Şimdi Ara

SONY XF 8577 KULLANICILARI (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
43
Cevap
0
Favori
3.163
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: DJ ICEMAN

1 hafta önce (gectiğimiz değil de bir önceki pazar diyelim)
    çerceve renki tam hangi renk ? renk seceneği varmı tek mi hocam?
  • 8577tek renk
  • cranium999 C kullanıcısına yanıt
    Merhaba , 2 si arasında input lag olayı yüzünden kaldım. Sony i seçtim ps4 pro ile oynuyorum bir sıkıntı yaşamadım. Sonuç da sony :) . Mediamarkt dan 5 yıl garanti 1 yıl kırılma vs paketi ile 6 ay taksitle 5800 e aldım. Qled samsung um in put lag ı daha düşük görünüyor araştırmalarımda fakat şimdilik gözle görülür bir sorun yaşamadım. Fakat arayüz görüntü ayarı genel ayarlara girmek bile kasıyor. Samsung almadığıma bazı konulardan pişmanım :) sony android bence bu yüzden kaybediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elvis35 -- 23 Şubat 2019; 18:31:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba Arkadaşlar sorularınız olduğunda yaza bilirsiniz mediamarkt sony tv personeliyim her konuda yardımcı olmaya çalışabilirim
  • NeMeSıs58 kullanıcısına yanıt
    Sony kalitesi tartışılmaz yaşanır :) samsung q6fn ile arasında kalmıştım 49" için konusuyorum sence sony almakla iyi mi yaptık :)

• elvis35 kullanıcısına yanıt
    Sony Personeli olduğum için abartığımı söyleye bilirsin ama kesinlikle q6fn da 8577 de uzun süredir mağazada test etiğim ürünler kesinlikle sony siyah dengesini dah iyi sağlıyor işlemci olarak daha iyi müşteriler genelde Android tv lerin sıkıntılı olduğunu söylüyorlar ama sony nin kutlandığı Android https://www.android.com/tv/ google tarafından denetlenerek verilen sürürdüm google cihazlara test ederek android yazılımını sunuyor + sony yıllardır ses ver görüntü üzerine çalışan firma seçimini iyi yapmışsın güle güle kulan + olarak cihaz Android™ 8.0 Oreo güncellemesi aldı eğer cihazında yüklü değilse burdanSONY XF 8577 KULLANICILARI indirip kurabilirsinhttps://www.sony.com.tr/electronics/support/televisions-projectors-lcd-tvs-android-/kd-49xf8577/articles/00206881 SONY XF 8577 KULLANICILARI

• NeMeSıs58 kullanıcısına yanıt
    Güzel açıklaman için teşekkürler. Kurulum ekibi yükledi yeni sürüm android i teşekkürler tekrar :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende dun 55 inc olani 6000 tl'ye aldim 6 taksitle..

Kuruluma gelecekler bakalim...Ben panasonic Stw60 Plazma Tv kulaniyordum..Cok memnundum ama Netflix eski duzen,Youtube kalkti...

Plazma oldugu icin akici sekilde izliyordum Tv'yi..Omurluktur..Aileme verdim zaten kullansinlar...

Bu Tv'den tek korkum Pixel ölusu isik sizmasi vs..Yoksa oldukca kaliteli bir tv..Plazma da oyle bir dert yok,logo yanigi vs ...Benimki Japon menseliydi hemde..

Ben Panasonic Led tv Alayim dedim 55 inc..5300 tl fiyati vardi ogrendim ki giris seviyesiymis Tv..

Usb 'den hem xf8577 Hemde Panasonic de yazi ve goruntu denedik..Panasonic cidden beklentimin cok altinda kaldi..Kayan yazilar buğulu ve titresimliydi..Eski kalitesinde degil ne yazik ki..Oled var 10.000 tl..Eleman gozun kapali al dedi paran varsa ama Panasonic alacagima indirim kampanya Sony onerdi aldim..

Sony'de cok akiciydi yazilar ya da aksiyon sahneleri..4k izledik hemde..Arada bayagi fark vardi..

Panasonic nabiz yoklama icin getirmis birkac model..Cek cumhuriyeti menseli...Ama satamaz kanimca Sony varken...Giris seviyesi tv 5300 tl dusunun..

Sony premium serisi en azindan..XF8577..

XF8577 En yuksek 8500 Tl gormus,6000 Tl altina girmemis..Listeden baktik..

Panasonic 50 Hz Sony 100 Hz..

Sony Slovakya uretimi..Umarim Panasonic gibi uzun yillar ( 5 sene ) sorunsuz kullanirim bakalim..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Backstreet -- 14 Aralık 2019; 19:28:20 >

• Backstreet kullanıcısına yanıt
    5 sene çok uzun bir zaman değil tv de :)
    2010 yılında aldım led tv'yi halen aktif kullanıyorum,nazar değmesin 9.senesi,renklerde falan en ufak bir solma bişi yok.Sabah 8 gece 12 kesintisiz açık.
    İyi günlerde kullanın tv nizi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi @BJK@ -- 15 Nisan 2019; 16:30:53 >
  • @BJK@ kullanıcısına yanıt
    Tesekkur ederim Renkdaş :)

5 sene idare etsin de yeter bana :) Plazma Tv olsa 10 sene de goturur rahat..

Led Tv icin simdiki zamanlarda eski kalite yok artik..Uretim maliyetleri,kismalar,global kriz derken maliyeti dusuk urunleri pahaliya aliyoruz..

Burada aldimiz 6000 Tl'lik tv yurt disinda 3000 Tl'dir...

6000 Tl'ye aldik diye baba tv aldim 10 numara kaliteli vs demek icimden gelmiyor :)

Hayirlisi Dostum Kullaninca bakacagiz elektronik birazda sans isi..

Cok Tesekkur ederim tekrar..

• @BJK@ kullanıcısına yanıt
    Sony mi idi o yıllarda daha çok LCD vardı .

• tarihcix T kullanıcısına yanıt
    Hayır samsung'tu.40C6000
  • Gençler xf8577 kullanıcısıyım , laptop görüntüsünü tv ye nasıl aktarıyoruz bilen var mı ?

• Arkadaşlar benim tv açılırken açılmıyor. Yani açma düğmesine basıyorum kumandadan alttaki ışık yanıyor fakat görüntü ses yok öyle bekliyor menüye tıklayınca bazen açılıyor bazen tepki vermiyor. Daha önce benzer durum yaşayan oldu mu acaba?

• smhuygun S kullanıcısına yanıt
    Uzaktan kumanda acma kapama tusuna 5 sn basili tutup dener misiniz? Kendini yeniliyor cihaz..5-6 sn basili tutun..

• Onu yapınca düzeliyor hocam ama her kapatıp açışta yapmak gerekiyor. Şimdi sıfırladım cihazı bakalım yapmaya devam edecek mi

• Cihaz 49fx8577 HDR youtube ve netflix içeriklerde ciddi problem var renkler pastel görünüyor! Cihaz son yayınlanan oreo sürümünde cihazı 2 defa sıfırladım hiçbir yazılım güncellemesi yada uygulama güncellemesinede izin vermedim sorun aynen devam ediyor konu hakkında bilgisi olan yada aynı sorunu yaşayan var mı?

Durum bu şekilde;
    SONY XF 8577 KULLANICILARI

Servisten önceki güncellemeyi geri yüklemesini isteyeceğim olmuyorsa cihazın performansını bozdukları için iade edeeceğim bu ne rezil bir pastel görüntü yahu!

• Görüntü ayarlarını kurcaladın mı , son durum ne. Benimde siyshlarda çok ışık oluyor çözemedim.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.