Şimdi Ara

>>Sony Vaio Paylaşım Görüşler S.S.S Kulübü-CLUB VAİO<< (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.071
Cevap
2
Favori
78.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar istanbulbilisimden mümkün olduğu kadar alışveriş yapmayın.aldığım duyumlar site ve güvenirliliği hakkında hiç olumlu değil..paralarımız yanmasın boşuna..
  • sony bilgisayar aldıgın yere git kazık yemişsin dostum driver cd si vista cd si hepsini vermek zorundalar
  • quote:

Orjinalden alıntı: Monster[CI]

sony bilgisayar aldıgın yere git kazık yemişsin dostum driver cd si vista cd si hepsini vermek zorundalar

dostum teknosa dan aldım.bana recovery cdlerni bilgsyr ilk acıldıgında kendim yapmam gerektigini soyledirler.bilgisayr vista yuklu idi zaten
  • ama kullanım kılavuzu ve verilen kitapçıkalrda da cdden hiç bahsetmiyordu.hatta ilk once recovery cdsni oluşturmam gerektiği yazıyordu ve anlatıyordu nasıl yapacagımı....urunun modeli vgn fz11m
  • valla bende cdler hepsi vardı
  • arkadaşlar herkeze merhaba.
    uzun süredir bir laptop almak için araştırmalarda bulunuyorum ve hala kararsızlığım sürüyor
    asusf3jp toshibaa100-599 monsterfl serisi ve acer5920 bunlar arasında kararsız kalmışken birde
    sony fs11s veya 11m modeli kafama takıldı şimdi .
    nasıl karar vereceğimi şaşırdım herhalde notebok alamıyacağım bu gidşle
    sormak istediğim
    işlemcinin 1.8 veya 2.0 ghz //
    2mb cache veya 4mb cache bellek olmaları ne kadar fark eder
    yardımcı olursanız sevinirim bende sony almaya karar veriyor gibiyim
    yardımlarınızı bekliyorum hoşçakalın...
    siteye benide üye yaparsanız sevinirim
  • arkadaslar vista yuklu bir makınede hem xp hem vısta nasıl kullanabiliyoruz.forumda arama yapmama ragmen tek bır baslık altında bulamadım.yardımcı olursanız sevinirm.link verseniz de olur.
  • Bende de cd yok çünkü vermiyolar zaten. Dilemma benim model de FZ11M ve hardisk ışığı yanarken bazen ben de duyuyorum o harddisk sesini. Bu bi sorun değil herkeste var.
  • Bende yok o ses gökhandada yok bu 11m serilerini dandikmi ne yapmışlar benimki vgn-fz180e/b bu arada
  • bende de yok o ses...bende de fz11m VAR
  • quote:

Orjinalden alıntı: N1ghtm4r3

arkadaslar vista yuklu bir makınede hem xp hem vısta nasıl kullanabiliyoruz.forumda arama yapmama ragmen tek bır baslık altında bulamadım.yardımcı olursanız sevinirm.link verseniz de olur.

http://forum.donanimhaber.com/m_15561480/mpage_7/key_/tm.htm buraya gırersen acer marka laptoplara nasıl xp yuklendıgını görursun aynı işlemler sony içinde geçerli
  • quote:

Orjinalden alıntı: ali25

quote:

Orjinalden alıntı: N1ghtm4r3

arkadaslar vista yuklu bir makınede hem xp hem vısta nasıl kullanabiliyoruz.forumda arama yapmama ragmen tek bır baslık altında bulamadım.yardımcı olursanız sevinirm.link verseniz de olur.

http://forum.donanimhaber.com/m_15561480/mpage_7/key_/tm.htm buraya gırersen acer marka laptoplara nasıl xp yuklendıgını görursun aynı işlemler sony içinde geçerli

tamam sony ıcın de gecerli ama sonynın sata driveri farklı degilmi.fz11m de hitachi hdd var.onun sata driverini nasıl bulucam?

• Zor iş hiç araştırma bence 2 işletim sistemini napacan ki
  • vistadan hiç hoslanmadım en azından xp kurym dedim.bulamazmıyım yanı smdi bu driverlari
  • quote:

Orjinalden alıntı: Monster[CI]

Zor iş hiç araştırma bence 2 işletim sistemini napacan ki

hayır benı yanlıs anladın nasıl yapıldıgı hakkında bılgı sahıbı ol diye linki verdim bende driver bulamadım
    zatı bu vıstayı sevemedim bır yapabilsem anında gececem xp ye
  • İyice kafam karıştı

istanbulbilişim için iyi değil dikkat edin diyen arkadaşlar var.

Teknosada ürün pahalı.

Nereden almalıyım bir türlü karar veremiyorum.
  • sen git asus g1 al ben sony iade ediorum g2s alcam
  • arkadaşlar ben de nihayet bir fz11s alarak aranıza katıldım
  • quote:

Orjinalden alıntı: truva77

arkadaşlar ben de nihayet bir fz11s alarak aranıza katıldım

hosgeldın gule gule kullan
  • quote:

Orjinalden alıntı: kvnch05

Bende de cd yok çünkü vermiyolar zaten. Dilemma benim model de FZ11M ve hardisk ışığı yanarken bazen ben de duyuyorum o harddisk sesini. Bu bi sorun değil herkeste var.

Bitek ikimizde var bu sanırım dostum , demekki sorun
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.