Şimdi Ara

Sony Xperia Xa Ultra (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.249
Cevap
26
Favori
128.178
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sony Xperia Xa Ultra

Sony Xperia Xa Ultra

Sorunsuz xa ultramdan son güncellemeden sonra 4g, 3g ve 2gde sinyal testi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• okuyorum okuyorum dertler aynı. Şunun şurasında kaç ay oldu ama ilk haftadan beri "sesin taaa derinden geliyor, bağır az" deyip duruyorlar. Sony Mağazasından aldım, her hafta gidip soruyordum isterseniz yollayalım hiç şikayet yoktu sizden başka diyor. Yeniyle değiştirme de yapmıyor.Ne anladım gitsin servise aldığım günden beri aynı dertte olan şey!!

Hafıza da benim en büyük derdim. SD Kart var ama ne mümkün! hep Bellek dolu hatası tepede yanıp duruyor. Silecek şey de bulamıyorum. Ne yapayım, çözen var mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kokopelli

okuyorum okuyorum dertler aynı. Şunun şurasında kaç ay oldu ama ilk haftadan beri "sesin taaa derinden geliyor, bağır az" deyip duruyorlar. Sony Mağazasından aldım, her hafta gidip soruyordum isterseniz yollayalım hiç şikayet yoktu sizden başka diyor. Yeniyle değiştirme de yapmıyor.Ne anladım gitsin servise aldığım günden beri aynı dertte olan şey!!

Hafıza da benim en büyük derdim. SD Kart var ama ne mümkün! hep Bellek dolu hatası tepede yanıp duruyor. Silecek şey de bulamıyorum. Ne yapayım, çözen var mı?

Sony mağazası tabi sizden başka sorun yok diyecek. Bu cihazların %99'u sorunlu, her gün sizin gibi 7 mağdur kişi daha geliyor mağazamıza diyecek halleri yok. İnkar edecekler böyle. Bazı cihazlarda kronik hafıza bellek dolu sorunu, bazısında ağ sorunu, bazılarında batarya, kimisinde kamera, kimisinde hoparlör, berisinde mikrofon, ötekinde ölü pikseller. Vakit geç olmadan servise verin o esnada tüketici hakem heyetine verin firmayı. Bu konudaki yazılmış sorunları, internetteki şikayetleri ve yorumları da yazıcıdan çıktı alıp hakem heyetine vereceğiniz klasöre ekleyin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• karsiya sesin kısık az gitme sorunu cözümü

arkadaşlar sesin kısık gelme sorunu için ayarlara girin çağrı ya tıklayın erişebilirlik var ona basın ordan TTY modu var ona tıklayın TTY tam var onu seçin

bide ayni sekilde ayarlar cagrı ordanda ekolayzır var onu parlak isaretliyse normal yapın

deneyin duzelen arkadaslar solesinler

• Sesin az gitme sorunu nedeniyle 2. Kez servise gönderdim. Anakart değişmiş bugün gelecek. Bakalım sonuç be olacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: EREN.KAYGUSUZ

karsiya sesin kısık az gitme sorunu cözümü

arkadaşlar sesin kısık gelme sorunu için ayarlara girin çağrı ya tıklayın erişebilirlik var ona basın ordan TTY modu var ona tıklayın TTY tam var onu seçin

bide ayni sekilde ayarlar cagrı ordanda ekolayzır var onu parlak isaretliyse normal yapın

deneyin duzelen arkadaslar solesinler

Bunu servis elemanları bilmiyor mu? Nasıl kişilere emanet ediliyor telefonlar. Millet dişinden tırnağından boğazından kısıp bir telefon alıyor, o da sorunlu çıkıyor, üstüne üstlük servis telefonu haşat ediyor, anakart değiştirip kasaya çizik atıyor.

• servis bayagi sorumsuzlar anlasilan onlardan bize bi hayır gelmez bunuda internetde dolasirken gordum z2lerdede aynisini bole yapiyolarmis

benimkide az gidiyodu ses bunu yaptim iki haftadir sorun yok Allaha sukur sizde deneyin olur muhtemelen

• 2. Kez gönderdiğim servisten anakart değişimiyle gelen cihazın ekranını bozup göndermişler. Sim takılan tarafta ekran sararması olmuş. 2-3 haftalıkken gönderdiğim telefon başıma dert oldu. Teleservise benle dalga geçiyor. Hiç mi kontrol etmediniz telefonu.

