Şimdi Ara

SONY XPERIA S ROOT-ROM-BOOTLOADER CUSTOM ROM YÜKLEME REHBERİ (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
2
Favori
8.104
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: pasalarinpasasi

Hocam önerdiğiniz bir rom var mı? LeopardX güzel göründü onu indiriyorum ama sizin önerdiğiniz var mı ?

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2306162 hocam burdaki romu deniyicem eğerki yorumlardan anlaşıldığı kadar stabil gözüküyor özellikleride güzel 1-2 gün içnide tekrar bana hatırlatın yorumumu söylerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: orcunbayrak

quote:

Hocam önerdiğiniz bir rom var mı? LeopardX güzel göründü onu indiriyorum ama sizin önerdiğiniz var mı ?

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2306162 hocam burdaki romu deniyicem eğerki yorumlardan anlaşıldığı kadar stabil gözüküyor özellikleride güzel 1-2 gün içnide tekrar bana hatırlatın yorumumu söylerim

Hocam LeopardX yükledim ama çok fazla hata oldu ben yanlış yüklemiş olabilirim bilmiyorum ama ondan sonra exitensz e geçtim o da iyi ama google playe bağlanamıyorum var mı bi çözümü bildiğin ?

EDİT: Romun ismi eXistenZ ve markette de fazla acele ediyomuşum bekleyince yüklendi. Romda ilk izlenimlerim gayet hızlı ve güzel. Kamerada Z1'deki gibi timeshift burst ve Ar effect var ve gayet güzel çalışıyor. Rom şimdilik hoşuma ama dediğiniz romu da indirdim. Telefonu kardeşim kullanıyor sıkılırsa onu yükleriz artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pasalarinpasasi -- 10 Haziran 2014; 23:20:41 >

• klavye hata veriyor :/ nası düzeltebilirim
  • combomax309 C kullanıcısına yanıt
    Hocam klavye hata veriyorsa indirdiğin gapps (google uygulamaları versiyonu hatalıdır yeniden indir ve gapps eklentisini yeniden kur.
  • Usta konu anlatımı için teşekkürler eline sağlık bu konu xperia s için artık olayı bitirmiş bir de altına orjinal roma geri dönüş ekleyelim tam altına onunla ben ilgileneyim istersen bi ara ondan sonra xperia s ile ilgili herşey tarih olsun :)

Ben cm9 10 11 fxp paranoid hespini yükledim askerde bile kullandım :) hızı, tamamen kontrol edebilme gayet iyi fakat gıcık olduğum bir iki konuyu ileteyim fikriniz varsa paylaşın çözüm üereteleim :)

1. Xperia bravia engine driver nı yükleyemiyorlar ekran xperia orjinal romdaki gibi parlak değil bna sizce bi çözüm var mı
    2. kamera kayıt esnasında img... falan gibi bir kodlama ile kayıt ediyor. bu da öneki kayıtlarla karışıklık yaratıyor yani orjinal romda dsc4000 se rom yükleyince farklı klasör farklı sayı bilgisayarda ara dur ondan sonra :) bir de bu sıkıntı var
    3. ve radyo yine yok yine efsane de kaldık :)
  • Ben cm 4.4.2 yi yükledim yavaş ya oyunlarda kasıyo nasıl olcak anlamadım
  • quote:

Orijinalden alıntı: motaba1

Usta konu anlatımı için teşekkürler eline sağlık bu konu xperia s için artık olayı bitirmiş bir de altına orjinal roma geri dönüş ekleyelim tam altına onunla ben ilgileneyim istersen bi ara ondan sonra xperia s ile ilgili herşey tarih olsun :)

Ben cm9 10 11 fxp paranoid hespini yükledim askerde bile kullandım :) hızı, tamamen kontrol edebilme gayet iyi fakat gıcık olduğum bir iki konuyu ileteyim fikriniz varsa paylaşın çözüm üereteleim :)

1. Xperia bravia engine driver nı yükleyemiyorlar ekran xperia orjinal romdaki gibi parlak değil bna sizce bi çözüm var mı
    2. kamera kayıt esnasında img... falan gibi bir kodlama ile kayıt ediyor. bu da öneki kayıtlarla karışıklık yaratıyor yani orjinal romda dsc4000 se rom yükleyince farklı klasör farklı sayı bilgisayarda ara dur ondan sonra :) bir de bu sıkıntı var
    3. ve radyo yine yok yine efsane de kaldık :)

Hocam bu dediğiniz sorunları şuan 4.4.3 romunda çözücekler fırsat bulursam eğer orjinal roma dönüşüde eklerim ama şuan çok yoğunum hocam fırsatını bulursam onuda eklerim hocam yada size zahmet siz ekleyin ben adınızla alıntı yapar konuya eklerim.

• orcunbayrak kullanıcısına yanıt
    tamam usta ben onu bi ayarlayım müsait zamanda sana gönderirim ekleriz inşallah. valla bu dediklerimi çzöerlerse daha da orjinal roma falan dönmem yani :) o zaman memnun olruum bu telden ne çektim arkadaş yaaa :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: orcunbayrak

quote:

hocam hangı romu önerirsiniz

• combomax309 C kullanıcısına yanıt
    Hocam telefonu kullanmayı bıraktım ancak benim tavsiyem cm 10.1 4.2 dir
  • sanji7878 kullanıcısına yanıt
    flashtool var ya ya hani yine o zipin içinden çıkan onunla aç bootloader ı ben öyle yaptım oldu hocam
  • arkadaşlar her şeyi yaptım ancak yükleyeceğimiz room u sanırım zipten çıkaratarak attım telefona bu yuzden wipleri yaptıktan sonra instal kısmına geçemedim yani roomu göremiyorum. ayrıca pc artık telefonu da görmüyor. ne yapmalıyım bir çözümü var mı ?
  • arkadaslar merhaba;yukarıdaki işlemi xperia s telefonum için yapmaya çalışıyorum fakat flashtool'da şu hatayı alıyorum.yardım edebilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

21/017/2014 21:17:42 - INFO - Device connected in flash mode
    21/017/2014 21:17:42 - INFO - Opening device for R/W
    21/017/2014 21:17:42 - INFO - Reading device information
    21/017/2014 21:17:42 - INFO - Phone ready for flashmode operations.
    21/017/2014 21:17:42 - INFO - Current device : LT26i - BX9031WM4Q - 1257-6919_R3H - 1252-0023_6.2.B.1.96 - WORLD_6.2.B.1.96
    21/017/2014 21:17:42 - INFO - Start Flashing
    21/017/2014 21:17:42 - INFO - Processing loader.sin
    21/017/2014 21:17:42 - INFO - Checking header
    21/017/2014 21:17:43 - INFO - Ending flash session
    21/017/2014 21:17:43 - ERROR - ERR_SEVERITY="MAJOR";ERR_CODE="0019";ERR_DYNAMIC="SIN header verification failed";

0019 hata kodu olarak arattım fakat pek bisey bulamadım.

• Xperia S rom yukledim ama klavyesi cok dandik sony nin kendi klavyesini nasil yuklerim bilgisi olan varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6.2.b.1.96 surumune aynilarini uygulasak bi sorun olurmu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • abdul1907 kullanıcısına yanıt
    Olmaz hocam
  • hocam rom yüklenmiş telefonu fabrika yarlarına döndürssek sistem çökermi
  • quote:

Orijinalden alıntı: cbas

hocam rom yüklenmiş telefonu fabrika yarlarına döndürssek sistem çökermi

birşey olmaz hocam
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.