Şimdi Ara

★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel (492. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
11.754
Cevap
96
Favori
365.965
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
24 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 490491492493494
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yasaluyari

insanları yanlış yönlendirmeyiniz
    bilmiyorsanız bilmiyorsunuzdur

konuya gelirsek;
    aynı şey bayramın ikinci günü benim başıma geldi (havuzda foto ve video çektim )(6 temmuz)
    11 temmuz pazartesi teknosa ya bıraktım onlar yolladılar kvk ya
    25 temmuzda sms geldi tlf nunuzu bıraktığınız şubeden alabilirsiniz diye
    8-9 gündür kullanıyorum hiç bir sorun yok
    güncelleyipte yollamışlar üstelik

Su geçirmiş eski bir Xperia Z1 sahibiyim. Daha sonra M5'e geçiş yaptım. Sıvı teması yaşamış bir laptopta elimden geçti. Biliyorum merak etmeyin.

Kimseyi yanlış yönlendirdiğim yok. Ben kaynak göstererek konuşuyorum. Servisin size yardımcı olması beni veya kimseyi ilgilendirmez.

Su geçirmiş bir cihazında tamirat sonrası stabil çalışacağına kimse güvenmesin mümkünse. Anakart vb hasar alabilecek parçalar değiştirilmediği veya detaylı oksidasyon temizliği yapılmadığı sürece hiçbir şekilde verim alamazsınız.

Garanti dışı bırakabilecek her türlü koz da ellerinde var. Hizmet verseler bile pahalıya patlama ihtimali yüksek. Gereksiz ithamlarda bulunup kendinizi küçük düşürmeyin.

Sony'nin yapmış olduğu sıvı teması ile ilgili uyarıyı yinelemekte fayda var ki kimse ileride mağdur olmasın.

quote:

Cihazı tamamen suya sokmamalı, deniz suyuna, tuzlu suya, klorlu suya ya da içecekler gibi sıvılara maruz bırakmamalısınız. Cihazın yanlış veya kötüye kullanımı garantiyi geçersiz kılar.

Kaynak:http://www.sonymobile.com/tr/xperia/technologies/waterproof/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mech.Engineer -- 3 Ağustos 2016; 0:03:36 >

• 6.0 ı stabil kullanan var mı sıkıntısız ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Baalzebuub

6.0 ı stabil kullanan var mı sıkıntısız ??

Ben

• İnci6 İ kullanıcısına yanıt
    Önemli değil hocam ne demek.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baalzebuub kullanıcısına yanıt
    Bende de bi sıkıntı yok. Yalnız 2 gündür arka planda uygulama tutmasından dolayı mes. Baloncugunda mesaj yazarken takılmalar oluyor.. Umarım sorunlarım artmaz.

Ben yüklerken onar diyerek 6.0ı yükledim. Belki bi avantajı olmuştur.

• quote:

6.0 ı stabil kullanan var mı sıkıntısız ??

bende sıkıntısız ama root atmak istiyorum ve xposed kurmak bi bilgili arkadaş varsa bilgilendirirse sevinirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: jumuu

Bende de bi sıkıntı yok. Yalnız 2 gündür arka planda uygulama tutmasından dolayı mes. Baloncugunda mesaj yazarken takılmalar oluyor.. Umarım sorunlarım artmaz.

Ben yüklerken onar diyerek 6.0ı yükledim. Belki bi avantajı olmuştur.

İndirmeye korkuyorum açıkcası evde de değilim fabrika ayarlarına geri dönüş yapmam için yedek almam lazım. Yoksa fabrika ayarlarına dönmeden direkt indireyim mi?

Ben her şeyiyle memnunum. Pil ömrü de iyi gibi ama telefon beklemesi çok şarj yiyor. Pil ömrü 5den daha iyi ama telefon beklemesi çok şarj yemese 6 saat ekran süresi görecek gibiyim. Telefon beklemesi çok şarj yiyip de düzeltebilme var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: faruk195

Ben her şeyiyle memnunum. Pil ömrü de iyi gibi ama telefon beklemesi çok şarj yiyor. Pil ömrü 5den daha iyi ama telefon beklemesi çok şarj yemese 6 saat ekran süresi görecek gibiyim. Telefon beklemesi çok şarj yiyip de düzeltebilme var mı?