• Sony Xperia Xa Ultra

• quote:

Orijinalden alıntı: ali119

2. Kez gönderdiğim servisten anakart değişimiyle gelen cihazın ekranını bozup göndermişler. Sim takılan tarafta ekran sararması olmuş. 2-3 haftalıkken gönderdiğim telefon başıma dert oldu. Teleservise benle dalga geçiyor. Hiç mi kontrol etmediniz telefonu.

ne sorun için gönderdinki reis şebeke icin mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ali119

2. Kez gönderdiğim servisten anakart değişimiyle gelen cihazın ekranını bozup göndermişler. Sim takılan tarafta ekran sararması olmuş. 2-3 haftalıkken gönderdiğim telefon başıma dert oldu. Teleservise benle dalga geçiyor. Hiç mi kontrol etmediniz telefonu.

Ekran sararması sorunu bu modelin sinsi kronik bir sorunudur. Bir zaman sonra hemen hemen her cihazda ortaya aniden çıkabilecek bir başka sorundur. Kimse bu telefonu satın almamalı artık. Alırsa da sorunlardan söylenmemeli. Paranız boşa gitmesin. Parası boşa giden bazı kişiler bunu kabullenmeyeceklerdir ama her şey açıkça ortada. Sonyden uzak durunuz.

Cihazı tekrar servise gönderip değişim talep edin. Geçmiş olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 25 Mart 2017; 15:20:53 >
  • bende de bir sorun yok. tek sorun cihazın şarjı çok çabuk bitiyor. çabuk doluyor çabuk bitiyor tırt
  • quote:

Orijinalden alıntı: cviper

bende de bir sorun yok. tek sorun cihazın şarjı çok çabuk bitiyor. çabuk doluyor çabuk bitiyor tırt

kullandigin gsm operatorun ve hangi şehir dostum ?

• quote:

bende de bir sorun yok. tek sorun cihazın şarjı çok çabuk bitiyor. çabuk doluyor çabuk bitiyor tırt

Sizin cihazın sorunu da batarya olsa gerek. Konudaki yorumlardan gördüğümüz kadarıyla. Ağ sorunu olan cihazlarda batarya sorunu yok, kamera sorunu olan cihazlarda ekran sararması sorunu yok, batarya sorunu olan cihazlarda bluetooth sorunu yok...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi e-Militarist -- 26 Mart 2017; 10:46:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: e-Militarist

quote:

Sizin cihazın sorunu da batarya olsa gerek. Konudaki yorumlardan gördüğümüz kadarıyla. Ağ sorunu olan cihazlarda batarya sorunu yok, kamera sorunu olan cihazlarda ekran sararması sorunu yok, batarya sorunu olan cihazlarda bluetooth sorunu yok...

reis bana rica etsem dogru calisan sebeke testi icin bi program linki atarmisin

• quote:

Orijinalden alıntı: EREN.KAYGUSUZ

quote:

quote:

reis bana rica etsem dogru calisan sebeke testi icin bi program linki atarmisin

Şuna bir bak bakalım işini görecek mi?https://play.google.com/store/apps/details?id=meteor.test.and.grade.internet.connection.speed

• selam gençler, m5 kullanıcısıyım, yeni dEğişim falan olup takas etmek isteyen olursa edElim, xa ulrta çok güzel cihazmış, garantili m5 im var düşünen olursa mesaj atsın
  • EREN.KAYGUSUZ E kullanıcısına yanıt
    Sesimin derin gitme sorunu vardı ve şebeke az çekiyordu.

• e-Militarist E kullanıcısına yanıt
    Ekran sağlamdı arka kapağı ısıtırlarken gazla ısı geldi galiba o bölgeye. Sağlam olan ekran sararmış geldi.

• quote:

quote:

Sony Xperia Xa Ultra

bu lte modunda telefonun şarjı..gsm'de full çekiyor

• 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.