Şimdi Ara

>>SONY XPERİA GO ST27İ<<[ANA KONU] (102. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.165
Cevap
28
Favori
175.653
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar telefonumda gelen çağrılarda kasma sorunu vardı, telefonu servise verdim. Telefon geldi fakat hiçbir sim kartı görmüyor. Yardım edin arkadaşlar çıldırıcam.
  • Cuadrado C kullanıcısına yanıt
    hocam öyle birşey varsa servise tekrardan verin.
  • gonzales20 kullanıcısına yanıt
    Bu telefonu stabil kullanmak isteyen arkadaşlar bazı özelliklerden feragat edip 2.3.7 gb sürümünde kullanmalıdır. Ne 4.0.4 ne de 4.1.2 sürümü bu telefonda stabil değildir ve aşırı kasma yapmaktadır. 1 haftadır 2.3.7 kullanıyorum ve telefon yağ gibi akıyor. Keşke daha önce yapsaydım bunu dedim kendi kendime.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lAshH -- 9 Şubat 2014; 13:06:31 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lAshH

Bu telefonu stabil kullanmak isteyen arkadaşlar bazı özelliklerden feragat edip 2.3.7 gb sürümünde kullanmalıdır. Ne 4.0.4 ne de 4.1.2 sürümü bu telefonda stabil değildir ve aşırı kasma yapmaktadır. 1 haftadır 2.3.7 kullanıyorum ve telefon yağ gibi akıyor. Keşke daha önce yapsaydım bunu dedim kendi kendime.

selamlar... 2.3 e dönüş işlemini nasıl gerçekleştirdiniz acaba? açık bir şekilde anlatım yapan bir link verebilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alisipahi

quote:

selamlar... 2.3 e dönüş işlemini nasıl gerçekleştirdiniz acaba? açık bir şekilde anlatım yapan bir link verebilir misiniz?

öncelikle telefona yüklemek istediğimiz sistem bu linkte. onu ****
    http://www.mediafire.com/download/yoe1tkbz9swbcho/st27i_6.0.B.3.184_Original.ftf

daha sonra şu linkte alt taraflarda flashtool ile sistem yükleme anlatılıyor.

http://forum.donanimhaber.com/m_77466261/f_//tm.htm#77466261

adımları takip ederek çok kolay şekilde yükleyebilirsin.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Youtubeda bir kaç videoya baktım da SE Xperia Arc S de bile RR3 kasmıyorken bizim telefonlarda niye kasıyor anlamadım gitti. Rami dışında fena bir cihaz değil ama insanın canını sıkıyor böyle şeyler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cloud__Strife -- 11 Şubat 2014; 11:55:24 >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: alisipahi

quote:

öncelikle telefona yüklemek istediğimiz sistem bu linkte. onu ****
    http://www.mediafire.com/download/yoe1tkbz9swbcho/st27i_6.0.B.3.184_Original.ftf

daha sonra şu linkte alt taraflarda flashtool ile sistem yükleme anlatılıyor.

http://forum.donanimhaber.com/m_77466261/f_//tm.htm#77466261

adımları takip ederek çok kolay şekilde yükleyebilirsin.

teşekkürler.

• Arkadaşlar avea hattım ile hiç 3g ye bağlanamadım Ankarada. Avea 3g abonesiyim. Telefonun internet ayarlarını telefonun ayarlar menüsünden sony üzerinden yaptım. 3g için farklı bir işlem mi gerek bilen var mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: Jedi Mind Tricks

Arkadaşlar avea hattım ile hiç 3g ye bağlanamadım Ankarada. Avea 3g abonesiyim. Telefonun internet ayarlarını telefonun ayarlar menüsünden sony üzerinden yaptım. 3g için farklı bir işlem mi gerek bilen var mı?

