Şimdi Ara

SADECE SONY XE9005 Android TV (ANA KONU) (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.773
Cevap
127
Favori
500.703
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tv de Modul mevcut ama dsmartınki buna uygun değil..Teledünya Kablo Tv nasıl uyumlu modul ve kart yaptı ise DSmart ta buna uygun modul yapmalı..

DSmartın desteği yok, Tv de suç yok

Varsa Dsmartın harici Box versiyonu kullanmak daha mantıklı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xdian

cihaza bein sport tr tablet versiyonunu kurmak istiyorum. nereden bulabilirim?

Herhangi bir android uygulamasını internette apk uzantılı olarak aratın..Apkpure, Apkmirror..gibi yerlerden bakın..

Tv ye bunu kurun, yan dönerse program, rotation lock tarzı ayrı uygulama kurun

Çalışıp çalışmaması şansınıza, denemek bedava :)

**Tv güvenlik ayarları Harici uygulama evet, uygulama kontrol hayır demeniz lazım..Usb içinden Es Dosya Yönetici ile kuruluyor
  • Herkese iyi akşamlar. Bir sorum olacak. Yeni aldigim xe8505 televizyon bir süre kapalı kalınca tekrar açıldığında bazen internetten düşmüş oluyor , internete tekrar bağlamaya çalıştığımda ise ağları görüyor fakat tekrar baglanamiyor. Herzaman değil. Neden olabilir sizce? Arada biraz mesafe var modem ile. Tv nin Yazılım güncellemesi yaptım acaba ondan mı oldu ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Uyguna alabilecegimiz neresi var şu anda?
  • quote:

Orijinalden alıntı: sdcvn

Tv de Modul mevcut ama dsmartınki buna uygun değil..Teledünya Kablo Tv nasıl uyumlu modul ve kart yaptı ise DSmart ta buna uygun modul yapmalı..

DSmartın desteği yok, Tv de suç yok

Varsa Dsmartın harici Box versiyonu kullanmak daha mantıklı

Dsmart mh, Sony yazılım desteği vermiyor diyor. Kendi sayfalarında sadece LG ve Samsung seçeneği var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: wwide1543

Uydunet modulü kullanıyorum bi fark olmasa gerek

Dsmart da çalışır mı ki?

• Merhaba,

Arkadaşlar bu d-smart modül çalışır çalışmaz konusu nereden çıktı çok takip edemedim ama,

55 xe 9005 de ve önceki modellerde (daha önce son android tv 2016 ve 2017 başlıklarında yazmıştım)

D-smar modül kullandığımı sony android tv de uydu ayarlarının içinde D-smart için set edilmiş ayar

mevcut.

Modülünüzü taktıktan sonra uydu kablonuzu da bağladıktan sonra uydu ayarları menüsünde d-smartı seçip ok diyorsunuz yaklaşık 1-2 dakika içinde D-smartın kendi sırasında tüm yayınlar geliyor trt4k dahil.

Daha önce de yazmıştım tekrar edeyim kumandadan ses dili ve altyazı ayarları çok rahat yapılıyor.
    Görüntü kalitesi oldukça iyi kanal geçiş hızı tek sıkıntı seçilen kanalın decode süresi normal uydu cihazına göre biraz daha uzun. Örnek vermek gerekirse,

diyelim cnn türke geldiniz yada kanal numarası tuşladınız yayının ekrana gelme süresi uydu cihazında 5 saniye ise modülde 7-8 gibi.

Modül faydalarını atlamamak lazım usb den disk takmanız durumunda ileri tarihli ve anlık kayıt yapabiliyorsunuz.

Saygılar...

• quote:

Orijinalden alıntı: kaanustr

Merhaba,

Arkadaşlar bu d-smart modül çalışır çalışmaz konusu nereden çıktı çok takip edemedim ama,

55 xe 9005 de ve önceki modellerde (daha önce son android tv 2016 ve 2017 başlıklarında yazmıştım)

D-smar modül kullandığımı sony android tv de uydu ayarlarının içinde D-smart için set edilmiş ayar

mevcut.

Modülünüzü taktıktan sonra uydu kablonuzu da bağladıktan sonra uydu ayarları menüsünde d-smartı seçip ok diyorsunuz yaklaşık 1-2 dakika içinde D-smartın kendi sırasında tüm yayınlar geliyor trt4k dahil.

