Şimdi Ara

Sony XBA-1 Balanced Armature Kulak İçi Kulaklık Şok Fiyat 99 TL (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
5
Favori
14.864
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
-1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ath cks77 forumdan bir arkadastan aldim cx300 e gore oldukca kaliteli bir kulaklik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kongor kullanıcısına yanıt
    cx 300 gerçekten çok kötü bir kulaklık bunu bizzat bir kaç kişiyle beraber test ettik hangisin orjinal olduğunu söylemeden gerçek cx 300 le sahte cx 300 ü bir kaç kişiye dinlettim ve inan aradaki farkı kimse anlamadı hatta bazıları sahte cx 300 ün daha iyi bile olduğunu söyledi gerçekten ses kalitesi iyi olsa ses kalitesi bile bu kadar kolay taklit edilemez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alibrk -- 18 Ekim 2013; 23:50:22 >
  • http://www.amazon.com/Sony-XBA-1-Balanced-Armature-Headphones-1/dp/B006K55662

Amazonda %60 indirime girmiş ondan fiyat böyle sanırım. Orada 60 liraya geliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: adgd

cx 300 gerçekten çok kötü bir kulaklık bunu bizzat bir kaç kişiyle beraber test ettik hangisin orjinal olduğunu söylemeden gerçek cx 300 le sahte cx 300 ü bir kaç kişiye dinlettim ve inan aradaki farkı kimse anlamadı hatta bazıları sahte cx 300 ün daha iyi bile olduğunu söyledi gerçekten ses kalitesi iyi olsa ses kalitesi bile bu kadar kolay taklit edilemez

Çok merak ettim begendiginiz kulakligi? Ne oneriyorsunuz?

Umarim tek kriteriniz, sahtesiyle karsilastirmak degildir.

Ister flac ister wma ister mp3 ister h264 video. Hepsiyle sonuc mukemmel. (En azindan benim icin oyle)

Flac ile tabi ki tadi farkli oluyor ama.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hypnotica

http://www.amazon.com/Sony-XBA-1-Balanced-Armature-Headphones-1/dp/B006K55662

Amazonda %60 indirime girmiş ondan fiyat böyle sanırım. Orada 60 liraya geliyor.

Amazondan hic alısveris yapmadım sahte çıkma muhabbeti oluyor mu?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kongor kullanıcısına yanıt
    akadaşım yanlış anlama lütfen ama gerçekten öyle bende daha önce cx 300 kullandım bu forum sayesinde ama daha sonra cx 500 kullandım geriye dönüp baktığım zaman cx 300 un baslarının ve tizlerinin çok kötü olduğunu gördüm üstüne basa basa söylüyorum cx 500 de öyle çok iyi bir kulaklık değil ama bu kulaklıklar 5 6 sene önceki kulaklıklar teknolijinin sürekli geliştiğini düşünürsek o zamanlar için iyi kulaklık olabilir amacımız burda tecrübelerimizi paylaşmak. yukaradaki linke girip bakarsan cx 300 en sonlarda geldiğini göreceksin nerde oturuyorsun bilmiyorum ama taksim de metan var türkiye Sennheiser distiribütörü orda istediğin sennheiser kulaklığını test edebilirsin ne öneriyorsun dersen bi önerim yok benim öneriye ihtiyacım var. Saygılar
  • quote:

Peki türkiyede 100 200 tl arası adam gibi kulakiçi kulaklık olarak ne önerirsiniz en son kullandığım kulaklık cx 500 dü, cx 500 ün en sevdiğim yönü doğal bir sesi vardı daha sonra kulaklık bulamayınca cx 400 test ettim tam bir çöp çıktı her ne kadar cx 500 çok iyi bir kulaklık olmasada. biliyorum yurt dışında inanılmaz kulaklıklar var türkiyede hep aynı markaların dandik kulaklıları fahiş fiyatla satılıyor. kulaklık içi kulaklık almanın en zor yani dinleyip test etme şanşınız yok sadece testlere ve yorumlara bakıp almaktan başka şanşınız yok kafa üstü kulaklık almak çok daha kolay her yerde dinleme test etme şansın var mesala XBA-1 dinleme şansınız oldumu yada ne önerirsiniz

Türkiye'de en mantıklısı mağazalardan değil de burada mesela fastfalcon nickli arkadaş gibi yurtdışından kulaklık ithal eden güvenilir satıcılardan alışveriş yapmak. Sennheiser cx serisi cidden fiyatına değmeyen bir seri. Eğer aşırı bas aramıyorsanız o fiyat aralığını biraz aşıphttp://www.audioavm.com/RE-400,PR-181.html bunu alabilirsiniz. Eğer o fiyat aralığının üstüne çıkmam diyorsanız mh1c mantıklı :http://forum.donanimhaber.com/m_60994074/tm.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: sercan1003

quote:

+80 TL kargo

• quote:

Orijinalden alıntı: xconnect

quote:

