Şimdi Ara

Sony Xperia XZ Premium (159. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
8.255
Cevap
36
Favori
334.510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ana sürüm güncellemesi yaparken evet. Diğer türlü kirli kalır sürüm sürünürsünüz :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Daha neler hocam olur mu öyle şey hiç onu yapan insanlar sizce düşünmüyor mu bunu ha şöyle windows'ta olsa haklısınız çünkü windows direk eski sürümü yedeklediği için (olur da bir sıkıntı çıkarsa hemen eski haline döndürebileyim diye, olabiliyor çünkü herkesin donanımı birbirinden farklı telefon gibi sabit değil) sizin tabirinizle temiz kalmayabiliyor, sorunsuz bir şekilde yeni işletim sisteminiz çalışsa bile eski dosyalardan kurtulmanız gerekiyor bunu da tek tek tamamen yapamayacağınız için sıfır kurulum en mantıklısı oluyor. Ama telefon tarafında ne böyle bir seçeneğiniz, ne de gereksiniminiz olmadığı için update ile sıfırdan yükleme arasında fark yok

• GranTurismo kullanıcısına yanıt
    Kardeş sana 7.0 geldi mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Var var. Sonra programlar durduruldu hatası falan filan çıkıp duruyor :(

• O zaman benim telefonda neden yok hocam 7 aydır bir kez öyle bir hata almadım ha bak yalan olmasın bir kere twitterda olmuştu ama 7 ayda bir kere de olur sanırım

• ibrahimgs88 İ kullanıcısına yanıt
    Yok gelmedi

Tamam işte o bi kere de olmuyor :)

• Mate 9 ile Xperia XZ kamera karşılaştırması yapan kimseler var mı? Mate 9 ile çekilmiş fotoğraflara bakıp yorumlayabilir misiniz? Kamera konusunda bilgili herkesten rica ediyorum. Özellikle fotoğraf konusuyla uğraşan birileri varsa daha objektif yorumlar yapabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: andaluz

Arkadaşlar ekranla ilgili bahsettiğiniz ve rastladığınız sorun linkteki görsellere benzer bi şey miydi?

https://forum.xda-developers.com/xperia-xz/help/xperia-xz-display-problems-t3545311

aynen bu şekilde servis çamura yatıyo bu hatayaı nasıl kabul ettirebiliriz servise bi fikri olan varmı
  • can59 kullanıcısına yanıt
    9 ile daha az grenli fotograflar cekebilir, dusuk isikta daha iyi sonuclar alabilirsiniz. Xz biraz daha iyi detay verir fakat detaylar yuksek pikseldeki iso basarisinin dusuk olmasi (genel fotografcilik) sebebiyle kirlidir. "Ana odak" kamera ise mate 9 fakat genel direkt telefon gozuyle bakarsak Xz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Arizona Dream -- 10 Şubat 2017; 15:45:45 >
  • 1 ay içerisinde yeni bir telefon almayı düşünüyorum. Xperia XZ, Galaxy S7 ve Huawei P9 arasında kaldım. Bu telefonların 3'ü de kamera konusunda iddialı fakat aradaki farklar neler ? Hangisinin gece çekimleri daha iyi ? XZ'nin herhangi bir kronik sorunu var mı ? Daha önce Xperia M5 alıcaktım forumdaki şikayetleri görünce vazgeçtim ve Sony konusunda biraz önyargı oluştu bende. Daha önce de Sony kullanmadım zaten. Sizce memnun kalır mıyım ?

Edit: Ekranla ilgili kronik bir sorunu olduğunu söylüyorlar. Samsung konularında pek fazla kronik soruna rastlanmıyor ve Sony konularında kronik sorun muhabbeti daha sık oluyor bu da beni Sony'den soğutuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _RaGoN_ -- 10 Şubat 2017; 16:33:6 >
  • S8'in bataryası ne kadar olacak bilmiyorum ama S7'nin şarjı XZ'den daha uzun gidiyor orası kesin.

Hocam XZ'nin Marshmallow'daki son romunun numarası nedir acaba?
  • _RaGoN_ _ kullanıcısına yanıt
    S7 den xz ye geçtim sana katılmıyorum. Batarya xz de daha iyi. 7.0 da denenmiştir. (Samsung s7 custom rom. )

• gursoft41 G kullanıcısına yanıt
    Genel olarak hangisi sizi daha çok memnun etti? S7 mi XZ mi?

• alize333 A kullanıcısına yanıt
    Şanssız çıktık hocam ne diyim Servise gidip kendiniz gösterseniz yakınsa,oluyor mu öyle pek bilmiyorum servis nasıl işliyor.Sizdekinin foto atabilir misiniz ne kadar belirgin merak ettim
    Belirgin baya. Beyaz renk sadece ortada o da belli belirsiz. Işık kırılıyorsa farklı ortamlarda farklı cihazlarla (gerekirse video) çekip servise veya hepsiburada'ya cd ile gönderin, iade/değişim artık hangisini kabul ettirebilirseniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi andaluz -- 10 Şubat 2017; 23:14:19 >
  • breakTime2366 B kullanıcısına yanıt
    Sorunsuz cihaz xz .s7 nin tek artısı tasarım . Kasa demiyorum çünkü malzemede s7 den daha kaliteli. Ama harbi harbi s7 daha yakışıklı. @breakTime2366

Bir deneyin şansınızı ama servise yolu düşenlerin yorumlarına bakılırsa birşey yok deme olasılıkları yüksek.Sizi de çok iyi anlıyorum insan soğuyor ya.Fiyat olarak yüksek olması da soğumaya etken.O kadar para verdikten sonra insan sorun çıksın istemiyor.Bu arada fotodaki gibiyse az değilmiş sizin orta beyaz köşeler hep gölgeli.Normalde de böyle mi yoksa fotoğraf yüzünden mi böyle?

• gursoft41 G kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam ekran kasa oranı yakışıklı yapıyor ama ben XZ nin tasarımını daha çok beğeniyorum.

• 
Sayfa: önceki 157158159160161
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.