3g yazıp 5555 e gönderin ayarlar yapıldı mesajını aldıktan sonra telefonu kapatıp tekrar açın düzelecektir. 3g işareti "H" olarak gösterilir.Eyer çekim gücünü gösteren işaretin yanında "H" harfini görüyorsanız internetiniz 3g hızında demektir.Ancak 3g her yerde çekmez.Yani bulunduğunuz yer 3g kapsama alanı içinde olmayabilirde...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mer33 -- 12 Şubat 2014; 12:14:28 >
  • arkadaşlar yaklaşık 7-8 aydır kullanıyorum bu telefonu ve özellikle güncellemeden sonra her gün kırasım geliyor..

sorun gps de.. denememiştim gerek yoktu ama şimdi uzun yola çıkacağım yandex navigasyon da, google maps de de gps sinyali alamıyor... var mı bunun bir çözümü..

bu arada eski roma dönemiyorum ne yaptıysam olmadı. ses kısma tuşuna basılı bağlasam da direk şarj moduna geçiyor telefon..
  • quote:

Orijinalden alıntı: mer33

quote:

Arkadaşlar avea hattım ile hiç 3g ye bağlanamadım Ankarada. Avea 3g abonesiyim. Telefonun internet ayarlarını telefonun ayarlar menüsünden sony üzerinden yaptım. 3g için farklı bir işlem mi gerek bilen var mı?

3g yazıp 5555 e gönderin ayarlar yapıldı mesajını aldıktan sonra telefonu kapatıp tekrar açın düzelecektir. 3g işareti "H" olarak gösterilir.Eyer çekim gücünü gösteren işaretin yanında "H" harfini görüyorsanız internetiniz 3g hızında demektir.Ancak 3g her yerde çekmez.Yani bulunduğunuz yer 3g kapsama alanı içinde olmayabilirde...

Hocam cevap için teşekkürler bunları zaten yaptım sıkıntı şu ki avea 3g en merkezi yerlerde bile çekmiyor bu yüzden telefonda olabilir sıkıntı diye düşündüm.

• quote:

Orijinalden alıntı: cronos10

arkadaşlar yaklaşık 7-8 aydır kullanıyorum bu telefonu ve özellikle güncellemeden sonra her gün kırasım geliyor..

sorun gps de.. denememiştim gerek yoktu ama şimdi uzun yola çıkacağım yandex navigasyon da, google maps de de gps sinyali alamıyor... var mı bunun bir çözümü..

bu arada eski roma dönemiyorum ne yaptıysam olmadı. ses kısma tuşuna basılı bağlasam da direk şarj moduna geçiyor telefon..

GPS’i etkinleştirmek için: 

Ana ekranda Uygulama ekranları simgesine dokunun.
    Ayarlar > Konum ve güvenlik seçeneğine dokunun.
    GPS uydusu kullan onay kutusunu işaretleyin.
    Kabul ediyorsanız, Kabul et seçeneğine dokunun.

Not: Bu hizmet veya özelliği kullanırken veri trafiği ücretlerine tabi olabilirsiniz. Abonelik planlarınız ve veri trafiği maliyetleriniz hakkında daha ayrıntılı bilgi için şebeke operatörünüzle bağlantı kurun.

İpucu: GPS’i ilk kez kullandığınızda yerinizin bulunması 5 ila 10 dakika sürebilir. Gökyüzünü görebileceğiniz, açık bir alanda olmaya dikkat edin. Telefon GPS kullanarak konumunuzu bulamazsa, kablosuz şebekeler seçeneğini etkinleştirebilirsiniz. Böylece konumunuzu yaklaşık olarak öğrenebilirsiniz.

Kablosuz şebekeleri etkinleştirmek için:

Kablosuz şebekeleri kullan onay kutusunu işaretleyin.

sonymobile.com sitesinden alıntıdır.Mobil Veri Aktarımı yani internetin açık olmalıdır!!

• quote:

quote:

quote:

Hocam cevap için teşekkürler bunları zaten yaptım sıkıntı şu ki avea 3g en merkezi yerlerde bile çekmiyor bu yüzden telefonda olabilir sıkıntı diye düşündüm.

hocam o zaman bir şey diyemiyeceğim ancak telefondan olduğunu pek sanmıyorum.