Orijinalden alıntı: sercan1003

quote:

+80 TL kargo

Neyse dısarda gezerken kullandıgım phonak pfe 112 ile mutlu mesut gezineyim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• ben amazondan satın alın diye demedim. amazondaki fiyatına göre buradaki fiyatı pahalı bile kaçıyor demek istedim. orjinal oldugunu dusunuyorum yani.
    @sercan1003
    @xconnect
  • İşin garibi kulaklığı da kimse almıyor.Konusu açıldığında 25 taneydi.Şimdi yine 25 tane.
  • Cahilliğimi bağışlayın AUDİO TECHNİCA CKS77 mi yoksa Sony XBA-1 mi?????
  • Face Of Melinda kullanıcısına yanıt
    Kimse cesaret edemiyor galiba millet haklı garanti olayı sıkıntı konuyu ben açmama rağmen ve ihtiyacım olmasına rağmen alamadım satıcı her ne kadar iade garantisi versede diğer bir sıkıntı kulaklığın ses rengi nasıl her ne kadar testlerde çok iyi görünsede ses göreceli bir kavram insan test etmeden cesaret edemiyor üstelik internette kulaklığı dinleyip yorum yapan birini bulamadım
  • quote:

Kimse cesaret edemiyor galiba millet haklı garanti olayı sıkıntı konuyu ben açmama rağmen ve ihtiyacım olmasına rağmen alamadım satıcı her ne kadar iade garantisi versede diğer bir sıkıntı kulaklığın ses rengi nasıl her ne kadar testlerde çok iyi görünsede ses göreceli bir kavram insan test etmeden cesaret edemiyor üstelik internette kulaklığı dinleyip yorum yapan birini bulamadım

Hocam dediğiniz gibi cesaret edemedi millet.Ben mesaj yolladım.Sony garantili olduğunu kanıtlarsanız alacağım dedim.Ses konusunda da sıkıntı yok benim için.Sony'e güvenim tam.Beğenmezsem de satarım birine.

Edit:Şu videoda biraz da olsa deneyim oldu.Tabi inceleyip almanın yeri ayrı.
    http://www.youtube.com/watch?v=o-IJpqBHdD0

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Face Of Melinda -- 20 Ekim 2013; 0:10:07 >

• Hocam adam cevaplamış.Yarından için benden haber bekleyin diyor sony garantisi hakkında.Stok ve garanti durumunu soracakmış ithalatçıya.

@adgd
  • quote:

Orijinalden alıntı: xconnect

Cahilliğimi bağışlayın AUDİO TECHNİCA CKS77 mi yoksa Sony XBA-1 mi?????

Bu arada bende kararsız kalmıştım ama sony xba'da bas çok az diyorlar.Sesler çok detaylı,temiz ama bas neredeyse yok denilmiş yabancı forumlarda.
  • Ben mp3'ü flac çevirici program ile flac yapıyorum fakat değişen birşey olmuyor,yanlışmı yapıyoruz yoksa bizim kulaktamı sorun var,bir fark hissetmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sacramental

Ben mp3'ü flac çevirici program ile flac yapıyorum fakat değişen birşey olmuyor,yanlışmı yapıyoruz yoksa bizim kulaktamı sorun var,bir fark hissetmiyorum.

Varolan kaliteyi arttıramazsın. Arttıramazsından kastım mp3'ü flac yapsan dahi sadece formatı değişir, mp3 kalitesinin üzerine çıkmaz.
    Eğer flactan mp3'e çevirseydin mp3 sınıfında kaliteli bi müzik elde edebilirdin orası ayrı konu.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nétwork

quote:

Orijinalden alıntı: Sacramental

Ben mp3'ü flac çevirici program ile flac yapıyorum fakat değişen birşey olmuyor,yanlışmı yapıyoruz yoksa bizim kulaktamı sorun var,bir fark hissetmiyorum.

Varolan kaliteyi arttıramazsın. Arttıramazsından kastım mp3'ü flac yapsan dahi sadece formatı değişir, mp3 kalitesinin üzerine çıkmaz.
    Eğer flactan mp3'e çevirseydin mp3 sınıfında kaliteli bi müzik elde edebilirdin orası ayrı konu.

Peki orijinal olarak nereden bulabiliriz flac müzikleri,ben Youtube'dan mp3 e çevirip sonrasında flac formatına dönüştürüyordum,farkı bu yüzden hissedemiyormuşuz demek..

• Face Of Melinda kullanıcısına yanıt
    Sony garantisi olursa süper olur dün doğubankta sordum orda da sony garantisi yok amerikadan getiriyormuş orjinalinden şüphen varsa iade edebilirsin diyor sony garantisi olmadığı için insan şüphede kalıyor ve içine sinmiyor.http://www.rekorelektronik.com/urunler/sony-xba-1-balanced-armature-kulaklik/113/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alibrk -- 20 Ekim 2013; 15:01:26 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.