Şimdi Ara

[ Sony Xperia P { 1 GHz DC | 4' qHD BE LCD | 8MP - 1080p | 16GB | HDMI - NFC ] (303. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16.224
Cevap
70
Favori
564.631
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 301302303304305
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Xperia P alıcam, nereden almamı tavsiye edersiniz?
    Ya da şöyle sorayım Hepsiburada'ya baktım ama güvenemiyorum açıkcası çok fazla şey okudum, duydum. Birde Gold'da var aynı fiyata, Media Markt veya Sony Centerlarda fiyatları bilmiyorum Sony Centerda kalmamış olabilir stoklarda en son öyleydi çünkü.

Gold için garanti ve kutu içeriğinde sorun çıkıyormu yani alanlar varsa bu konuda ne söyleyebilirler?
  • 2x Battery diye program var markette kullanıcı yorumları da olumlu deneyen varmı acaba baya bi uzatıyomuş pilin ömrünü
  • arkadaslar en son guncellemeler lıstesını buradan gorebılırsınız.http://www.ptcrb.com/vendor/complete/view_complete_request_guest.cfm?modelid=21034

jelly bean guncellemesınınde bluetooth sertıfıkası alınmıs 6.2.A.0.269 surum numarasıyla gelıcek gıbı duruyo http://www.xperiablog.net/2013/03/20/xperia-p-firmware-6-2-a-0-269-listed-by-bluetooth-sig-likely-to-be-jelly-bean/
  • Arkadaşlar Şarj Konusunda Bir Sıkıntı Var Mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: M3m0

quote:

Orijinalden alıntı: hajantaj

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: night_of_blue

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Shoryuken.M

Şu Japonların yaptığına bak bir Jelly Bean'i veremediler. Artık alsakta şunuda aradan çıkarsak iyi olurdu.

yetti gari. harbiden yokmu bilgisi olan. mail leşen falan

Belki bu gün belki bugünden de yakın :D

hoş değildi şurda martın bitmesine 3 5 gün kaldı. koskoca sony. Ayıptır

adama kızamıyorsun da. mart ayının sonunda demiş. adamlar zeki. direk tarih verse mesela 25 mart dese 26 sı olunca istediğin kadar söv. ama şimdi mesaj atıyorsun direk takvimi yolluyo

gönül rahatlığıyla sövdürmüyolarda

sızıntı falan olsa bari nasıl olduğunu görsek :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sosyal-Sol

Arkadaşlar Şarj Konusunda Bir Sıkıntı Var Mı?

sürekli kullanmışın bi sıkıntı yok bekleme süresinden de anlaşılacağı üzere normal yani :))
  • quote:

Orijinalden alıntı: night_of_blue

quote:

Orijinalden alıntı: Sosyal-Sol

Arkadaşlar Şarj Konusunda Bir Sıkıntı Var Mı?

sürekli kullanmışın bi sıkıntı yok bekleme süresinden de anlaşılacağı üzere normal yani :))

Bir Arkadaş Sıkıntı Var Demişti de Ondan Sordum Hocam.
    Şu Şebeke Problemi Hala Devam Ediyor Ama.
    Ne Yaptıysam Olmadı , Belki JB İle Düzelir.
  • telefondaki Wisepilot for xperia navigasyon programı deneme sürümümü?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fatu38

telefondaki Wisepilot for xperia navigasyon programı deneme sürümümü?

uygulama kısıtlı zaten ücret ödendiğinde navigasyon aktif oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yalindam

quote:

Orijinalden alıntı: fatu38

telefondaki Wisepilot for xperia navigasyon programı deneme sürümümü?

uygulama kısıtlı zaten ücret ödendiğinde navigasyon aktif oluyor.

