Şimdi Ara

SONY W SERİSİ KONUSU (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
99
Cevap
1
Favori
7.936
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • kardeşime ben banyoya giriyorum mp3le dedim dumur yedi hahahaha
  • Denize düşse bile bişi olmuyormu şimdi Orasına burasına su kaçsa falan?

Gökhan bu arada W202 hala satılıyorumu yoksa yerini W252'mi bıraktı biliyormusunuz?
  • Ben almayı düşünüyorum.Ama siyahmı alsam beyz mı bilmiyorum.Şimdi arkadaşta beyaz var dışardan çok güzel duruyor.Ama kulakta çok dikkat çekici ve zarif durmuyor.O beyaz sahibi olan arkadaşım bana siyah almamı tavsiye etti.Ben ar4kadaşıma siyah aldım keşke bende siyah alsaydım dedi.
  • Beyaz renk güzel dikkat çekiyor fakat kirlenirde. Siyah al bence.
  • Peki arkadaşlar ben şimdi bu model,in bir üstünün siyahını aldım(w242).Şimdi verdikleri bir stand var ben bunu mp3 e sokarken zorlanıyorum.Çünkü okadar sert yapmışlarki bir türlü girmek bilmiyor.Şimdi sony nin teknik servisiyle hiç karşı karşıya kalmadım.Sony vaioda kullanıyorum.Ama bu güne kadar sony ürünlerde (Allaha şükür) hiçbir sorun yaşamadım.Şu anda ben bu ürünün dayanıklılığı deniyorum ve sıtandına girmesi içinde bazen zorlayabiliyorum.İleriki zamanlarda mp3 ü bilgisayarın görmeme gibi bir hatası olursa ürün benim için sıfıra dönmüş olur çünkü hiçbirşey aktaramam.Bu denemelerimin sonucunda bir sorun oluşursa nasıl bir çözüm yöntemi önerirsiniz veya bu ürün taştır birşey olmazmı dersiniz veya teknik servise götür gayet ilgileniyorlarmı dersiniz iz iz iz ????
  • Standa takma işi kolaydır fakat sony servisiyle bende hiç karşılaşmadım.
  • Dün mp3'ü çantadan çıkardım birde baktımki Gökhan'ınki gibi kablosu pembe pembe olmuş.Ama baya boyanmış.Kırmızı bi bileklik vardı o boya yapmıştır herhalde. Hiçbir şekilde çıkmıyor.Alanlara duyurulur beyaz almayın.Merak eden varsa sonra foto koyarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Atom Heart Mother -- 21 Temmuz 2010; 19:18:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: PulpFictioN

Dün mp3'ü çantadan çıkardım birde baktımki Gökhan'ınki gibi kablosu pembe pembe olmuş.Ama baya boyanmış.Kırmızı bi bileklik vardı o boya yapmıştır herhalde. Hiçbir şekilde çıkmıyor.Alanlara duyurulur beyaz almayın.Merak eden varsa sonra foto koyarım.

Yapacak bişi yok kafana takmıcan. Benimki maviden sonra yeşilde oldu.
  • NWZ-202 KULLANANLARIN DİKKATİNE

http://support.sony-europe.com/dna/hotnews/hotnews.aspx?site=odw_tr_TR&f=HN_NWZ_W202&m=NWZ-W202

Bende bugün servise bakalım inş sorun vardır.
  • hangi seri no larda sorun varmış biliyor musunuz?

bende siyah bir tane var ve sol taraftan ses gelmedigi icin ayarlardır çekmecemde duruyordu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. King Size

hangi seri no larda sorun varmış biliyor musunuz?

bende siyah bir tane var ve sol taraftan ses gelmedigi icin ayarlardır çekmecemde duruyordu.

Bilmiyorum ama servise götürün isterseniz.
  • tek bir kusuru var oda dışarıya çok ses vermesi... özellikle otobüste falan insanların size tip tip bakmasına sebep oluyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: dorukc

tek bir kusuru var oda dışarıya çok ses vermesi... özellikle otobüste falan insanların size tip tip bakmasına sebep oluyor...

Ses kısıkken bile tip tip bakıyorlar.
  • Parasini sonuna kadar hakeden bi mp3 calar basit kaliteli ve Sony
    Siyah var bende o kadar gaddar kulaniyorum tozun icinde yuzduruyorum hala tas gibi ve sesi mukemmel derecede kaliteli evde belki 20kusr kulaklik ve 4mp3 calar var
    Ama bu bi yana otekiler copee :)
  • Bu arada cihazı satabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GöKHaN 35

SONY W SERİSİ KONUSU

Şarjdayken...

çok acayipmiş şekli şemali
  • Mp3'ü sattım kullanmadığımdan dolayı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GöKHaN 35

Mp3'ü sattım kullanmadığımdan dolayı.

ben alacaktim :((
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.