Şimdi Ara

Sony Xperia XZ Premium, Xa1, XA1 Ultra ve L1 Modellerinin Türkiye Çıkış Tarihi ve Satış Fiyatları (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.731
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Cevap için teşekkür ederim.

Açıkçası 6inc seçeneğim fazla yok bu yüzden XA1 Ultra alacağım, 2700mah pil bana yeter diye duşünüyorum çünkü, wi-fi den bağlı olarak ve 2G,de sadece Forum Donanım Haber, Facebook,İnstagram ve diğer Forum sitelerinde dolaşmaktan başka bir şey yapmayacağım.

Bildiğim kadarı ile 6inc en yenisi XA1 Ultra, sizin 6inc başka bir tavsiyeniz olur mu ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yilmaz976

Cevap için teşekkür ederim.

Açıkçası 6inc seçeneğim fazla yok bu yüzden XA1 Ultra alacağım, 2700mah pil bana yeter diye duşünüyorum çünkü, wi-fi den bağlı olarak ve 2G,de sadece Forum Donanım Haber, Facebook,İnstagram ve diğer Forum sitelerinde dolaşmaktan başka bir şey yapmayacağım.

Bildiğim kadarı ile 6inc en yenisi XA1 Ultra, sizin 6inc başka bir tavsiyeniz olur mu ?

Umarım sorunsuzu denk gelir. 2700 mah ile ben pek ümitli değilim 4 saat civarı ekran süresi anca gelir gibi tabi çok iyi optimizasyon yapılmışsa artabilir. Ama son kullanıcı siz olacağınız için net birşey demek zor.

6 inç için maalesef başka bir tavsiyem yok elimde 5.5 lik z5 premium bile büyük gelirken daha büyüğüne hiç bakmadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• ouzqan kullanıcısına yanıt
    Tekrardan Merhaba.

Sony tarafı ağır basıyor ama sizce Samsung Galaxy C9 Pro nasıldır ?

Kalite olarak Sony Xperia XA1 Ultra nın yanına yaklaşamaz diye düşünüyorum, illa Sony olmasın dersek, 6inc ne tavsiye edersiniz.
  • yilmaz976 kullanıcısına yanıt
    İlk defa duyuyorum bu telefonu forumda ana konusu varsa oraya bakmanızı tavsiye ederim donanım açısından gayet güzel gözüküyor ancak son kullanıcıları daha iyi fikir verebilir.
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.