teşekkürler
  • ahize sorunuyla servise gönderdiğim telefon ( fonotel garanti ) tam anlamıyla fiyasko çıktı. birincisi telefon bugun elıme ulaştı telefonla konuşurken cızırtı devam edıyor hiç bir şey degışmemış ıkıncısı telefonun içi açılmış ve telefonda sayamadığım kadar çizik var. bıde telefon açılmadı yazılım yuklendı dediler bana telefonda.. tekrar garantiyi aradım ne iş diye kabul etmıyorum bu telefonu açılmış ve cızık var dedim bana telefonu aldığın yere ( hepsiburada) geri ver onlar bize göndersin degışelım dediler de sinirlerim yumuşadı. ama gel gör ki su degışım surecı en az 2 hafta telefonsuz bırakır benı 25 gun oldu telı alalı 3 gun kullanmak nasip oldu resmen buz kestim telefondan artık.bendeki de ne sans arkadaş yaa. hepsiburadaya msj attım yukarda yazdığım durumları anlattım inş bi terslik cıkarmazlarda şu lanet dertten kurtulurum artıkk
  • quote:

Orijinalden alıntı: FUR_KAN

ahize sorunuyla servise gönderdiğim telefon ( fonotel garanti ) tam anlamıyla fiyasko çıktı. birincisi telefon bugun elıme ulaştı telefonla konuşurken cızırtı devam edıyor hiç bir şey degışmemış ıkıncısı telefonun içi açılmış ve telefonda sayamadığım kadar çizik var. bıde telefon açılmadı yazılım yuklendı dediler bana telefonda.. tekrar garantiyi aradım ne iş diye kabul etmıyorum bu telefonu açılmış ve cızık var dedim bana telefonu aldığın yere ( hepsiburada) geri ver onlar bize göndersin degışelım dediler de sinirlerim yumuşadı. ama gel gör ki su degışım surecı en az 2 hafta telefonsuz bırakır benı 25 gun oldu telı alalı 3 gun kullanmak nasip oldu resmen buz kestim telefondan artık.bendeki de ne sans arkadaş yaa. hepsiburadaya msj attım yukarda yazdığım durumları anlattım inş bi terslik cıkarmazlarda şu lanet dertten kurtulurum artıkk

ahizede ki sorunun ne bilmiyorum,ancak,cızırtı ise bendede var,bence boşuna göndermişsin eğer sebep buysa,neyse geçmiş olsun,telefeon zaten şans işi,servis işi de ikinci bir şans işi,inşallah değişirler yenisiyle,pasta cila çekip göndermeyeler bu seferde , fonotel dışında başka bi servise gönderme şansı varmı acaba?
  • Bugün Çarşamba bakalım gelecek mi JB :D
  • İnş Xperia j nin jb ni gibi olmaz..kendimi Xperia p donanım olarak üstündür j den daha çok üstüne düşerler diye avutuyorum..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: winamp2

İnş Xperia j nin jb ni gibi olmaz..kendimi Xperia p donanım olarak üstündür j den daha çok üstüne düşerler diye avutuyorum..

telefon kargoda ben istanbula gidiyorum taaaaa haftaya salı elime alacağım çok moralim bozuk bunun hayaliyle yanıp tutuşuyordum kaç gündür :S
  • Bunlar nisan ayına sarkıtacaklar herhalde jb'yi. Durum onu gösteriyor arkadaşlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: winamp2

İnş Xperia j nin jb ni gibi olmaz..kendimi Xperia p donanım olarak üstündür j den daha çok üstüne düşerler diye avutuyorum..

valla bende hiç ümitli değilim, j gibi bişe olacak, xperia neo nun 2.3.7 den 4.0.yükselmesi gibi bişe yaparlar,sürüm değişikliği olarak,4'ün sonuna .1.2 koyup sürerler piyasaya
  • quote:

quote:

ahize sorunuyla servise gönderdiğim telefon ( fonotel garanti ) tam anlamıyla fiyasko çıktı. birincisi telefon bugun elıme ulaştı telefonla konuşurken cızırtı devam edıyor hiç bir şey degışmemış ıkıncısı telefonun içi açılmış ve telefonda sayamadığım kadar çizik var. bıde telefon açılmadı yazılım yuklendı dediler bana telefonda.. tekrar garantiyi aradım ne iş diye kabul etmıyorum bu telefonu açılmış ve cızık var dedim bana telefonu aldığın yere ( hepsiburada) geri ver onlar bize göndersin degışelım dediler de sinirlerim yumuşadı. ama gel gör ki su degışım surecı en az 2 hafta telefonsuz bırakır benı 25 gun oldu telı alalı 3 gun kullanmak nasip oldu resmen buz kestim telefondan artık.bendeki de ne sans arkadaş yaa. hepsiburadaya msj attım yukarda yazdığım durumları anlattım inş bi terslik cıkarmazlarda şu lanet dertten kurtulurum artıkk

