Şimdi Ara

Sony Vaio VNG-Z51XTG [6gb ram/p9700/400gb hdd] Fiyat Düştü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
2
Favori
2.503
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

TEKNİK ÖZELLİKLERİ
    İşlemci : Intel Montevina 1066 Mhz 2.8 Ghz. 6 MB Cache P9700 İşlemci
    Ram : 6 GB DDR3 1066 Mhz. (Max.8 GB) Ram
    Hdd : 400 GB
    Ekran Kartı : NVIDIA GeForce 9300M GS (Max. 3030 MB) + Yeni Nesil Intel 4500MHD (Max. 1300 MB) Ekran Kartı
    Ekran : 13.1' 1600x900px ekran
    3G - WİRELESS - WİNDOWS 7 - 1.5 KG AĞIRLIK.

Ürün sony'nin en dolu Z serilerinden bir tanesidir. Parmak izi okuyucu, 3g (data simkart gerektirir) , stamina ve güç modu, 1600*900 full parlak ekran ile, çoğu laptop modellerinden üst düzey bir bilgisayardır.

Türkiyeden alınmadır, garantisi dolmuştur.

2 adet bataryası, (1 tanesi -> 2 saat diğeri -> 4 saat aktif kullanım sağlamaktadır.) , şarj aleti ve bilgisayar olarak teslim edilecektir.

Full performans ve üst düzey bir bilgisayar isteyenler kaçırmasın.

ÖDEME
    Fiyat : 1000 TL (indirim yoktur) sanalpazar üzerinden komisyonunu ödediğiniz takdirde teslim alabilirsiniz.

http://www.vatanbilgisayar.com/corsair-cssd-f120gbgt-bk-120gb-force-3-gt-serisi-sata-30-ssd-(555mb-okuma--515mb-yazma)/productdetails.aspx?I_ID=56068 bu ssd ile beraber almak isterseniz, 1250 TL

Takas sadece, daha üst düzey laptoplar ile olabilir.
    İSTANBUL KADIKÖY - BOSTANCI VE GÖZTEPEDEN Elden teslim edilebilir.

alan arkadaşa şimdiden hayırlı olsun.
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Synx -- 6 Mart 2013; 22:07:08 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Yanlış anlamayın ama core2 duo işlemcili ve 2008 yılında piyasaya çıkmış giriş seviyesi bir mobil ekran kartına sahip notebook için bu kadar para verileceğini sanmıyorum. Full performans demişsiniz, belki masaüstü kullanımında doğru fakat o ekran kartı oyunlarda batırır ortalığı, performans falan hikaye olur anlayacağınız..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Baholi -- 29 Haziran 2012; 12:25:38 >
  • p9700 işlemci şu anki, i5 lerden daha performanslıdır hocam.

benchmark lara bakabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: Synx

p9700 işlemci şu anki, i5 lerden daha performanslıdır hocam.

benchmark lara bakabilirsiniz.

hocam yanlisiniz olmasin.

http://www.cpubenchmark.net/cpu_list.php

tum testlerde i5 modellerinden geride.

Sadece i5 ultra low voltaj modellerini gecmis onlarda cok cok dusun hizlarda calisan sadece bataryayi dusunen modeller. geri kalan tum i5 ler tokatlamis.

cihaz ise eski kullandigim bir model olup piyasadaki en boyut performans vede kalite olarak alinabilecek en gzl cihazlardandir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mult!_61 -- 1 Temmuz 2012; 11:42:10 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Guns 'N Roses

Yanlış anlamayın ama core2 duo işlemcili ve 2008 yılında piyasaya çıkmış giriş seviyesi bir mobil ekran kartına sahip notebook için bu kadar para verileceğini sanmıyorum. Full performans demişsiniz, belki masaüstü kullanımında doğru fakat o ekran kartı oyunlarda batırır ortalığı, performans falan hikaye olur anlayacağınız..

Ciddi ve yüksek bi rakam!
  • Hayirli satislar. Takipteyim :)
  • xxxxxxxxxx

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huhuq -- 20 Mayıs 2020; 11:24:57 >
  • merhaba ; hocam ev bilgisayar parçasıyla doldu. :) Pc parçalarıyla takas düşünmüyorum başka birşey olabilir.

• pm attım.
  • i5 den iyi olmadıgını dusunen arkadaslar, sony ve 9700 cpu demek kusura bakmayında hp lenovo acer gıbı i5li markalardan kat ve kat fazla performans sunar.sistemin kararlı calısması cokk onemlı. sadece ekran kartı bıraz basıt kalıyor, oda cıkıs yılına gore gayet normal. fıyatın ıyı hocam altına dusme derım yazık edersın cıhaza...
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatrhymer

i5 den iyi olmadıgını dusunen arkadaslar, sony ve 9700 cpu demek kusura bakmayında hp lenovo acer gıbı i5li markalardan kat ve kat fazla performans sunar.sistemin kararlı calısması cokk onemlı. sadece ekran kartı bıraz basıt kalıyor, oda cıkıs yılına gore gayet normal. fıyatın ıyı hocam altına dusme derım yazık edersın cıhaza...

teşekkürler. :)

• Bu fiyat bana da yüksek geldi kutusu açılmamış cihaz olsaydı 1000 tl civarı hakediyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Guzel cihaz, eger gercekten temizse 1000TL civarini cok rahat hak eder. Ama hakkini bulur mu, orasi soru isareti.
  • aynı modelini çok kısa zaman kullanma fırsatım oldu çünkü nazar değdi hurdasını bile sattım iiyi fiyata. harddisk .anakart ve ekran yok sayın.
    laptop çok performanslı ve iyi bir laptop. vgn z serisinin en iyisi. i5 ler ile yarışır. ekran kartı şıklığı cabası.laptoplar içerisinde en karizma bu geliyor bana.
    acaba dedim bu benim bilgisayarmı diye değimiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sol7dier -- 21 Aralık 2012; 3:32:27 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.