Şimdi Ara

SADECE SONY XE9005 Android TV (ANA KONU) (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9.773
Cevap
127
Favori
500.686
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bnim 8 gb şaşırdım hatta şok oldum 16 gb diye hatırlıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 16 gb dır 8 gb android ve uygulamalar kullanıyordur
  • MMistanbul kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: sdcvn

quote:

Orijinalden alıntı: ltoprak76

Dsmart modülü kullanılmıyormus Sony tv'de. Bunu dsmart servisi söyledi. Doğru mu acaba arkadaşlar?

D smart uyumlu demek istemiştir...Teledünya uyumlu idi Sony Tv ler demek Dsmartta uyumlu..Yine de teyit etmekte fayda var..Modul+Kart olayı biraz hassas

Yok. Uyumlu değil dedi hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: MMistanbul

quote:

Arkadaşlar benim tv de geldi nihayet. 😊

Hayırlı olsun güle güle kullanın.

İlk izlenimlerim şunlar oldu. Siyahlar çok güzel. Bir de program türüne göre çeşitli resim ayarları ile kullanmak lazım. Yani tek bir resim ayarı ile çok çeşitli programları izlememek lazım. Yani sinemayı sinema ayarı, sporu spor ayarı, canlı yayını canlı modda izlemekten bahsediyorum. Arkadaşlar bunu anlatmışlardı yukarıda galiba. Tv güzel. Herkese iyi seyirler. 😊

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: MMistanbul

quote:

Orijinalden alıntı: eren73546

bir soru daha 55xe9005 dahili hafızası bende 8 gb ...16gb diye hatırlıyorum ben bunları hangisi doğru acaba

Bende de 8 gb

8 Gb ye mi düştü :)

2014 modeller 16 GB ??

Ben öyle hatırlıyorum yarın bakarım tekrar.

• quote:

Sony sitesinde Yazılım Güncelleme Linkinden indirip USB ile kurun..

Online bazen yeni sürümü görmüyor TV..

Başka bir deyişle Tv içinden internetle Yazılım Güncellemesi ile, Sony adresindeki güncelleme eş zamanlı olmuyor, Tv deki eski görülebiliyor..

hocam merhaba..yazılımı usb ye atıktan sonra nasıl yükleyeceğim hemen install seçeçeği çıkıyor mu ?
  • Herkese merhaba öncelikle.

Ben de 55 inç modeli aldım. Önümüzdeki salı günü kurulabilecek. Şu an için TV'yi test edebilece materyalim yok, daha önceki sayfalarda bahsi geçen youtube test videosu yeterli olur ise şayet onu kullanmayı düşünüyorum. Kurulum aşamasında dikkat etmem gereken veya servisten talep etmem gereken şeyler konusunda yardımcı olabilir misiniz ? Bu konularda pekçoğunuz kadar bilgim/tecrübem yok zira :) Ve tv kurulacak evde henüz Digiturk veya benzeri bir platform olmadığı için sitenin digital yayın ve uydu altyapısı ile günlük kullanım kanallarını test edebileceğim ilk etapta. Oturduğum yerde DVB-C alt yapısı mevcut. Bunun için TV'ye kablo öneriniz olursa o da çok makbule geçer :)
  • ACİL ...

dsmart ' ı iptal ettirdim.

anten kablosunu çıkardım . ama arka tarafta üst üste 2 giriş var. hangisine takılacak.. ??
  • Yaklaşık bir aydır kullanıyorum görüntü ilk başlarda yadırgadım beyaz rengi alışılmış Sony lerde standart olandan biraz farklı geldi ama sonra alıştım. Özellikle siyahlar harika görüntü çok doğal. Tek beğenmediğim yanı kumanda alıcısı çok zayıf belli açıdan alıyor diğer yönlerden sinir bozucu...

• yusufziya Y kullanıcısına yanıt
    Input yazana takacaksınız

• quote:

Orijinalden alıntı: canboca

Arkadaşlar futbol maçı performansının iy olmadığını okudum o ana kadar kafamda çok netti ama futbol maçı çok izliyorum bu yüzden tekrar sormak istedim kullananların deneyimi nasıl diye.

Futbol maçı izlerken motionflow kesinlikle kapalı olması gerekiyor. Açık olduğunda topu kaçırıyor

• srkn_82 S kullanıcısına yanıt
    bu android ve hdr olyları, bir ton efect ve fitrelemeler, görüntünün ebesine atladı yahu nerede o gerçek motion sonyler nerdere bu yeni sonyler umarım hdr siz net görüntü veren model çıkarırlar,, yoksa normal yayın falan izleyemeyeceğiz, sharp yok toshiba yok,, ne izleyecek bu millet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar dsmart modülü kullanan var mı aranızda.? Sony için kullanılamaz dedi bana servis. Bu doğru mu? Tam netleştirelim istiyorum bu konuyu.

• eren73546 E kullanıcısına yanıt
    Sitede kurulum talimatı oluyor,,dosyayı sıkıştırılmış ise acıp, usb içine açığa roota atıyorsunuz,,,usb takınca tv direk yüklüyor

,

• quote:

Arkadaşlar dsmart modülü kullanan var mı aranızda.? Sony için kullanılamaz dedi bana servis. Bu doğru mu? Tam netleştirelim istiyorum bu konuyu.

Dsmart modülü kullanamamak saçmalık değil mi?

• cihaza bein sport tr tablet versiyonunu kurmak istiyorum. nereden bulabilirim?
  • quote:

quote:

Arkadaşlar dsmart modülü kullanan var mı aranızda.? Sony için kullanılamaz dedi bana servis. Bu doğru mu? Tam netleştirelim istiyorum bu konuyu.

Dsmart modülü kullanamamak saçmalık değil mi?

Arkadaşlar?

• Arkadaşım kullanırsın her şekilde,cihazın CI girişi var. Onu diyen servis halt etmiş

• Uydunet modulü kullanıyorum bi fark olmasa gerek

• 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.