Şimdi Ara

Sony Xperia XZ Premium (282. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
8.255
Cevap
36
Favori
334.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Spigen vb. kaliteli diye geçinen firmaların Rhino Sheild'in yanında ne kadar kalitesiz kaldığını kullanınca anlayacaksınız. Hatta Spigen'in ve yine benzerlerinin en koruyucu modelleri kaba sabayken Rhino Sheild'in 3 metreden düşmeye garantili kılıfları kibar, sağlam ve kaliteli. Ben son 3 yıldır Spigen'in naylon plastiğine bi kuruş vermiyorum. Kılıflı kullanacaksam Rhino takıyorum. 100 liraya kaba saba kalitesiz bir kılıf alacağınıza verin siparişi resmi sitesinden tam 10 günde kapınıza geliyor. İçiniz rahat etmezse YouTube videolarını izleyin. Ben iPhonelarımı bu firmanın bumperları ile korudum. Nokta çizik olmadan sattım hepsini. Keşke bu modele de bumper yapsalar. Maille?tim de ama böyle bir çalışmaları yokmuş. Mecbur play proof alıyoruz o yüzden. Bizim cihazlar için üretilen temperli camı ekrana tam yapışıyor. Öyle boşluk toz alma falan yapmıyor. Hatta ekranın her yerinde küçük vantuzlar var. Tabi bunlar belli olmuyor. Sadece güneş altında kapalı ekranda telefonu sağa sola yatırarak görüyorsunuz. Zamp gibi yapışık ekrana. Sanki cihazın kendi ekranı gibi de hassasiyeti var. Gönül rahatlığıyla tavsiyemdir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben sipariş geçyim 40.50 dolat.. Kılıf ve ekran koruyucu.. %10indirim koduyla beraber.. Videoları izledim.. Kesinlikle parasını hak ediyor dediğiniz gibi.. Tekrar sağolun.. Yoksa buralarda kılıf vs aramaktan telef olacaktık..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kmlhyt kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hayırlı olsun.

• Merhaba. Sipariş için internet adresi verebilir misiniz?

Teşekkür ediyorum.

Saygılarımla...

• c.arda C kullanıcısına yanıt
    https://rhinoshield.io/collections/sony

Rica ederim. İyi akşamlar.

• Beyler premiumdan haber varmı?

• ne diyorum N kullanıcısına yanıt
    Haziran'da satışa çıkacak diye biliyorum.

• Root konusunu ne yaptınız? Bootloader kilidini açmadan 7.1.1 sürümü için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gscafecrown

Haziran'da satışa çıkacak diye biliyorum.

Birşeyide zamanında çıkarsa şaşacam ya.

• Arkadaşlar 2 gündür android is ve telefon boşta çok şarj harcamaya başladı. Nedendir acaba

• Sony Xperia XZ Premium

Sony Xperia XZ Premium

Tüketim bunlar.

• 7.1.1'de batarya süreleri ne alemde arkadaşlar. 7.0'a göre daha mı iyi, yoksa daha mı kötü? Bir de uygulamaların arka planda uykuya girmemesini çözmüşler mi 7.1.1'de?
  • ibrahimgs88 İ kullanıcısına yanıt
    Hocam aldığınız süre cidden azmış.

• XZ için güzel marka kılıf ile koruyucu önerir misiniz?

• deepfear7 kullanıcısına yanıt
    Kılıf seçenekleri sınırlı maalesef. Herhangi bir aciliyeti yoksa bi kaç sayfa geride bi arkadaşın yurtdışı üzerinden sipariş verdiği linki görebilirsiniz. 10 gün içinde geliyormuş.

