Şimdi Ara

Sony Xperia XZ Premium (336. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.255
Cevap
36
Favori
334.509
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 334335336337338
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • İyi forumlar Sony xz cihaz aldım ve yazılımı Android 6.0.1 ve güncel diyo bilgisayar üzerinden de baktım güncel diyo.android 7 ye nasıl yukseltirim yardımlarınızı bekliyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amara25 A kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun. Bence 6 kalsın yakında 8 gelecek o zaman pc comp. ile onarma yaparsın süper olur.

• Eyvallah sagol...

• Xperia Ana Sayfası 10.2.A.2.80 güncellemesi nedir bilen var mı? arkadaşlar.
  • DrNo D kullanıcısına yanıt
    Launcher güncellemesi işte ekrana uzun basınca gelen ayarlarda güncelleme var. Xz1 in saat ve hava durumu widgeti var öyle işte. Keşke pixel launcherdeki gibi uygulama çekmecesini yukarı kaydırarak açabilsek

• quote:

Orijinalden alıntı: mhsmhs61

Launcher güncellemesi işte ekrana uzun basınca gelen ayarlarda güncelleme var. Xz1 in saat ve hava durumu widgeti var öyle işte. Keşke pixel launcherdeki gibi uygulama çekmecesini yukarı kaydırarak açabilsek

Beta sürümünde bu özellik mevcut, yakında gelir sanırım.
  • Oo çok iyi beta sürümü kullanabilmek için google+ topluluğuna katılmak gerekiyormuş katılımım ne zaman kabul edilir acaba katılınıyor diyor

Edit: Şimdi betayı indirdim yukarı çekerek uygulama çekmecesi açılıyor fakat uygulama çekmecesi tuşunu kaldıramıyorum

Edit: onu da kaldırdım idare eder şimdilik :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhsmhs61 -- 10 Kasım 2017; 6:9:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: jiraiya06

Arkadaslar kış aylarina girdik bende ram sorunu devam ediyor 2.4 gb dolu hep telefon kasıyor o yuzden ne sacma is bu ya

o ram kullanımı normal android genelde boş alanları kullanmak ister dolu olması kafanı karıstırması ihtiyaç halinde hemen uygun yer açılacaktır

kasma sorunu için stamina kullanıyorsun kesin stamina düzeyini degiştirmeyi dene işlemci kısıtlıyor o mod ben performans modunu kullanıyorum kasma sorunu yok bu modda

dengelide ve pil süresi modları kasar cihazı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet1905_47 -- 11 Kasım 2017; 15:4:22 >

• Arkadaşlar bir kaç sorum var.

Telefon şarj hızı kaç amp? Buna bağlı olarak eğer 2.4 amp ise ona göre bir şarj aleti alıcam 3.0 amp ise ona göre. Çok sık telefon değiştiren biri değilim, o yüzden 3amp al ileride de kullan demeyin (:

Bir de ampere ile şarj hızını kontrol ettiniz mi hiç orijinal şarj aleti ve kablosuyla? 2000 mah ı geçtiğini pek görmedim, mi cihazlar bile 2700mah u geçiyor şarj olurken. Cihazda yapmam gereken bir ayar falan mı var acaba?

• mhsmhs61 M kullanıcısına yanıt
    Beta testi dediğin Oreo mu dostum? Ben android one launcher'ını kullanıyorum şayet 8'de pixel gibi alttan çekmeli ara yüz gelirse orijinale geri dönerim

• quote:

Orijinalden alıntı: dış kapının iç mandalı

Arkadaşlar bir kaç sorum var.

Telefon şarj hızı kaç amp? Buna bağlı olarak eğer 2.4 amp ise ona göre bir şarj aleti alıcam 3.0 amp ise ona göre. Çok sık telefon değiştiren biri değilim, o yüzden 3amp al ileride de kullan demeyin (:

Bir de ampere ile şarj hızını kontrol ettiniz mi hiç orijinal şarj aleti ve kablosuyla? 2000 mah ı geçtiğini pek görmedim, mi cihazlar bile 2700mah u geçiyor şarj olurken. Cihazda yapmam gereken bir ayar falan mı var acaba?

Ben ilk aldigim donemde denemistim mayis sonrasi yas başı 2600 u gordum sarz hizi olarak bir ye i gorselde atarim istersen zaten kendi sarj aleti ile alinabiliyor bu deger yeni bir alete gerek yok

Sarj degerleri bunlar 100% parlaklikta sarj bosaltma ve anlik 3800 civari bir deger aldim ama o galiba cok kisa bir degerdi

Bataryanin durumuna gore sarj hizi degistiigi icin bu degerlerde degisebilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmet1905_47 -- 13 Kasım 2017; 2:23:55 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Arapkahvesi A kullanıcısına yanıt
    Keşke oreo olsa bu sadece launcher betası. Beta derken uygulamanın kararlılığı konusunda hiç bir kötülük yaşamadım gayet akıcı ve şarz yemiyor.

Googleye sony ana sayfa beta test yazın sonra çıkan google+ sayfasına girin google + üyeliğinizle etkinliğe katıl deyin 5 dkya katılımınız kabul olacak o sayfanın içerisinde yerine getirmeniz gerekenler yazıyordu o yazıları türkçeye çevirip işi halledebilirsiniz etkinliğe katıldıktan sonra daha pek bişey yapılmıyordu sanırım.

https://www.google.com.tr/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://plus.google.com/communities/111315230279215633731&ved=0ahUKEwiirKO7p7rXAhXJ6KQKHSl7AHsQFghZMAY&usg=AOvVaw31GPDrJOE-GYMaNzl-yY2D

Telefonunuzun yazılım güncellemesine ana sayfa uygulamasının güncellemesi 11. Versiyonu gelecek yükledikten sonra uygulama çekmecesi tuşunu kaldırma ayarı var onu kaldırınca yukarı kaydırıp uygulama çekmecesini açabiliyorsınuz ayrıca uygulamalara uzun basınca uygulamaya özel seçenekler geliyor karşınıza

Google+ etkinliğine yeni gelecek versiyonda gelmesini istediğiniz özelliği ingilizce beyan edebiliyorsunuz mesela ben dün çekmeceyi açtıktan sonra yine aşağı yukarı kaydırarak uygulamalar arasında gezinti istedim tşk ettiler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mhsmhs61 -- 13 Kasım 2017; 3:40:9 >

• arkadaşlar dikkat ettiniz mi 15'i oldu ve kasım güvenlik yaması gelmedi.bence oreo geliyor gibi ne dersiniz?
  • ahmet1905_47 A kullanıcısına yanıt
    kardeş bu hangi uygulama ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: se_runtome

kardeş bu hangi uygulama ?

Battery monitor widgethttps://play.google.com/store/apps/details?id=ccc71.bmw

• ahmet1905_47 A kullanıcısına yanıt
    teşşekkür ederim kardeşim
  • quote:

Orijinalden alıntı: se_runtome

teşşekkür ederim kardeşim

R. Ederim

• se_runtome kullanıcısına yanıt
    Ben de öyle düşünüyorumm

• se_runtome kullanıcısına yanıt
    Hocam XZ1'lere de gelmedi güvenlik yaması henüz. Umarım dediğiniz gibidir :)
  • Arkadaşlar sandisk usb flash bellek aldım. Dual type c 3.1. Fakat telefon görmüyor. Desteklemiyor mu acaba

• 
Sayfa: önceki 334335336337338
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.