Şimdi Ara

★ Sony Xperia C4 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★En İyi F/P Cihazı★ (287. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.313
Cevap
63
Favori
288.839
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
21 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 285286287288289
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Düzeldi teşekkürler, uyku moduna alınca lte nin otomatik kapanma ayarı var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • omeryilmaz035 O kullanıcısına yanıt
    Bende c4 alalı 4 gün oldu
    2) İşim ve ilgimden dolayı telefonu çok sık kullanırım. 3g internet hep açık- senk açık- facebook instagram swarm gibi çok şarj harcayan uygulamalar kullanıyorum sabah 7 de çektiğimde akşam 23 gibi bitiyor. yani normal kullanıcıysanız batarya süresinde sıkıntı yaşamazsınız ( aldığım ekran süresi 4 saati)
    4)fm radio var
    5) ön kamerası gerçekten güzel arada sanki puslu gibi çekyor sanırım bulunan bölgenin ışığına göre değişiyor. 2 yıl olayı size ve teknolojinin gelişmesine bağlı
    6) ses kaydı güzel ancak telefonu ters koymanızı tavsiye ederim çünkü mikrafonun biri arkada
    7) kronik olarak bir sıkıntı rastlamadım
    8) otg yi hiç denemedim
    9) sony kalitesine göre gerçekten güzel telefon sorun yaşayacağını pek düşünmüyorum

bende zenfone 2 laser alacaktım bunu görünce vazgeçtim. zenfone laser da güzel telefon ama sony tasarım konusunda biraz daha elit bi yapıya sahip.

• Crauls kullanıcısına yanıt
    Sony 6 ayda bir yeni model çıkarmaya başladı yani c4'ü aldığımda 2-3 ay sonra c5 çıkmıştı. Ama şu an z5 için amiral gemi denilemez artık çünkü dediğiniz gibi işlemci gerçekten güçlü telefonda. Açıkçası artık c4 alacağıma yaza kadar bir miktar daha ekler x serisi alırdım. Bende değiştirmeyi düşünmüyorum c4 den memnunum ama yeni alacaklar için söylüyorum. Güncelleme konusunda x serisi z serisi gibi olur tahminimce çünkü güçlü cihazlar.

Bu arada yeni cihazlarla android 6 yıda biraz görmüş olduk. Kilit ekranı değişecek sanırım hoş görünüyor. Ama hâlâ demo aşamasındaymış bitiremediler bi z5 için 7 mart diyorlar ama bakalım bize ne zaman gelir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi virus18 -- 23 Şubat 2016; 8:23:06 >
  • virus18 kullanıcısına yanıt
    Sonymobile dan biraz inceledim x serisini. C4 ile aynı fiyat segmentinde olabilecek modeli XA. Özellikleri ön kamera haricinde çok da farkı yok. Hatta ekran çözünürlüğü ve boyutu açısında c4 önde ki bu yeni çıkan telefon olacağından 1300 gibi bir fiyat bekliyorum. Android ın üst güncellemelerine bu fiyat değer mi dersen bence değmez. Fikrimi belirtmek istedim ben de c4 almayı düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Xsepheiodeus

Sonymobile dan biraz inceledim x serisini. C4 ile aynı fiyat segmentinde olabilecek modeli XA. Özellikleri ön kamera haricinde çok da farkı yok. Hatta ekran çözünürlüğü ve boyutu açısında c4 önde ki bu yeni çıkan telefon olacağından 1300 gibi bir fiyat bekliyorum. Android ın üst güncellemelerine bu fiyat değer mi dersen bence değmez. Fikrimi belirtmek istedim ben de c4 almayı düşünüyorum.

Tabikide tercih sizin c4 alırsanız da sizi üzmez :)

• Arkadaşlar, ben de M4 aqua ile C4 arasında kararsız kaldım, özellikleri ve fiyatı çok yakın; bu durumda aralarında en sorunsuz olanı hangisiyse onu seçeceğim.
    Bu soruyu soran değişik konular var ancak tatminkar bir cevap bulamadım, kullanıcılar olarak size sorayım. Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smartdark

Arkadaşlar, ben de M4 aqua ile C4 arasında kararsız kaldım, özellikleri ve fiyatı çok yakın; bu durumda aralarında en sorunsuz olanı hangisiyse onu seçeceğim.
    Bu soruyu soran değişik konular var ancak tatminkar bir cevap bulamadım, kullanıcılar olarak size sorayım. Teşekkürler.

dostum foruma bakarsan benimde c4 ile m4 arasında baya gidip geldiğimi sonra c4 aldıgımı görürsün
    açıkçası C4 süper bir telefon ekranı performansı kullanımı ses kalitesi kamerası her şey iyi güzel fakat
    yaklaşık 3 - 3.30 saate yakın şarj alması ve bataryanın öyle ahım şahım bir şey sunmaması eksi yönleri bunu deneyip gördüm.

m4 aqua(8GB)'ya gelince pek oyun oynayan biri değilsen m4 aqua iyi bir seçim olacaktır. sp 615 in mediatekten daha sorunsuz bir işlemci olduğu zaten aşikar.

