Şimdi Ara

Sony Xperia XZ Premium (271. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8.255
Cevap
36
Favori
334.513
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 6.0 da mükemmel olan batarya, onarımla yaptığım 7.0 güncellemesiyle korkunç bir hale gelmişti. Üstüne direkt olarak 7.1.1 güncellemesini de yapınca telefonu günde 2-3 kez şarj etmeye başlamıştım. Dün vakit ayırıp temiz güncellemeyi yaptım onarımla. Bataryanın drain sıkıntısı ortadan kalktı. Şuan için sonuç 2 saat 40 dakika ekran süresi (2 saat 5 dakikasında youtube açık) halde %73. Eski harika zamanlarına döndü telefon. Telefonun pili hakkında tereddütte olanlar düşünmeden alabilir. Hafif kullanımda sadece mesajlaşma arama sosyal medyada takılma gibi işlerde 2 günü çok çok rahat çıkarabiliyor, kullanmadıkça stamina'yı açmaya da elinizi alıştırırsanız hafif kullanımda 3 gün idare ediyor.

1 aya yakın oldu alalı, ufacık pişmanlık bile duymadığım kusursuz bir cihaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dogukan733 kullanıcısına yanıt
    Temiz onarım nasıl oluyor hocam ben de sizin durumdayım şarj konusunda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhabalar. Z1'den sonra bende aranıza katıldım. Cihazı açar açmaz 6.0.1'e güncellendi. Xperia companion üzerinden onarım yolu ile android 7'ye güncellemeye çalıştığımda onarım hatası alıyorum.

Bu durum ile karşılaşan arkadaşların yardımını bekliyorum.
  • Sony Xperia XZ Premium

Sony Xperia XZ Premium

Sony Xperia XZ Premium

• dogukan733 kullanıcısına yanıt
    Hocam xperia companion la cihaz onarımı yapmaya çalışıyorum, başarısız oluyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • benim cihaz 6.0 da şu an ve stamina bile maksimum 4 saat ekran süresi alıyorum ilk aldığımda daha yoğun kullanmama rağmen daha iyi ekran süresi alıyorum bekleme modunda daha çok gidiyor gibi ayrıca 2,5 saate şarj oluyor onarım yapınca düzelir mi yoksa servise mi yollamalıyım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • f.emre F kullanıcısına yanıt
    @f.emre Bilgisayara Xperia Companion indirip yazılımı onar demeniz gerekiyor en sağlıklı yazılım güncelleme yöntemi bu. Yaklaşık 1 saat sürüyor ve işlemden önce telefonda ne var ne yoksa sd karta veya bilgisayara yedekleyin mutlaka. Hepsi gidiyor çünkü. Nasıl yapılacağını bilmiyorsanız sadece uygulamayı indirin yeter her türlü detayı anlatıyor program.

@Pcoyuncy Önceki seferlerde bu olmamıştı ama 41.2.A.2.199 yüklemeye çalışırken bu sıkıntı başıma geldi. İlk 2 denemede hata verdi 3.sefer sıkıntısız yükledi. Tekrar tekrar deneyin

Edit: Tüm gün yoğun kullanımıma rağmen 6 saat 24 dakika ekran süresiyle %22 de duruyor batarya Arkaplandaki drain sorunu tamamen hallolmuş gibi görünüyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dogukan733 -- 5 Mayıs 2017; 16:30:33 >

• Merhaba, Z5 Premium sahibiyim ve telefonumdan oldukça memnunum. Ancak oyun oynamayı seven biri olduğum için cihazı yakmaktan korkuyorum

Malum S810 sıcaklık mevzusunda zaten mimli bir işlemci, bir de oyun oynarken bazen iş çığırından çıkabiliyor. Sırf bu sebepten XZ'ye geçmeyi düşünüyorum, tavsiye eder misiniz? Oyun performansı tatmin edici mi? Isınma durumu ne alemde?
  • quote:

Orijinalden alıntı: denizzi82

Merhaba, Z5 Premium sahibiyim ve telefonumdan oldukça memnunum. Ancak oyun oynamayı seven biri olduğum için cihazı yakmaktan korkuyorum

Malum S810 sıcaklık mevzusunda zaten mimli bir işlemci, bir de oyun oynarken bazen iş çığırından çıkabiliyor. Sırf bu sebepten XZ'ye geçmeyi düşünüyorum, tavsiye eder misiniz? Oyun performansı tatmin edici mi? Isınma durumu ne alemde?

Şu ana kadar gördüğüm en ısınmayan telefonlardan biri. Hızlı şarj aktifken oyun oynayınca biraz ısınıyor ama şu ana kadar kullandığım veya en azından denediğim telefonlar arasında ısınma konuda en iyisi. Oyun performansına zaten kimsenin laf edeceğini sanmıyorum

• denizzi82 kullanıcısına yanıt
    Yarın Allah nasip ederse bende XZ alacağım hocam. Bir süredir de cihaza dair her videoyu izlemeye çalışıyorum. Telefonda oyunda dahil ısınma olmuyor. Sadece 4k video çekerken ısınma konusunda üzüyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: se_runtome

Sony Xperia XZ Premium

Sony Xperia XZ Premium

Sony Xperia XZ Premium

Kardeş maşallah bayağı iyi süreler, nasılsın?

• Sağol iyiyim şükür. Sen nasılsın kardeşim. Nasıl gidiyor htc ile.? S8'e baktın mı?. Resimlerde beğenmemiştim canlısın görünce dedim ki sony yap bundan bayağı hoş olmuş.

• Agulec40 kullanıcısına yanıt
    Normal mi değil mi bilmiyorum hocam

• quote:

Sağol iyiyim şükür. Sen nasılsın kardeşim. Nasıl gidiyor htc ile.? S8'e baktın mı?. Resimlerde beğenmemiştim canlısın görünce dedim ki sony yap bundan bayağı hoş olmuş.

Çok şükür iyiyim hocam, ben s7 edge e geçtim 1 aydır:) s8 plus ı bende beğendim güzel tasarım ı var bence

• 44 plaka kullanıcısına yanıt
    Hayırdır? Artık Sony'e bekliyoruz kardeş. Dün yuvana

• quote:

Hayırdır? Artık Sony'e bekliyoruz kardeş. Dün yuvana

Hocam pilden şikayetçiydim o nedenle s7 edge e döndüm. Geri dönerim dönmesinede en az 5.5 inç ekran,fiziksel tuş (yada sanal tuş olursa s8 de ki gibi ince çerçeve ) güçlü pil olursa... Gerisi zaten sevdiğim şeyler ;arayüzünü kamerasını seviyorum

• 44 plaka kullanıcısına yanıt
    Söylentilere göre 2018 de çok değişiklik olacakmış sanırım çerçevesiz cihaz gibi. Yazılıp çiziliyor bakalım. O zaman

Bizdesin.

• se_runtome kullanıcısına yanıt
    Tasarımın değişeceğini zannetmiyorum ama inşallah kardeşim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 44 plaka -- 5 Mayıs 2017; 23:16:48 >
  • se_runtome kullanıcısına yanıt
    Bende gecenlerde çerçevesi cok daha ince bir tasarım gördüm ama şuan bulamıyorum. O yüzden de almakta kararsızım şuan XZ'yi alsam mı biraz daha beklesem mi bilemedim.
  • Selamın aleyküm 1900 falan ne zaman düşer bu cihaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mousasow76 -- 6 Mayıs 2017; 6:36:39 >
  • 
Sayfa: önceki 269270271272273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.