Şimdi Ara

Sony Vegas Installer Açılmıyor (Hata Mesajı Yok) [ÇÖZÜLDÜ]

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
1.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yeni bir bilgisayar aldım ve direk sony vegas 12'yi indirip çalıştırdım fakat uygulama açılmıyor... 2-3 kere format attım sinirden ama açılmadı dosya bozuktur diye yeniden sony'nin sitesinden indirdim yine olmadı, sonra şansımı vegas 11 indirip deneyeyim dedim o da açılmadı valla sinirden kafayı yiyeceğim... arkadaşlar lütfen yardım edin

aynı .exe dosyasıyla kardeşimin bilgisayarında denediğimde sorunsuz kuruluyor.

dosyanın formatı .exe ve hiç bir hata vermiyor 'windows bu uygulamayı açamadı' gibi. görev yöneticisinden baktığımda ise sony installer preloader gözüküyor fakat açık hiç bir şey yok (geçiş yap'da yok)

Sistem özellikleri: Win8Prox64 - i7 3770 - 8GB Ram - Nvidia GT 630

Şimdiden teşekkürler...

ÇÖZÜMÜ BULDUM

bütün denemelerime göre; sanırım sorun sadece windows 8'in bütün sürümlerinde (8.1,single language ve pro dahil) ana dil Türkçe olunca çıkıyor. ama ilk önce ingilizce tabanlı olarak 8'i kurup sonradan Türkçe'yi ekleyince sorun kalmıyor
    eğer sadece upgrade ile yükseltilebilen bir sürüm varsa windows 7 isosunu bulun (yabancı) zaten 8'de sonradan dil ekleyebilirsiniz (single language'de nasıl çözülür bilmiyorum)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WiiSmash -- 25 Ocak 2014; 16:00:44 >

• 64bit mi indirdin 32bit mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dibb -- 29 Haziran 2013; 10:48:20 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dibb

64bit mi indirdin 32bit mi?

64-bit. bildiğim kadarıyla vegas'ın 12. versiyonun 32 bit desteği kalktı

+güvenli modda denedim yine olmadı
    +kardeşimin bilgisayarında windows 7 home premium x64 var
  • quote:

Orijinalden alıntı: WiiSmash

quote:

Kardeş sorun tam olarak ne resmini çeksene bi bakim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dibb -- 29 Haziran 2013; 15:07:09 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: WiiSmash

quote:

Kardeş sorun tam olarak ne resmini çeksene bi bakim.

vegaspro12.0.563.exe ' ye çift tıklıyorum ama açılmıyor hata mesajı bile vermiyo o yüzden sorunu hiç bilmiyorum... görev yöneticisinde ise çalıştığı gözüküyo 'Sony Windows Installer Preloader' olarak, hatta bellek ve cpu değeri de oynuyo

• Güncellemeleri kontrol et. .net - ekran kartı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Güncellemeleri kontrol et. .net - ekran kartı.

güncellemeler tamam,ekran kartı tamam,net framework 4 yüklü şimdi 3,3.5,2 versiyonlarını deneyeceğim şimdi ilgilendiğiniz için teşekkürler
  • hocam her şeyi denedim yine olmuyo ya kasayı camdan atıcam artık ya :(
  • o sorunla bende karşılaştım ama çözemedim bakmadığım yer kalmadı çok mantıksız bir durum
  • Gökşen PASLI G kullanıcısına yanıt
    cidden çok sinirimi bozdu bu durum 3 kere format attım ağlıyacağım resmen ... :( cözümünü bulursam sana kesinlikle ulaşıcam
  • ama şöyle bişey vardı bende format atınca düzelirdi ama sonra bi sebeple bozulurdu düzelmezdi daha
  • Her formatında anti-virüs programı kurduysan belkide programı çalıştırmanı engelliyodur.Anti-virüs programın varsa kapat öyle dene bazı programlarda olabiliyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarKing022

Her formatında anti-virüs programı kurduysan belkide programı çalıştırmanı engelliyodur.Anti-virüs programın varsa kapat öyle dene bazı programlarda olabiliyor

antivirüs'ü de kapatıp denedim yine olmuyo .eski bilgisayarımda çalışıyordu, sorunsuz. üstelik onda da avast vardı ve sistem özellikleri daha düşüktü

yardım etmeye çalıştığın için teşekkürler. bir şeyler bulursanız lütfen ulaşın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WiiSmash -- 30 Haziran 2013; 2:06:40 >

• upupup arkadaşlar acil yardım :( bilen varsa bi el atsın ne olur
  • Belkide işletim sistemine uyumlu değilldir
  • quote:

Orijinalden alıntı: DarKing022

Belkide işletim sistemine uyumlu değilldir

keşke öyle olsa. eski bilgisayarımdada aynı işletim sistemini kullanıyordum onda sorunsuzdu... format cözüm olmuyorsa acaba ne ... arkadaşlar çözüm bulursanız ulaşın hayati önem taşıyo benim için
  • lütfen bilen kişiler bi yardımcı olsun :(
  • Güncel...
  • Bende de aynı sorun var ama dediğin çözüm windows 8 için geçerli gibi.

Şuanda windows 10 kullanıyorum ve senin aldığın hatayı almaya başladım. İnternette aradım fakat hiçbir yerde soruna cevap bulamadım.
    Sebebini bulursanız sevinirim..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.