• Orjinal şarj cihazının kablosunu uç kısmı telefona takılan yerini benim çocuk yamulttuğundan dolayı şarj cihazı bozuldu bende orjinal şarj cihazı kullanma taraftarı olduğumdan adaptör kısmına başka şarj cihazı kablosunutaksam sorun olurmu.bu şarj cihazlarında adaptör kısmı mı önemli aydınlatırsanız sevinirim

• smartdark S kullanıcısına yanıt
    Bence her iki telefonun anakonularını geriye doğru birkaç sayfa okumak fikir verecektir. Kağıt üzerindeki teknik verilerle, kullanım tecrübeleri her zaman uyuşmayabiliyor.

• virus18 kullanıcısına yanıt
    bosver gec gelsın hep solerım samsung gıbı cabuk verıp ıkı hafta sonra gerı cekmesındense gec olsun temız olsun artık hepsı cok model cıkarıyor sdn ye ne zaman baksam samsungun bır modelı ya cıktı ya duyuruldu ya sızdı yazıor a serısı j ler bılmem neler,htc ona keza,guncellemeyı verdıkten sonra sıkıntı degıl aslında sony hazırandakı cıhazları sımdıden gosterdı yoksa pıyasaya cıkısına yıne 3-4 ay var aslında.
  • Anlamadigim neden bu kadar gec sarj oluyor yazilimsal bi nedenden mi acaba
    Teknik bilimsel aciklamasi yok mu bunun yoksa telefonu satacam artik

• quote:

Orijinalden alıntı: maide56

Anlamadigim neden bu kadar gec sarj oluyor yazilimsal bi nedenden mi acaba

yazılımsal değil aslında işlemci ile alakalı mediatek quick charge 1.0 bile desteklemiyor. diğer telefonlar quick charge 2.0 ı standart haline getirmişken.

bu arada telefonu iade ettim sim kart takıp wifiyle bağlandığım halde hepsiburada iade aldı . bu siteyi seviyorum :)
     ★ Sony Xperia C4 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★En İyi F/P Cihazı★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsrt0101 -- 24 Şubat 2016; 10:03:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: hsrt0101

quote:

Orijinalden alıntı: maide56

Anlamadigim neden bu kadar gec sarj oluyor yazilimsal bi nedenden mi acaba

yazılımsal değil aslında işlemci ile alakalı mediatek quick charge 1.0 bile desteklemiyor. diğer telefonlar quick charge 2.0 ı standart haline getirmişken.

bu arada telefonu iade ettim sim kart takıp wifiyle bağlandığım halde hepsiburada iade aldı . bu siteyi seviyorum :)
     ★ Sony Xperia C4 ANA KONU ve KULLANICILAR KULÜBÜ★En İyi F/P Cihazı★

Satabilirsen sat 3saat'de şarj olan cihaz alma bidaha

• Ayarlar-uygulamalar-çalışıyor yoluyla bakıldığında görülen boşta ram miktarı ile, Aida64, Cpu-z gibi programların göstermiş olduğu boş ram miktarı arasında neden iki katına yakın fark oluyor, bilen var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yuksek -- 24 Şubat 2016; 14:25:03 >
  • radko kullanıcısına yanıt
    Gece yatmadan 12 1 gibi şarja takıp sabah 8 gibi aldığında bir gün gitmez mi şarjı neden bu kadar sorun yapıyorlar ? Acil işin varsa extra şarjı aleti alıp o kullanılabilir kritik zamanlarda . telefon sahibi olmadığım halde böyle yorumlar garip geliyor :)

• Telefonun orijinal fotoğraf uygulaması geç çekim yapıyor odaklama felan. Başka bir program kullansam daha hızlı performans elde edebilir miyim?

• Google kamera deneyin

• Android m den haber var mı?

• Daha z5 e bile gelmedi, bence mayıs haziran gibi gelir

• quote:

Orijinalden alıntı: smartdark

Arkadaşlar, ben de M4 aqua ile C4 arasında kararsız kaldım, özellikleri ve fiyatı çok yakın; bu durumda aralarında en sorunsuz olanı hangisiyse onu seçeceğim.

Ben ve cevremde toplam4 kisi c4 sahibiyiz

En comezi 3ayi gecti alali

Cok net soyluyorum C4

• 
Sayfa: önceki 285286287288289
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.