Şimdi Ara

Sony XE9005 Yorumlar (2017) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
150
Cevap
11
Favori
23.691
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok iyi fiyat bin Tl üzerinde gerilemiş son karar sizin.
  • Bugün verdim siparişimi, k.kartı puanı ile birlikte 6600tl 6taksitli aldım, yarın kargoya verilecekmiş. Inş memnun kalırım. Kullanmaya başlayınca yorumları atarım..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • siyahkalem41 S kullanıcısına yanıt
    4 6 taksit sınırlandırılması olmasa eskisi gibi 12 15 taksit olsa çok kolay alınır di ama artık zorlasti teknosa cell ile 24 taksit alinabiliyormus bu iyi bir çözüm olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: siyahkalem41

% indirim ve axess e 50tl puanla 6600TL ye 6 taksitle fiyat fena değil gibi ne dersiniz?

Sony XE9005 Yorumlar (2017)

5000 tl ye inerse almayı düşünüyorum 6600 tl çok fazla
  • Muhtemelen 2018 de iner o fiyata

• quote:

Muhtemelen 2018 de iner o fiyata

2018 de yüzüne bakmam düz flat oled alırım
  • 5000tl ye mi

• quote:

Xe9005 mi sizce Yoksa lg c6v oled mi? 55"de aralarında 1000tl fark var?

dünyanın en iyi fald led paneli bile asla bir oled etmez oled alın ve oledi sinema için alın tv izlemek için değil

oledin zifiri karanlıktaki siyah kalitesi ..arka aydınlatma olmadığı için siyahlar kusursuz bu kaliteyi hiç bir led tv veremez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MERNEPTAH -- 11 Mayıs 2017; 23:7:23 >
  • Doğrudur hocam, keyif, para ve ihtiyaç meselesi biraz. Aslında bana belki bu bile fAzla ancak uzun süre götürür, kasası ,malzemesi kaliteli en azından. Hepsinin +ve- yönleri var.

Herkes biliyor ki hiçbiri kusursuz değil.

• MERNEPTAH kullanıcısına yanıt
    iyi güzel diyorsunuz da, oled tvler 55" leri (2016 model) 9 bin tl-13 bin tl arası.

siz denk getirip kelepir bir fiyata almışsınız. ne güzel....şu an 9 bin TL verecek olsanız, alır mıydınız yine?

üstelik 9 bin tl dediğim, 2016nın en alt modeli...kasa kalitesi, ayakları falan fecaat (lg 55c6v)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emrahsnr -- 12 Mayıs 2017; 0:26:48 >
  • quote:

Bugün verdim siparişimi, k.kartı puanı ile birlikte 6600tl 6taksitli aldım, yarın kargoya verilecekmiş. Inş memnun kalırım. Kullanmaya başlayınca yorumları atarım..

hayırlı olsun..güle güle kullanın...
  • quote:

Orijinalden alıntı: emrahsnr

iyi güzel diyorsunuz da, oled tvler 55" leri (2016 model) 9 bin tl-13 bin tl arası.

siz denk getirip kelepir bir fiyata almışsınız. ne güzel....şu an 9 bin TL verecek olsanız, alır mıydınız yine?

üstelik 9 bin tl dediğim, 2016nın en alt modeli...kasa kalitesi, ayakları falan fecaat (lg 55c6v)

doğru söylüyorsunuz ben tuz parasına aldım ama led panel alıp bir çok kronik sorunla uğraşması çok kötü,bu oledler bizim ülkede pahalı zıkkım gelesice avrupada 55 panelleri led parasına burası tam çöplük ha ben bir tv ye altın olsa o parayı vermem ama 5bin tl rakam verip full hd oled alır keyfe keder kullanılır
  • emrahsnr kullanıcısına yanıt
    ben c6v yi de çok düşündüm, 1500-2000TL fazla verilerek alınabiliyor sanırım ancak onunda kavisli oluşu beni vazgeçirdi. yine de c6v de güzel tv.
  • B6 ithalatı olmadı. Bu yılın modelleri gelirse LG Oled seçeneği daha çok B7v,C7v,E7v bu yıl hepsi düz ekran.
  • quote:

Sony XE9005 Yorumlar (2017)

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-ev-elektronigi-televizyon-boylesi-gorulmedi..oled-tv-lerde-dev-otv-indirimi-13.799-tl-426113431/detay
  • B6 modelinin resmi ithalatı olmadı ama özel ithalat var.

Ben istanbul bilişim`den 55 inch B6 aldım; cumartesi günü de getirip kurdular.

Distribütör garantisi olmadan almak riskli tabii ama ben kesin düz ekran istiyordum ve yeni modellerin giriş fiyatını da görünce gözümü karartıp aldım.
  • MERNEPTAH kullanıcısına yanıt

TŞK ilginiz için. Bir bakayım. Fiyat seviyeleri hala yüksek.
  • quote:

TŞK ilginiz için. Bir bakayım. Fiyat seviyeleri hala yüksek.

rica ederim he şunuda ek olarak geçeim vestel oled yaza doğru sunuyor ürünleri ha birde 65''oledin fiyatı 10bın tl gibi olursa tam alınacak paneldir ama sıkı takip ediyorum ben size haber vericem olmadı yurt dışından getiririz size sorun yok
  • Gecen ay 55XE9005 aldım , diğer oda da Samsung Ku7000 var , kalite farkı tartışılmaz. Sony nin renkleri çok daha doğru ve doğal , hareketli sahnelerde de Sony cok daha iyi , upscale konusunda da iyi iş cıkarıyor. Memnun kalacağınıza eminim.
    Aradaki fiyat farkı az olsa XE9305 tercih edebilirdim ama yurtdışı forumların bir çoğunda fiyat farkına değmeyeceği söylendiği için bu TV yi aldım.
    Android de hafif te olsa yine takılmalar var ama cok rahatsız etmiyor. Avatar ın 55 GB lık HDR versiyonunu izleyince iyi ki de almışım diyorsunuz.
  • Xe9005 serisinde ve oled dışında bütün tvlerde altyazı anında etrafındaki parlamalar çok can sıkıcı ona çözüm bulamadm ben aklına gelen var mı

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.