Şimdi Ara

★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel (586. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.754
Cevap
96
Favori
365.734
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 584585586587588
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Eldiven moduna almışsınız...ayarlar+ekran+eldiven modu kapatın...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kvk da garanti dışı bıraktı. Bende necatibey caddesinde ekranı 200 liraya taktırdım. Şu an on numara çalışıyor 2 3 gün oldu.

• Aciiilllll. Sony m5 imei numaram klonlandı garantili ne yapmam gerek sim kartımı görmüyor

• Acil yardım.... Sony m5 imei numaram klonlandı

Sim kartımı görmüyor ne yapmam gerek garantili kutulu makinem...

• quote:

Orijinalden alıntı: gardiyan18

Acil yardım.... Sony m5 imei numaram klonlandı

Sim kartımı görmüyor ne yapmam gerek garantili kutulu makinem...

Faturanızla btk'ya başvurmanız gerekiyor sanırım.

• :( başka bir çözüm yolu yokmu acaba

• Arkadaşlar m4 aqua telefonum bootloopa girdiği için yerine gold renk rev 5 bu telefondan verdiler kutuyu henüz açmadım eğer kronik sorunu çok vs derseniz para iadesi isteyeyim sizce kullanayım mı para iadesi mi alayım?

• ahmetgox A kullanıcısına yanıt
    kaç para vercekler benn para iadesi al derim ben internetten aldım kapanma sorunu var 2 batarya değişti düzelmedi şimdi iphone kullanıyorum
  • alperentugrul A kullanıcısına yanıt
    800 tl

• Telefon hardbrıck oldu şu an açılmıyor sadece şarja takınca kırmızı ışık yanıyor Flashmode a girmiyor flashtool cihazı çıkardığımız zaman disconnected diyor ama ftf yüklerken bağladığımda tanımıyor. Driver hatası veriyor ama drıverlar var eminim. Bir de telefonu şu an hatırlamıyorum ama sanırsam check device dediğimde usb/vıd bilmem ne şeklinde tanıyor. Yardım edebilecek var mı?

• deadangel13 D kullanıcısına yanıt
    dün akşam stalk atarken telefonum birden dondu. sonra kapandı ve dediğiniz gibi hiç açılmmıyor şarja takınca kırmızı ışık reaksiyonu alıyorum sadece pc bile görmüyor ne yapmam lazım. daha önce de olmuştu bi kere biraz uğraşmıştım açma tuşuna basıp diğer tuşlarla vs kombine yaptım falan açılmıştı bu sefer tık yok. herşeyim içinde kaldı telefon umrumda değil
  • Android 6 için farklı bir root yapma yöntemi varmış. Deneyip test edip türkçe anlatım olarak ana konuya eklemek istenebilir diye ekliyorum.

https://forum.xda-developers.com/xperia-z5/development/root-automatic-repack-stock-kernel-dm-t3301605
  • Ön kamera açılmıyor beyler başka bir uygulama tarafından kullanılıyor diyo ne yapmam lazım format felan da tarım ama çözemedim

• offline şarj için kernel çıksa güzel olurdu zira batarya performansından veya cihaz performansından vazgeçmek zorunda kalmak kötü..
  • TRXteam olarak xperia m5 cihazından elimizi çekmiş olup artık yeni çalışma yapmama kararı aldık bu cihaz için,bende cihazımı elden çıkardım ve artık bu cihaza yazılım desteği vermiyeceğiz,cihaza sahip olup yazılım geliştirmek isteyenler bizle iletişime geçerlerse yardımcı olurum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ByBlaCk4

TRXteam olarak xperia m5 cihazından elimizi çekmiş olup artık yeni çalışma yapmama kararı aldık bu cihaz için,bende cihazımı elden çıkardım ve artık bu cihaza yazılım desteği vermiyeceğiz,cihaza sahip olup yazılım geliştirmek isteyenler bizle iletişime geçerlerse yardımcı olurum.

Herhangi kernel veya rom çalışması yapmış mıydınız? Nereden ulaşabilirim? Lte batarya kaynaklı kapanma açılma konusunda fikriniz nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Barış Can

quote:

Orijinalden alıntı: ByBlaCk4

TRXteam olarak xperia m5 cihazından elimizi çekmiş olup artık yeni çalışma yapmama kararı aldık bu cihaz için,bende cihazımı elden çıkardım ve artık bu cihaza yazılım desteği vermiyeceğiz,cihaza sahip olup yazılım geliştirmek isteyenler bizle iletişime geçerlerse yardımcı olurum.

Herhangi kernel veya rom çalışması yapmış mıydınız? Nereden ulaşabilirim? Lte batarya kaynaklı kapanma açılma konusunda fikriniz nedir?

evet rom ve kernel çalışmam var,TRXteam olarak cm ve los romlarını yaptık xperia m5 için,önceki mesajlarımdan yada xda dan bunlara ulaşabilirsiniz,twrp philzz touch ve cwm de yaptık,istediğiniz recovery dosyasını kullanabilirsiniz,önceki mesajlarımda olması lazım bunlar,twrp zaten ana konuya eklendi,lte konusunda birkaç bandı kapatınca sorun çözülmekte idi,sorun donanımsal,bataryadan kaynaklı,birşeylerden ödün vermeniz gerekmekte,yada pilin değişmesi gerekir

• Merhabalar android 6.0 dan 5.1.1 e geri dönme şansımız var mı?
    Cihazım E5603 bazen durduk yere kasmaya başlıyor özellikle whatsapp kullanırken, mesaj bile yazamıyorum 3-4 saniye geçikmeli algılıyor herşeyi. Sorun ramden kaynaklı tüm uygulamaları kapatınca düzeliyor ama bir süre sonra gene başlıyor kasmaya her defasında ram temizmlemem gerekiyor. 3 kere servise gönderdim aynı sebepten saçma salak cevaplar yazıp geri gönderiyorlar. Lollipopta böyle bir sıkıntım yoktu. Acaba şuan 6.0 olan işletim sistemini lollipop un en güncel sürümüne geri döndürme gibi bir şansım var mı? Flastool un sitesinde şöyle bir açıklama var ''C4 and C5 users please do not flash using Flashtool. It will brick the device. M5 users please do use FSC when flashing or it will brick your device.''
  • Evet, döndürebilirsiniz. O açıklama flashtoolun eski sürümleri için, son sürümünde bir sıkıntı yok.

• krkshalil kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim bugün flashladım başlıktaki tavsiye edilen 5.1 e şimdilik sorun çözüldü gibi. Aynı sorunu yaşıyan arkadaşlarada tavsiye ederim. Antutu ve geekbench puanları 6.0 a göre çok düşük olsada daha stabil çalışıyor telefon özellikle fotoğraf çekimlerinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi doganibr -- 6 Ocak 2018; 0:11:41 >
  • 
Sayfa: önceki 584585586587588
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.