Şimdi Ara

Sony Xperia XZ Premium (85. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
8.255
Cevap
36
Favori
334.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ghostefe

quote:

Orijinalden alıntı: jiraiya06

Tamam anladım hocam.
    Dostlar bu arada bir soru soracağım beyaz renkleri sizde de örneğin lg lere göre biraz sarimsi mi veriyor ekran? Yani biraz fark var beyaz renkte

Ekran ayarlarında ben beyaz dengesini yeşil 13, mavi 99 yapıyorum beyazlar bana göre daha güzel oluyor. Bide süper canlı modda kullanıyorum ekranı. Dene istersen verdiğim ayarları belki istediğini bulursun...

Hocam aslında böyle memnunum geceleri iyi oluyor sadece ekranda bir sorun olup olmadığını merak ettim bir de yukardaki diğer sorunuma da bakar mısınız sizde de aynı mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • telefonu hepsi burada.com'dan alan var mı
  • slord236 S kullanıcısına yanıt
    Parlaklık orta.. Mobil veri sürekli açık.. 3g ama..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynen dün gece benimde dikkatimi çekti.. Ve halen var.. Nedir acaba bu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kemal019 K kullanıcısına yanıt
    Hocam bir de stabil değil çok hafif yanıp sönüyor araliklarla gibi.
    Bu ışık otomatik ışık sensörü, oto parlaklığı kapatınca gidiyor ama herkeste böyle belirgin mi karanlıkta onu merak ettim.

• quote:

Orijinalden alıntı: jiraiya06

Dostlar telefonda bie şey var dün yoktu. Öndeki sony yazisinin sag tarafinda cok küçük kirmizi bir led yanıyor telefon açılınca bu led nedir? Bilen yardımcı olsun

Telefonun sensörlerinden biri o.
    Gündüz de var o kırmızı ışık ama gece daha çok belli oluyor.
    Herhangi bir sorun yok yani...

• ghostefe kullanıcısına yanıt
    Bir sorunum daha var hocam örneğin mail geliyor ama telefonun ekranini acmadan bildirim gelmiyor. Yani en azindan kilit ekranini acmak gerekiyor bütün bildirimlerde boyle bu ne ile alakalı çözümü nedir?

• cmozgn2761 C kullanıcısına yanıt
    Hocam çok bakmadım ama telefonlarla ilgili değil, bu yazılım güncellemelerinden sonra google play hizmetlerinin güvenlik ayarlarındanki güncellemelerinden oluyormuş galiba.

Google play hizmetlerine güncelleme beklicez artık :)
  • ghostefe kullanıcısına yanıt
    Ben de merak etmiştim teşekkürler açıklama için :)
  • Bu arada dostlar evet şarj süresi Android 7 ile daha da güzel hale geldi.

Ekran parlaklığı çok belirleyici batarya performansı konusunda bu telefonda, ben otomatik parlaklık modunda kullanıyorum, çok iyi çalışıyor.
  • heroes82 H kullanıcısına yanıt
    ben aldım ama ayın 8 inde kargolanacak neden sordum hocam
  • quote:

Orijinalden alıntı: cemde33

ben aldım ama ayın 8 inde kargolanacak neden sordum hocam

güvenilir mi değil mi onun için sordum kapalı kutu mu gönderiyor gelirken bir şey olur mu gibisinden
  • Cihazı alıcam fakat taksitli almak istiyorum en iyi hangi yöntemle alınır?(taksit yöntemiyle alan varmı?)

• radko kullanıcısına yanıt
    eğer iş bankası kredi kartınız varsa taksitli nakita avans çekin ben öyle yapmadım ama o fikir bayağı faydalı yüzde 1.9 faiz geliyor. hepsi bu.
  • radko kullanıcısına yanıt
    peşin fiyatına 10 taksit yapıyor diye biliyorum evkurda
  • heroes82 H kullanıcısına yanıt
    hocam ben satıcı: hepsiburada olandan aldım sırf güvenle alakalı sıkıntı çıkmasın diye ve sordum kapalı kutu ve garanti olayını. ürün kapalı kutu olarak geliyor ve garantisi sony Türkiye yani kvk ve teleservice. Zaten ürün gelince 14 gün içinde iade edebiliyoruz ve Hepsiburada bu konuda hiçbir sıkıntı çıkarmıyormuş. Şikayetçi olanı da görmedim. gelsin bakalım neler olcak memnun kalacağımı düşünüyorum ama
  • Aynen bi de Xperia E4G şarj kablosuna bakın derim 1 parmak boyu nerdeyse belki daha kısa
  • İyi akşamlar Xz de toplam arama süresini nereden görebiliyoruz

• 52mc kullanıcısına yanıt
    Yanlış hatırlamıyorsam servis menüsünde vardı, *#*#7378423#*#* yazınca açılıyor.
  • Evkur resmi sitesinde 2799 10 taksit mantıklı geldi alan varmı forumda evkurdan cihaz?pararel ithalatmı oluyor yoksa sony garantilimi?

• 
Sayfa: önceki 8384858687
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.