Şimdi Ara

★ Sony Xperia C4 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★En İyi F/P Cihazı★ (449. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.313
Cevap
63
Favori
288.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 447448449450451
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bilgim yok ama birinde Samsung yazdığına göre demek ki Sadece Samsung telefonlara bakıyor olsa gerek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar,telefonu kvk'ya göndermiştim pazar günü teknosa aracılığıyla bugün kvk msj atmış cihazınızda garanti dışı kullanımdan dolayı arıza tespit edilmiştir,405 tl onarım ücreti istiyorlar gelen mesaja hayır olarak cevap verdim telefon geri gelecek, kvk'ya ulaşmaya çalıştım ulaşılmıyor nasıl bi yol izlemeliyim garanti dışı kullanımdan kasıtları ne bunların yardımcı olabilecek varmıdır tecrübeli olan daha önce böyle bir durumla karşılaşmış?

edit: telefonu kvk cihaz durumunda sorguladığımda aynen şu mesajı yazmışlar "ekran kasası çatlak ekran ve onarım ücreti verildi.İade Bekliyor - Müşteriden Ücret Onayı Alınamadı" , ben gönderdiğimde ekranda herhangi bir çatlak yoktu sony ile görüştüm oda aynı mesajı iletti,20 aydır kullandığım telefonu bi garantiye göndereyim dedim sağlam gelmeyecek sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cannicus -- 7 Haziran 2017; 11:39:43 >

• Son güncellemeden sonra ekran parlaklığı ayarlama bir işe yaramıyor uyarlanan parlaklık kapatıp farklı odalara sokuyorum yok sonuç aynı, çok şarj yiyor tavsiyesi olan var mı?
  • Ben dün kartal kvk'ya telefonu verdim akşam mesaj geldi yapmışlar. Ama hoparlör son seste cızırtı çıkartıyor. Pek sorun etmiyorum ama şimdi bir daha gidip veresim gelmiyor bayramdan sonra veririm artık.

Kardeşimin telinide verdim c5 bakalım o ne kadar sürede olucak.

Ayrıca dokunmatik için vermiştim arkadaş sorunca orada ki başka sorun ne var diye şarjıda az gidiyor dedim. Bataryada değişti büyük ihtimal. Kasayı da değiştiler çizikler vardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lxde -- 7 Haziran 2017; 13:38:29 >
  • Endorfinli Melankolik kullanıcısına yanıt
    Aynısı bende de oldu hocam kapatıp açınca düzeldi bir deneyin en basit yöntem :(
  • Arkadaşlar teleservice te mekanik onarım yazmışlar kargoya vermisler, bu ne demek yeni cihaz verirler diye bekliyordum :(

• G.U.Y kullanıcısına yanıt
    Arızalı parça değişmiş.

• Lxde kullanıcısına yanıt
    Bende aynı sorundan ötürü vermeyi düşünüyorum kvk ya. Mesajınız cesaret verdi kısa sürede yapılmış olması. Kronik problemleri bitmiyor maşallah telefonun.

• Konuşurken milyon tane yere basıyor. Bu aralar nette gezinirken ağırlama ve donma var. Format vakti geldi sanırım. O çözülür de şu konuşurken çatır çutur her yere girmesine fitil oluyorum.

• Hocam kartal kvk iyi çalışıyor valla.

Kardeşimin telinide ertesi gün gittim aldım. Eğer yakınsanız elden verin derim ben. Değilseniz kargo ile yollayın.

• android 6.0 yükledikten sonra batarya çabuk bitiyor bu sorunu nasıl çözebiliriz
  • Replikans kullanıcısına yanıt
    Telefonu alalı ne kadar zaman oldu hocam benimde netde donuyor kasıyor daha 11 ay oldu
  • melancholy861 kullanıcısına yanıt
    Aynen akıp gidiyor sarj

• quote:

Orijinalden alıntı: battu26

Aynen akıp gidiyor sarj

bu sorunu nasıl çözebiliriz servise versek
  • arkadaşlar 1.5 yıllık c4' üm klasik olarak dokunmatik ekran sorunu başladı malesef :(
    servis de onarılır mı? bu durumda olanların sorunu çözüldümü acaba
    teknosa dan almıştım.Ankara da hangi teknik servisi tavsiye edersiniz. yorumları okuyorum da hepsi birbirinden beter.
  • Arkadaşlar klasik c4 sorunlarından dolayı telefonu garantiye gönderdim kvk, garantisinin bitmesine 4-5 ay var ve ilk kez gönderdim telefonun sağ üst plastik bölgesinde darbeye bağlı olarak ufak bir çatlak var bunun sonucunda kvk garanti dışı kullanım sonucuna varıp 405 tl ücret çıkarttı bende reddetim onarmadan göndermişler

-Tüketici hakem heyetine mi gitmeliyim yoksa başka bir teknik servise mi göndermeliyim sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cannicus -- 12 Haziran 2017; 18:14:2 >
  • Cannicus kullanıcısına yanıt
    Teleservice deneyin, olmazsa thh ye gidersiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: Sensei İtachi

Teleservice deneyin, olmazsa thh ye gidersiniz

Hangi ildeki teleservice'i önerirsiniz hocam kargoyla gönderecem?
  • Cannicus kullanıcısına yanıt
    Hiç göndermedim hocam bilmiyorum

• telefonun dokunmatiği sapıttı, alt kısımlara dokununca rastgele dokunmaya başlıyor. telefonumda italya romu yüklü teknik servise göndermeyi düşünüyorum. italya romu yüklü olupta servise gönderen birisi var mı? Sorun çıkartırlar mı?
  • 
Sayfa: önceki 447448449450451
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.