Daha önce de yazmıştım tekrar edeyim kumandadan ses dili ve altyazı ayarları çok rahat yapılıyor.
    Görüntü kalitesi oldukça iyi kanal geçiş hızı tek sıkıntı seçilen kanalın decode süresi normal uydu cihazına göre biraz daha uzun. Örnek vermek gerekirse,

diyelim cnn türke geldiniz yada kanal numarası tuşladınız yayının ekrana gelme süresi uydu cihazında 5 saniye ise modülde 7-8 gibi.

Modül faydalarını atlamamak lazım usb den disk takmanız durumunda ileri tarihli ve anlık kayıt yapabiliyorsunuz.

Saygılar...

Arkadaşım harikasın. Kaç gündür bunu çözmeye çalışıyoruz. Çok teşekkür ederim. Tekrar arayayım ve modüle geçmek istediğimi söyleyeyim dsmart mh ye. Kutu kalabalığı kalkar ortadan. Belki yayın kalitesi bile artabilir. 😊

• Inanamiyorum bilip bilmeden dsmart modülü bu TV ye uygun değil diyenler var ! Arkadaşım modül girişi zaten standart her tvde ve modül girişi olan her TV dsmart ve filbox yayınlarını çözer üyelik aktif olduğu sürece. Bilen de yazıyor bilmeyen de...

• quote:

Orijinalden alıntı: blackhawk48

Inanamiyorum bilip bilmeden dsmart modülü bu TV ye uygun değil diyenler var ! Arkadaşım modül girişi zaten standart her tvde ve modül girişi olan her TV dsmart ve filbox yayınlarını çözer üyelik aktif olduğu sürece. Bilen de yazıyor bilmeyen de...

😀 teşekkür ederim

• En iyi görüntü için ayar paylaşabilecek arkadaş var mı acaba :)

• dün itibari ile bende tvyi kargodan teslim aldım. servis kurulumu bekliyorum şuan. ilk açılış ve ayar için önerileriniz nedir. dikkat etmem gerekenler vs.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrh77

dün itibari ile bende tvyi kargodan teslim aldım. servis kurulumu bekliyorum şuan. ilk açılış ve ayar için önerileriniz nedir. dikkat etmem gerekenler vs.

Kullanım saati ve ölü piksel. 😊 tv'de kronik sorun yok zaten. Devam. 😊

• quote:

Orijinalden alıntı: wwide1543

En iyi görüntü için ayar paylaşabilecek arkadaş var mı acaba :)

Aslında ben hazır sinema ayarlarını beğenmedim. Işığı 4 ve 8'e kadar kıstıriyor rting vs siteler. Güzel olmuyor. Ve sanki görüntüyü filtreliyor o ayarlar. Ben canlı ve Spor ve standart modu beğeniyorum. Tabi rengi 50ye düşürüyorum. 😊

• kullanım saatine bakmak biraz sıkıntılı diyorlar. nasıl bakıldığıyla ilgili bilgi verebilirmisiniz?
  • quote:

kullanım saatine bakmak biraz sıkıntılı diyorlar. nasıl bakıldığıyla ilgili bilgi verebilirmisiniz?

Çok kolay.

[simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/309210/db2dca45-dfee-4911-a1d4-bd22e093f3c2.png[/simage

Listenin en altındaki sayı grubunun sıfır olması lazım. Servis de açabiliyor o bilgi ekranını. Söylersin.

• quote:

Orijinalden alıntı: ltoprak76

quote:

kullanım saatine bakmak biraz sıkıntılı diyorlar. nasıl bakıldığıyla ilgili bilgi verebilirmisiniz?

Çok kolay.

[simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/309210/db2dca45-dfee-4911-a1d4-bd22e093f3c2.png[/simage

Listenin en altındaki sayı grubunun sıfır olması lazım. Servis de açabiliyor o bilgi ekranını. Söylersin.

• d smart kullanıyoum trt4k yı izleyemedim.Ses var görüntü yok nasıl izleyebiliriz?
  • 65xe9005 a menual kanal nasıl ekliyoruz bilen varmı tşkler

• Sonunda yiğenimden Ps4 geldi deneme fırsatı buldum şu an uncharted kayıp miras oynuyorum 30 fps de oyun modun da gayet güzel, asıl önemli konu pc de oynadığım fifa 17 den ps4 deki fifa 17 çok daha akıcı çalıştığı , pc de topun hızlı anlarında degajlarda vs hızlı kamera geçişlerinde o akıcılık daha sert ama ps4 de daha yumuşak , bu pc de native 4k olmasından dolayo her pürüzü gördüğümden dolayıda olabilir , ama 4k yerine ps4 de oynamayı tercih ederim ps4 de çok akıcı görünüyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rambocuk -- 23 Ağustos 2017; 22:21:23 >

• 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.