Şimdi Ara

Sony PlayStation5 DualSense Controller + NBA 2K22 Jumpstart Kodu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Çanakkale İlan Türü #Satılık Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 Sony PlayStation5 DualSense Controller + NBA 2K22 Jumpstart Kodu

Logitech G502 lightspeed ile takas olur.

Amazon Italya'dan alındı. Amazona özel NBA 2K22 Jumpstart Bundle. NBA 2K22 Jumpstart Kodu kutu içinden çıkıyor. FİYAT GÜNCEL OLARAK SARI SİTE İLANINDA.

2 adet aldım 1 tanesini kendim kullanıyorum.

Kendim için açtığım kutuda yer alan NBA 2K22 Jumpstart kodu da boşta. Kullanılmadı. Toplam fiyata ilave ederek onu da dahil edebilirim.

Çanakkale içi elden teslim, diğer şehirlere alıcı ödemeli kargo.

Sony PlayStation®5 - DualSense™ Wireless Controller ™ + NBA 2K22 Jumpstart Bundle [Esclusiva Amazon] Kodu

NBA 2K22 hızlı başlangıç ​​paketi, oyunculara hiçbir ekstra ücret ödemeden üç MyTeam Paketi ve 2.500 MyTeam puanı içeren NBA 2K22 için bir kupon verecek. Bu hızlı başlangıç ​​paketini satın alan oyuncu, NBA 2K22'de ideal takımını yaratma konusunda bir adım önde olabilir.

Paket oyunun kendisini içermez, sadece MyTeam puanlarını ve oyuncuyu başlatmak için paketleri içerir.

https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-oyun-konsol-aksesuar-sony-playstation5-dualsense-wireless-controller-965605790/detay/

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Evet Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Çanakkale Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : PTT İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.