Bence öncelikle avea müşteri hizmetleriyle irtibata geçin ve sorununuzu söyleyin eyer herhangi bir çözüm bulamazlarsa ondan sonra sony servisine şikayetinizi dile getirin.

bu arada sizin olduğunuz yerden, gene hattı avea olan bir başkasının 3g ile bağlanıp bağlanamadığını kontrol edin isterseniz.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: cronos10

arkadaşlar yaklaşık 7-8 aydır kullanıyorum bu telefonu ve özellikle güncellemeden sonra her gün kırasım geliyor..

GPS’i etkinleştirmek için: 

GPS uydusu kullan onay kutusunu işaretleyin.

Not: Bu hizmet veya özelliği kullanırken veri trafiği ücretlerine tabi olabilirsiniz. Abonelik planlarınız ve veri trafiği maliyetleriniz hakkında daha ayrıntılı bilgi için şebeke operatörünüzle bağlantı kurun.

İpucu: GPS’i ilk kez kullandığınızda yerinizin bulunması 5 ila 10 dakika sürebilir. Gökyüzünü görebileceğiniz, açık bir alanda olmaya dikkat edin. Telefon GPS kullanarak konumunuzu bulamazsa, kablosuz şebekeler seçeneğini etkinleştirebilirsiniz. Böylece konumunuzu yaklaşık olarak öğrenebilirsiniz.

Kablosuz şebekeleri etkinleştirmek için:

Kablosuz şebekeleri kullan onay kutusunu işaretleyin.

sonymobile.com sitesinden alıntıdır.Mobil Veri Aktarımı yani internetin açık olmalıdır!!

açık hocam.. hem veri aktarım açıkken denedim dış ortamda yaklaşık yarım saat bekledim. sonra gps fix diye bir program bile denedim google playdan indirdim. 15 dakika test yapıyor olmadı...

neyse bugün sinirlendim telefonu değiştim. bir kaç hafta önce nişanlıma almıştım, bugün de kendime gm discovery aldım en sonunda... navigasyon cihazı alacaktım. cihaza para vereceğime gidip discovery alayım dedim rahatladım... igo yükledim, denedim süper çalışıyor.

çok teşekkür ederim.

• Arkadaşlar 2.3.7 sürümünde ram neden 300 mb civarı gözüküyor bilen varmı? JB de de biraz az görünüyordu ancak bu kadar değildi. bu şekilde az göstermesi sıkıntı oluyor GB de.

• Arkadaşlar telefonumun geri tuşunun bulunduğu yerde bir çatlaklık meydana geldi. Garantiye versem herhangi bir ücret talep ederler mi?
  • sony xperia go aldım 2ay kullandım telefonun ekran ısığını titrediğini gördüm garantiye gönderdim telefonun soketleri değisti ekran ısığı düsük iken hala yapmaya devam ediyor birde sarj kapakları cok dandik yapılmıs acılıp kapana bozulur mahlesef
  • casper vıa v4 nasıl bir telefon hakkında bilgi
  • quote:

Orijinalden alıntı: hastane21

sony xperia go aldım 2ay kullandım telefonun ekran ısığını titrediğini gördüm garantiye gönderdim telefonun soketleri değisti ekran ısığı düsük iken hala yapmaya devam ediyor birde sarj kapakları cok dandik yapılmıs acılıp kapana bozulur mahlesef

büyük bir ihtimalle otomatik parlaklık nedeniyle oluyordur.Otomatik parlaklığı kaldırırsan düzelecektir.
  • merhaba arkadaşlar, sony xperia sp kullanıyorum. telefonumdan çok memnunum. her özelliği iyi güzel ancak avea hattım var ve müzik dinleyemiyorum ve izleyemiyorum. sadece dümdüz internete giriyor hepsi bu. 3g kapalıdır dediler *100# yaptım buradan 3g yi açmak için aktivasyon gönderdim ancak sony xperia sp de yoksa 3g mi yok. cevaplarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler................ tarifem aveadan 500 dönüşen dakika..................
  • 
Sayfa: önceki 100101102103104
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.