Şimdi Ara

Sony, PS4’ü bugünlere getiren oyunların birer saniyesini içeren bir “saygı' videosu yayınladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
1.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• PlayStation 2’nin ardından Sony’nin ve dünyanın en çok satan ikinci konsolu konumunda bulunan ve Haziran 2020 itibariyle 112 milyonluk satış rakıma ulaşan PlayStation 4, popülaritesini halen daha koruyor.

Sony’nin 2019 yılında yaptığı bir açıklamaya göre takip eden üç yıllık süreçte şirketin konsol bölümünün kârlılık lokomotifi olacağı ön görülen konsol, belli ki bir süre daha oyun yapımcıları tarafından destek alacak. Sony’nin 12 Kasım’da ABD, Japonya, Kanada, Meksika, Avustralya, Yeni Zelanda ve Güney Kore’de 19 Kasım itibariyle ise dünyanın geri kalanında piyasaya süreceği PlayStation 5’e çıkacak Marvel’s Spider-Man Miles Morales, Horizon Forbidden West ve Sackboy A Big Adventure gibi oyunların PS4’e de gelecek olması bunun bir göstergesi olarak kabul edilebilir.

Ayrıca Bkz.PlayStation Plus Türkiye fiyatları bu ay zamlanıyor

PlayStation 4’ün bu denli başarılı olmasının ardında ise kuşkusuz konsol için çıkan oyunlar yer alıyor. Bu durumun farkında olan Sony, PlayStation İngiltere’nin resmi YouTube kanalı üzerinden bir video yayınladı.

Killzone Shadow Fall gibi çıkış oyunlarından tutun da The Last of Us Part 2 ve Fall Guys gibi son dönem oyunların birer saniyelik görüntülerinin yer aldığı saygı videosuna aşağıda göz atabilirsiniz.

Kaynak:https://www.videogameschronicle.com/news/sony-video-features-one-second-from-every-game-that-defined-ps4/

• Şöyle güzel bir gow ve bb2 yapsanda bizde sevinsek.

• Daha ölmedik :(

• PS5 i unuttumaya mi calisiyorsunuz? Yoksa gundem mi degistirmeye calisiyorsunuz xD

• Kusura bakmasın Sony ama PS4 Pro ölü bir cihaz değil. Hala güçlü 4TFlops GTX 1070 ile eşdeğer.

• ps4 mü ölmüş?yahu ben hala ps3 kullanıyorum :) seneye ps5e direk geçerim.

• Bu oyunlar Ps4 ü bu günlere getirmedi. Sadece konsola çıkmış tüm oyunlar. Bir çoğu da çöp. Alayı pc ve xbox a da çıktı. Ps4 ü bu günlere getiren oyunlar özel yapımlarıdır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • PS5 o kadar satamayacak bence. Konsol oyunculuğu ölüyor gitgide. Yerini ya bulut oyunculuğa bırakacak ya da PC oyunculuğuna.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ölüyor dediğin konsollar her nesilde daha fazla satıyor, konsol ülkemizde lüks dışarıda TV si olan her insan bi konsol aldımı tak oyna mantığı var pc düzme ile ne uğraşacak arcade oyuncu.

• I've come up with a new recipe :) Ne güzel oyunlar oynamışız bu nesil de, seviyorum böyle geri bakışları

• Playstationın her modeli ayrı bir efsanedir.

• Gerçekten üzüldüm TWD in orada yer almadığına... Çoğu oyundan daha iyi hatta en iyisi ps gözümden düştü.

• God of War, TLOU2, Bloodborne, Ghost of Tsushima, HZD, Detroit gibi oyunları xbox hala geçemedi. Sony bu nesilde fırtına gibi esti aynı stüdyolarla PS5 fatality yapar

• ti7800 kullanıcısına yanıt

Daha çok 1050ti'den hallice :) o tf olayi sandigin gibi degil.

• Saygıyı bizim insanımız hak ediyor, bu fiyatlara çocuklarına oyun alan, konsol alan her bir aile, her asgari ücretliye saygı duymak lazım.

• PC nin yazılım/donanım sıkıntıları ile uğraşılmaz. Konsolu alırsın , oyununa girersin bu kadar.

• Anthropomancy kullanıcısına yanıt

öyle ama yıllarca ps2 kullanmış biri olarak asla gamepad olayını sevemedim ben. klavye ve fare vazgeçilmezim ne yazık ki.

Geforce Now gibi platformların daha da gelişmesini bekliyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.