kullanıcısına yanıt
    kalamare kullanıcısına yanıt
    Telefondan güncelliyorum beyler, inceden kasıyor hala. Güncelleye güncelleye bitiremedi biri bitiyor öbürü başlıyor. Güncellemeler sonunda sorun tamamen biter herhalde?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar telefonu rootlayan var mı aramızda. Uygulamalarda, chromeda reklam falan çıkıyor. Eski telefonumu rootlu kullanıyordum. Adblocker, YouTube on background, greniffy donation gibi güzel özelliklerim vardı xposed ile birlikte kullandığım.

Şimdi bunlardan var mı geçeyim napayım

• yılmaz058 kullanıcısına yanıt
    Drm keyleri silmeden zor. XDA'da tek bir yöntem var. Denemeye cesaret ister :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Midnightmrt M kullanıcısına yanıt
    Defalarca denedim mavi yaptım siyah yaptım... Ne yaparsam yapayım kişiler pembe arama mavi oluyor bu ikisi değişmiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: _Sniper

Telefondan güncelliyorum beyler, inceden kasıyor hala. Güncelleye güncelleye bitiremedi biri bitiyor öbürü başlıyor. Güncellemeler sonunda sorun tamamen biter herhalde?

Güncellemeyi pc Sony companion üzerinden yaparsanız bence sorun çözülür. Sony bile buradan yapın diyor

• quote:

Orijinalden alıntı: kalamare

quote:

Orijinalden alıntı: _Sniper

Güncellemeyi pc Sony companion üzerinden yaparsanız bence sorun çözülür. Sony bile buradan yapın diyor

Hocam fabrika ayarlarına alıp, pc den 0 dan güncelliyorum o zaman doğru mudur?

• BoccAcio B kullanıcısına yanıt
    okudum hocam gidebildiğim kadarıyla sorun olarak algıladığım bir tek şey oda gece çekimi diğer modellere göre geri de kalıyor . benim içi daha önemli olan şey ise telefonun kasıp donmaması hata vermemesi ve stabil olması bu yüzden bu cihaza yöneldim nasip olursa mayıs gibi alıcam inşallah :) Ayrıca ilk sony telefonum sony xperia tipo idi hala canavar gibi annem kullanıyor ve işini çok rahat görüyor :) bi ara kısa bir z2 kullanmıştım ve nasipse xz 3. sony olucak
  • quote:

Orijinalden alıntı: BullCock

Drm keyleri silmeden zor. XDA'da tek bir yöntem var. Denemeye cesaret ister :)

Neyse biraz böyle kullanayım o zaman alır almaz tuğla yapmayalım telefonu

Canıma tak ederse gözümü karartıp girerim root işlerine.

• yılmaz058 kullanıcısına yanıt
    Drm keyleri silinince olacak en güzel tabiri kullanmışsınız :)) Dediğiniz gibi tam bir tuğla olur cihaz :)

• drm keyler yedeklenmez mi?

• Mr. Kvnç kullanıcısına yanıt
    Aslında yedekleniyor. Hatta yöntemi de var XDA'da. Lakin ben cesaret edemedim. Çünkü anlatımdaki sürüm elimde yok.

• _Sniper kullanıcısına yanıt
    Hiç tel.e bulaşmadan direk pc ye bağlayıp daha evveel indirdiğiniz sony companion üzerinden yapılması lazım güncellemenin.<en sağlıklısı bu,sonrasında hiç sorun çıkmıyor
  • Slm arkadaşlar orman mavisi cihaz Antalya evkurdan alınma kapalı kutu isteyen olursa pm atsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrOguzhan -- 25 Mart 2017; 22:33:32 >
  • Son fiyat 2149 hedef 2000 bekliyoruz :)
  • Case4u'dan cam ve kap aldım. Cam dar geldi, ekranı kaplamıyor, kap da bir acayip yamuk yılık, aşırı adi duruyor.

Birçok yorumda camın dar olduğu yazıyor. Bir satıcı da "böyle daha kullanışlı" dedi, iyice tuhafıma gitti. Eskiden ne güzel spigenin ürünleri vardı, şimdi ucuz aksesuar çöplüğü olmuş memleket.

Sözün özü, önereceğiniz kavisli ekran koruyucu ve kılıf/kap var mı? En azından sizler neler kullanıyorsunuz?
  • DogacY D kullanıcısına yanıt
    Aliexpress den almanı tavsiye ederim bekleyemem dersen gitti gidiyor da tam kaplayan camlardan var

Fakat sadece kenarları yapışkanlı içeri zamanla toz giriyor

Kılıf olarak yine aliexpress den nilkin kılıf ya da x level in deri kılıfı çok hoş ve kaliteli

• kkafamatizz K kullanıcısına yanıt
    gece çekimi flaşsız biraz kötü ama bu biraz kötüyü mükemmel kameralar kullanıp söylemiyorum , 2 sene öncesine kadar ooooo diyeceğimiz fotoğraflar çekiyor aslında. yani demek istediğim bizdeki beklenti o kadar fazla ki her şeyden , o yüzden mutsuz oluyor insan. Sonuç olarak ben memnunum , herkes de çok beğeniyor çevremdeki... Beni de asla bir takılmadan dolayı bir donmadan dolayı arama konusunda bir sıkıntı yaratmadı. Telefonun asıl amacı da bu değil mi :)
  • Telefon ile ilgili batarya sıkıntı yaşayan var mı? Sanki sarjım çok hızlı boşalıyor. Sabah 8:30'da %90 olan şarjım 12:30'da %70e düşmüş durumda. Çok yoğun kullanmadım bugün telefonu, normalde Hearthstone oynuyorum ama bugün onu da oynamadım. Bilemiyorum, belki Note 3'ten sonra bana böyle geliyor ama daha 20 günlük telefonun batarya performansı ufaktan kıllandırdı beni

Sony Xperia XZ Premium

Sony Xperia XZ Premium

Sony Xperia XZ Premium

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thausael -- 26 Mart 2017; 12:46:18 >

• BoccAcio B kullanıcısına yanıt
    Akıcılık , donma ve kasma olmaması zaten birinci kural :)
  • 
Sayfa: önceki 224225226227228
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.