Şimdi Ara

Sony Xperia Xa (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.433
Cevap
21
Favori
63.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Fenomenon

Rica ederim hocam. Benim söylediğim ayarın hiçbir olumsuz etkisi yok.

Teşekkürler hocam tekrardan. İnceledikten sonra sonucu buraya yazacağım.
  • Bir önce ki sürüm mü daha kararlı çalışıyor, ona göre geçiş yapayım. M4 aqua modeline göre pil düşük kalıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çağdaş kullanıcısına yanıt
    M4 Aqua zamanının pil şampiyonu telefonu idi.

En az 1.5 kat fark var o derece yani. Zaten M4 eğer 16Gb hafıza ile gelseydi Sonynin elinde M4 kalmazdı.

• Arkadaşlar nasipse 1-2 gün içinde xperia xa'yı alıyorum bazı sorularım var cevaplarmısınız

- kamera nasıl ?
    -oyun performansı nasıl ?
    - tel ilk alındıgında 24 saat şarj etmek gerekirmi ?
    - noughat 7 gelicekmi ?
  • X compact veya x al

• StoryBro kullanıcısına yanıt
    bulaşma bence hocam. bende ekran sararması ve konuşurken karşı tarafın sesinin gitmesi sorunu var.
    +Kameradan anlamam ama bence iyi yönlerinden

+Oyun performansı iyi 60 Fps oyunlar oynayabiliyoruz ama ısınma mevcut oluyor. Ayrıca pil kapasitesi sebebiyle çok fazla istediğimiz batarya performansı alamıyoruz.

+ilk seferde acayip bekledim ben en az 5 saat kadar bekletiyordu şarj için galiba hocam.

+Nougat 7 gelecek.

Ben olsam beklemede olurum hocam. Vestel Z10 fiyatını bilmiyorum ama denemek istiyorum şahsen telefondan istediklerimi pek alamadığımı bildirmek isterim.

E5 olsa neyse para vermedim fazla derdim ama bunda öyle değil. 10 üzerinden 4.5 gibi

• quote:

Orijinalden alıntı: Fenomenon

Rica ederim hocam. Benim söylediğim ayarın hiçbir olumsuz etkisi yok.

Şarjda kayda değer bir değişim olmadı
  • quote:

Orijinalden alıntı: porsche911gt2

bulaşma bence hocam. bende ekran sararması ve konuşurken karşı tarafın sesinin gitmesi sorunu var.

Hocam telefonu aldım . Aldığım zaman bir kaç deneme yaptım sıkıntı yok telefonla vs konuştum problem yok bakalım ileride ne olur sony garantiliymiş sanırım telefon.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kty28

+Kameradan anlamam ama bence iyi yönlerinden

+Oyun performansı iyi 60 Fps oyunlar oynayabiliyoruz ama ısınma mevcut oluyor. Ayrıca pil kapasitesi sebebiyle çok fazla istediğimiz batarya performansı alamıyoruz.

+ilk seferde acayip bekledim ben en az 5 saat kadar bekletiyordu şarj için galiba hocam.

+Nougat 7 gelecek.

Ben olsam beklemede olurum hocam. Vestel Z10 fiyatını bilmiyorum ama denemek istiyorum şahsen telefondan istediklerimi pek alamadığımı bildirmek isterim.

E5 olsa neyse para vermedim fazla derdim ama bunda öyle değil. 10 üzerinden 4.5 gibi

Hocam bende dün telefonu aldım bakalım zaman içinde yorumda bulunabilirim yeni alacak arkadaşlar için şuan swiftkey klavye berbat.
    Telefona sürekli güncelleme geliyor 500 800 mb arası bunlar sistemde yer doldururmu ?
    şarj süresi sıkıntıymış ileride problem olmaz inşallah

Hocam belki yüklediğim program yüzünden olabilir.

Saf kullanmayı deneyin belki eskisi gibi 5 saat civarına ulaşırsınız.

• kty28 kullanıcısına yanıt
    Hocam bu telefon 2K mi?

Hayır?

2 K ekran göz boyamadan başka birşey değil benim için napacam süper net görüntü için 1000 lira fazla mı ödeyeceğim diye düşünüyorum hocam.

Minnacık ekranda o kadar küçük fark bence önemsiz.

• kty28 kullanıcısına yanıt
    Anladım hocam . Daha önceki telefonum LG g3'tü büyük fark yaşadım açıkcası mesela sony'de bildirim çubugunu bir türlü aşağı indiremiyorum

benim ana sayfa takıntım var mesela uygulamaları ara kısmı var onu keşke kaldırabilsem ayrıca kulaklıkta çok iyi değilmiş maalesef.
    Bildirim çubuğu aşağı zor iniyor gerçekten. Köşeden tutunca inmiyor.

• Fenomenon kullanıcısına yanıt
    Dostum çok sinir oldum Babamın Türk Telekomdan aldığı telefonda bile hafifçe dokunarak iniyor Sony'de 2 saat uğraşıyorum

Önerilen uygulamalar kısmını kapatmayı bulan çok duamı alır
  • Fenomenon kullanıcısına yanıt
    Fenomenon arkadaşım çok teşekkürler paylaştığınız bilgi için şimdiye kadar yaptığım ayarlarda pilde hiç bir değişiklik olmamıştı.fakat sizin bu paylaştığınız bilgide kesinlikle pil daha fazla gitti . tüm arkadaşların denemesini tavsiye ederim .bilgi paylaşıldıkça güzel. birde şu karşı tarafın sesi konuşrken kesilmesi olayı da düzelirse telefon on numara. bu 5 veya 6 sony telefonum ilk defa problemle karşılaştım.( karşı tarafın ses kesilmesi olayı)
  • tazcan kullanıcısına yanıt
    Rica ederim hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: porsche911gt2

Bu sorun ve bir kaç buna benzer sorun benim cihazda da var. Daha önce iki kere teknk servise yolladım "sorun yok" diyip geri gönderdiler. Ama tahmnm cihaz sıkıntılı önemli bir görüşme yaparken tak gidiyor. Ve resmen mağdur ediyor beni. Ne yapmalıyım arkadaşlar. Kvk resmen ayıplı ürün olması muhtemel ürünün arkasında durmuyor. Benm gibi kvk ile sorun yaşayıp farklı çözüm bulan varmı? Bir de farklı bir teknik servis firması duymuştum bu konuda. Onlara göndersem kvk gibi tavırmı takınırlar?

• XaViEsTa kullanıcısına yanıt
    ben hala böyle kullanıyorum. bazen hiç yapmıyor bazen günde 4-5 kere yapıyor ve telefonu kırasım geliyor. garanti falan uğraşacak vaktim de yok ki ama sonunda yine vereceğim galiba. trabzonda kvk olduğu için kvk ya elden vereceğim hocam.
  • 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.