ahizede ki sorunun ne bilmiyorum,ancak,cızırtı ise bendede var,bence boşuna göndermişsin eğer sebep buysa,neyse geçmiş olsun,telefeon zaten şans işi,servis işi de ikinci bir şans işi,inşallah değişirler yenisiyle,pasta cila çekip göndermeyeler bu seferde , fonotel dışında başka bi servise gönderme şansı varmı acaba?

kardeşim bunu şimdi mi söyler insan kaç kere yazdım forumda cızırtı sorunu olan var mı diye :) özel msj olarak sordum birçok arkadaş öyle bı sorun yok dedi bende artık baya rahatsız olduğumdan dolayı gönderdim gel gör ki sonuç degışmedı oldu dıye gönderdiler ama degışen bişey yok bide telefon açılmış oldu çizikler cabası.. pararlel ithalat olduğu için fonotel dışında garanti dışı kalır telefon. servisiyle tekrar goruştum aldın yer bıze telefonu göndersin degişicez dedi pasta cila yapıp göndermezler heralde :) sende de bu cızırtı varsa kardeşim bı çok kişi de böyle bı sorun yok bence senın telefonunda sorunlu benden söylemesi :)) electro worlda ki teşhir telefonundan 112 yi aradım sorun var mı yok mu anlamak için. cızırtı flan gelmedı kendı telefonumla aradığımda hafıftende olsa hissediyosun. bu nedenle servise gönderdim
  • quote:

Orijinalden alıntı: funkerman

quote:

Orijinalden alıntı: Daniel Amokachi

Telefon için şöyle ince,kaba durmayan koruyucu kılıf önerisi olan var mı? kullanıp da memnun olan?

http://www.mobilcadde.com/sony-xperia-p-siyah-sert-mat-rubber-kilif-6384

Ben bunu kullanıyorum memnunum sadece arka ve yan taraf için.

Nasıl peki sert plastik gibi bişey mi yoksa böyle ikiye katlanacak kadar esnek mi?

• quote:

quote:

quote:

kardeşim bunu şimdi mi söyler insan kaç kere yazdım forumda cızırtı sorunu olan var mı diye :) özel msj olarak sordum birçok arkadaş öyle bı sorun yok dedi bende artık baya rahatsız olduğumdan dolayı gönderdim gel gör ki sonuç degışmedı oldu dıye gönderdiler ama degışen bişey yok bide telefon açılmış oldu çizikler cabası.. pararlel ithalat olduğu için fonotel dışında garanti dışı kalır telefon. servisiyle tekrar goruştum aldın yer bıze telefonu göndersin degişicez dedi pasta cila yapıp göndermezler heralde :) sende de bu cızırtı varsa kardeşim bı çok kişi de böyle bı sorun yok bence senın telefonunda sorunlu benden söylemesi :)) electro worlda ki teşhir telefonundan 112 yi aradım sorun var mı yok mu anlamak için. cızırtı flan gelmedı kendı telefonumla aradığımda hafıftende olsa hissediyosun. bu nedenle servise gönderdim

bir haftadır giremedim nete, cızırtı şöyle, sesi full yapınca karşıtaraftan gelen sesete ara ara cızırtı yapıyo,bende kısıyorum orta veya daha aza getiriyom öylece görüşüyorumm,yani ilk aldığımdan beride dikkatimi çekti ama servise gönderecek kadar büyük sorun etmedim kendime,böylece idare ediyom, olmadı garanti bitimine 1-2 ay kala servise göndermeyi düşünebilirim..
  • 
Sayfa: önceki 301302303304305
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.