Telefon beklemesi derken kitli haldeki stand by Dan mı bahsediyorsunuz hocam?

Yazılımı sıfırdan attığı için zaten fabrika ayarlarına geri dönüyor. Bilgisayardan güncelle yada yükle bölümüne değil onar bölümüne tıklayın. Onarırken en güncel yazılımı kuruyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: jumuu

Yazılımı sıfırdan attığı için zaten fabrika ayarlarına geri dönüyor. Bilgisayardan güncelle yada yükle bölümüne değil onar bölümüne tıklayın. Onarırken en güncel yazılımı kuruyor.

Pc yok hocam ondam sıkıntı direkt ota dan güncellesem sıkıntı olur mu şu an benim yazılımsal bi sıkıntım yok zaten

• quote:

quote:

Aynı sorun bendede var 5.1 e göre birşeyler kurcaladığınızda daha az şarj giderken telefon bekleme modunda gece 12 de %100 iken sabah 6 da %92 iken uyandım 6 saatte beklerken %8 normal gelmedi bana.
  • marsmahllow'dan sonra wifi bağlıyken bile mobil internetten giriş yapıyo internete böyle bi sıkıntıyla karşılaşan oldu mu ?
  • Bugün telefondaki kamera simgesinin değiştiğini gördüm.Acaba küçük bir yama mı geldi güncelleme gözükmüyor görünürde.Ayrıca 6.0da uygulama sd karta atabilen varmı.Çıkardım kullanmıyorum artık.Stamina modu beğenmedim.interneti felan devre dışı bırakıp şarj gece %1 bile gitmiyordu.Şimdi %2 %3 gidiyor.Fazla mı takıntılıyım ne :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak45230

quote:

quote:

Aynı sorun bendede var 5.1 e göre birşeyler kurcaladığınızda daha az şarj giderken telefon bekleme modunda gece 12 de %100 iken sabah 6 da %92 iken uyandım 6 saatte beklerken %8 normal gelmedi bana.

Stand by da gece maximum %3-4 şarj yiyo Wifi de iken. Mobil veride 5-6 yiyor Android 5.1 de

• quote:

Orijinalden alıntı: farukafk

http://sonyxperiaailesi.com/sonyandroid-7-0-alacak-cihazlari-test-etmeye-basladi/

Duyumlarıma göre M5 Nougat alabilir ama Türkiye ye verilmeyebilirmiş. Neden anlamadım. Donanım bakımından oldukça iyi bir telefon gayet performansından memnunum Nougat ı da kaldırır diye düşünüyorum. Gm One bile kaldırıyorsa yani M5e hakaret olur

• hayır çalışmıyor. benım telefonumdan dusuk telefonlarda calısrıken bende calısmaması can sıkıcı
  • Arkadaşlar telefona yeniden fabrika ayarı yaptım.telefon biraz daha iyi oldu ama hala ekrandan ve wifiden çok fazla şarj yiyor görseldeki gibi

Telefonu yükseltdikten sonra bir kez fabrika ayarlarına geri dönüp sıfırlamakta fayda var.
    Bu mesaja eklenen görseller:

★ Sony Xperia M5 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★6.0 Güncel

• ''Yapabileceğiniz birşey olduğunu sanmıyorum. '' yazıp
    küçük düştükten sonra ergenlerin bile başvurmayacağı bir savunma yöntemi ile durumu kurtarmaya ve kötü söz söylemeye çalışmanızı anlayabiliyorum.
    adamın telefonu suya girmiş,ne olmuş? suya girmiş
    adam ne demiş? ne yapabilirim?
    sen ne demişsin?
    bilmiyorsan bilmiyorsundur tekrar söylüyorum.
    bilmemek ayıp değil.
    telefonu suya sokan ve servis sürecinde sonuç alan biri cevap yazar.
    Anlayana
  • 
Sayfa: önceki 490491492493494
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.