Şimdi Ara

Sony Xperia Xa Ultra (89. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.249
Cevap
26
Favori
128.179
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar sorun bende gunde bi kac kez oluyor oda 3g kopmasinda aramada herkes ulasabiliyor veya saatlerce konusma yaptigimda sorun olmuyo kopma gibi, hattim turk telekom istanbulda yasiyorum ama bu sorunu bileciğe gittigimde farkettim telefon orda surekli baglanti sorunu yasadi istanbula geldigimde duzeliyor bu kadari normalmi benim pek bi bilgim yokta bide internetde hattin 128kb olsun gibi seyler yazmislar hattin ustunde 128kb yaziyor bunla alakasi olabilirmi dicemde 128kb hattin hafizasi diye biliyorum ne alaka onu anliyamadim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EREN.KAYGUSUZ -- 8 Mart 2017; 9:33:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ? arkadaslar

• Asus al daha iyi

• aldik bi kere bunu yaptik bi hata simdi durma cozum ara isin yoksa :)

• sony'nin attigi mail

• 3 gündür alarm geç çalıyor. Bugün 25 dakika geç çaldı. Sarı leke ve çekmeme sorunlarından servise vermiştim 2 hafta önce ekranı değiştirip yazılım yükleyip vermişlerdi değişim istediğim halde. Versem yine yazılım yükleyecekler.

• bi güncellemeyi verseler iddalı konuşuyolar düzelcek gibi ama maşallah ne güncelleme dağıtıma başlamış nede test edilmiş

• Dün Twitter'da kendilerine durum hakkında bir terket attım be bana bu gelecek güncellemenin XA için geldiğini XA Ultra ile alakalı da çok yakında verileceğini yazdılar. Bende XA'ya güncellemeyi kurmama rağmen Hale'n devam ettiğini söyledim ama aradan 5 saat geçmesine rağmen Hale'n cevap yok.

• ilgilenmiyolarda pek en azında cihazları toplayıp başka bisey vermeleri gerekirdi

• arkadaşlar bilen varsa ulkede 3g altyapisinda varsa ayni sorun 2g veya 4g de olurmu yani sadece 3g kullanirkenmi oluyo bi sorunlar hat cekmemesi kopmasi internet sebeke sorunu 4g acikken geciyormu yani ?

• quote:

Orijinalden alıntı: _Maestro_

3 gündür alarm geç çalıyor. Bugün 25 dakika geç çaldı. Sarı leke ve çekmeme sorunlarından servise vermiştim 2 hafta önce ekranı değiştirip yazılım yükleyip vermişlerdi değişim istediğim halde. Versem yine yazılım yükleyecekler.

Hocam gecen gun aynisi basima geldi alarm saatim sekiz bucuga dogru caldi telefon dedigin gibi.

• quote:

Orijinalden alıntı: _Maestro_

3 gündür alarm geç çalıyor. Bugün 25 dakika geç çaldı. Sarı leke ve çekmeme sorunlarından servise vermiştim 2 hafta önce ekranı değiştirip yazılım yükleyip vermişlerdi değişim istediğim halde. Versem yine yazılım yükleyecekler.

harbiden hocam bu sorun bende de 4-5 kere oldu zaten baştan aşağı sorunlarla dolu telefon da bu sorun bir tek bende var sanıyordum. Önceki yazılarımda da yazmıştım bunu. Alarmı saat 7 ye koruyorum misal ben kilidi açmadıkça alarm çalmıyor. Ne zaman telefonu elime alıp kilidi açıyorum , alarm elimde çalmaya başlıyor yani bir nevi telefon beni uyandıracağına ben telefonu uyandırıyorum. Birkaç haftadır olmuyor böyle bir problem fakat bu yine olmayacağı anlamına gelmez..Vize zamanı final zamanı sırf bu yüzden eski telefonumun alarmını da kuruyordum , yine öyle olacak..

• bybeyazzs B kullanıcısına yanıt

alırım bi h.o :D :D :D 7 kere yaşadığım teleservice macerası sonucunda KVK bakırköye tek göndermede değişim cihazı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AreYouWithMe -- 10 Mart 2017; 17:23:1 >
  • AreYouWithMe kullanıcısına yanıt
    Ne ile degisti hocam biliyormusun.İmei sorgulasana burdan.

https://www.turkiye.gov.tr/imei-sorgulama

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furlaka -- 10 Mart 2017; 20:18:46 >
  • hocam yine xa ultramı verdiler başka bi cihazmı

• Yine xa ultra rengi ne bilmiyorum ama arayip sormadiklarina gorr yine siyah galiba. Simdi kutu kulaklik hersey degisecek mi yoksa eski kutuya koyup mu gönderecekler ? Bide ilk ay icinde sorun cikarsa telefonda direk değişim oluyor ya bu değişim cihazı içinde geçerli mi?

• Ben de perşembe günü izmir teleservise gonderdim. mikrofon ve cekmeme problemi yasadim. Telefonu 10 gun anca kullandim. Değişim istedim bakalim ne olacak. Sony müşteri hizmetleri doa kapsaminda değişim olur dedi. Ekranda Yazılım yüklendi yazıyor ama inceleme altında galiba. Sanırım test ediyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ali119 -- 12 Mart 2017; 11:12:8 >
  • ali119 kullanıcısına yanıt
    hocam keşke kvk ya gönderseydiniz (bakırköy KVK en iyisi) Teleservice bence tamamen zaman kaybı. resime göre cihaza sadece azılım atıp gönderecekler
  • şu güncelleme bi gelse o neyi değiştircek onu merak ediyorum ama iki hafta oldu nerdeyse güncelleme başladı diyip yalan söylediler sony musteri hizmetlerini aradigimda

• 
Sayfa: önceki 8788899091
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.