• BRC_KHAN kullanıcısına yanıt
    valla ben anlamıyorum pili , bazen 5 saat ekran alıyorum bazen 2.5 saatte bitiyor . Her ikisi de iş yerinde kullandığım durum. Çoğu zaman telefon 4g açık olsa da 3g çekiyor iş yerinde , telefon çekiminde sıkıntı var. O yüzden hızlı tükeniyor diye düşünüyorum . Ben bir fark görmedim , en iyi süreleri android 6 da alıyordum ben :)
  • BoccAcio B kullanıcısına yanıt
    Sinyal stabilitesi çoğu telefonun en büyük sorunu hocam zaten, ben o yüzden mümkün mertebe evden Wifi ile, dışarıdaysam da 3g ile bağlanıyorum. Yoksa 4,5 G'den sinyal alıp verene kadar bataryayı sömürüyor...
  • Merhabalar,

Xperia XZ kullanıp ve beraberinde Turkcell abonesi olanlara bir sorum olacak.

Turkcell,

geçtiğimiz Ocak ayında iPhone 6/6plus ve sonrası serileri,

daha öncesinde ise Samsung Galaxy S6 ve S7 serilerinde ve LG'nin G4 ve G5 vb modellerinde

mevcut olan VoLTE ve VoWIFI özelliğini aktif etti.

http://www.turkcell.com.tr/servisler/hd-ses-ve-video-arama#nedir

Sadece Turkcell kullandığım için ülkemizdeki diğer operatörlerin mevcut hizmetleri hakkında her hangi bir fikrim bulunmuyor.

İnternette biraz araştırınca xperia z3 ve sonrasındaki üst modellerinde ülkeler ve operatörlere göre değişiklik gösterecek şekilde VoLTE ve VoWIFI (WiFi calling) özelliğinin mevcut olduğunu gördüm.

Aktif edip kullanmak için talimatları operatör ve forum sitelerinde görülebiliyor.

Ama Sony'ye ait web sitelerinde bu özelliğin var olduğu ile ilgili bir bilgi yok.

Bu özelliği kullanabilmek için Turkcell in uyumlu cihazlar bunlardır dediği listeden bir cihaza sim kartınızı yerleştirerek sistemi aktif etmek için ilgili SMS'i gönderebiliyorsunuz.

Bu şekilde listede olmamasına rağmen iPhone 5s'te VoWIFI özelliğini kullanabiliyorum.

Sizden ricam eğer imkanınız varsa, ayarlar menüsünde WiFi arama veya benzeri bir isimlendirme ile ülkemizde satılan modellerde bu özellik var mı?

Varsa başka bir cihaz da aktif ederek kullanma imkanını deneyebilecek bir arkadaş var mı?

Not-düzeltme:
    Aktif olarak Xperia Z3 compact ve iPhone 7plus kullanıyorum, z3c yerine alternatif bir telefon arıyorum. Samsung ve LG listemde var ama gönlüm madem Android alacaksam mutlaka Sony XZ veya XZ premium olmalı diyor.
    Gün içerisinde bulunduğum ortamlarda telefon çekmediği durumda WiFi ile bağlanıp aktif kullanma imkanım oluyor.

İlginiz için teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi senceryan -- 21 Mayıs 2017; 16:20:16 >

• XZ kamera incelemelerine bakıyorum da yurtdışında çok fanı var herhalde Sony'nin. Sadece bizim ülkeye özel herhalde kimse beğenmiyor Sony'yi. Her video altında Sony is the best wow amazing falan hoşuma gitti

Gece çekimi çok iyi değil S7'den ya da iphone 7'den geri de geliyor bana ama bayağı beğenilmiş.

• Hocam yurtdışından fanboyu daha fazla sadece yoksa video da da net anlaşılıyor. Sony kameralarının genel özelliğidir. Her zaman düşük ışıkta diğer rakiplerine göre daha kötüdür. Java telefonlar zamanından beri hep yardıma modifikasyon ihtiyacı duyar sony modelleri.

Ama bir fanboya bunu belgelerle bile sunsan o bildiğini okur yapacak birşey yok .
  • 
Sayfa: önceki 280281282283284
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.