Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (699. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
36.197
Cevap
644
Favori
2.764.782
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 697698699700701
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • N11de tık 111 tl + %3 hokus pokus + bonus kart 111 tl 1220tl ye geliyor 2yıl euroasia garantili, second son ile birlikte. alsam mı acaba bonusların son günü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ysnyzc

Bu bahsettiginiz paketlere ek bir oyun daha alabilirsiniz.
    Su sekilde anlatıyım Bimeksten bir tane ps4 alırsanız 6 tane oyun var işte hatırlamıyorum ben call aw aldım onlardan birini hediye ediyor seciyorsunuz,

sizin sölediginiz paketi alırsanız işte bir second son yanına bu 6 oyundan bir tane daha secebiliyorsunuz

Ben oyunsuz düz ps4 aldım yanına da call aw bedava verdiler

umarım anlatabildim.

teşekkür ederim gayet iyi anlattınız :) hayırlı olsun size güle güle kullanın..

• ysnyzc kullanıcısına yanıt
    internetten
    http://www.bimeks.com.tr/urun/137480/sony-ps4-oyun-konsolu.aspx bunu alıncada hediye oyun veriyorlar mı yoksa sadece mağaza mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: yigitbrs

http://www.n11.com/ps4-sony-2-yil-sony-eurasia-garantili-faturalips4-pes-20152kol-P37966348

Arkadaşlar bu ürünü aldım 111 tık hızında ındırım 111 de bonus kampayası ıle 1460 lıraya geldı

umarım pişman olmam

hayırlı olsun..fiyat çok iyi.. satıcı güvenilir diye biliyorum.. paket elinize geçince resmini atarmısınız foruma :))
  • Bimeks`te bulunan kampanya dün itibari ile bitti. Oyun + bipara kampanyası artık yok. Yeni kampanyalara bakacağız artık. :)
  • arkadaşlar sizce şuan ps3 alınır mı ? ps4 çıktı ama bana şuan biraz pahalı geliyor ne yalan söyleyim ps3 lerin ise fiyatları daha cazip geliyor ps3-ps2 arasındaki farklılık gibi bi farklılık olacagını sanmıyorum ama genede sorayım istedim ps piyasasına biraz uzagım da ?
  • Arkadaşlar sizlere kötü haberim var. Fiyatlar yılbaşından sonra düşecek düşecek dediniz , düşmedi. Aksine fiyatlar zamlandı. Sony yıl sonu kampanyası ile tüm stokları bitirtti. Ve yeni yıla zamlı fiyatlar ile başladı. Az önce Sony Center`a gittim. Sadece kasa 1500 TL , kasa + oyunlu paketler 1650 TL olarak satılmaya başladı. Bu fiyatlardan sonra gelecek indirimler ile geçen senenin son fiyatlarına yanı 1500 TL`ye kasa + oyun olarak düşer. Daha fazla bi indirim beklemeyin. Geçmiş olsun.
  • Kliksa kampanya yapmış, %13 indirimle Sony Playstation 4 500 GB oyun konsolu 1299 TL

• burActive kullanıcısına yanıt
    Ithalatci garantili

Pahali

• quote:

http://www.n11.com/ps4-sony-2-yil-sony-eurasia-garantili-faturalips4-pes-20152kol-P37966348

Arkadaşlar bu ürünü aldım 111 tık hızında ındırım 111 de bonus kampayası ıle 1460 lıraya geldı

umarım pişman olmam

hocam bu 111 TL tık hızında indirim ve 111 TL bonus nasıl hakediliyor? Anladığım kadarı ile herkese tanımlı değil. Şimdi üye oldum deneme amaçlı siparişi sepete attım ödeme bilgilerine kadar geldim fakat ne indirim ne bonus ile ilgili bilgi var...

• quote:

Orijinalden alıntı: pape

quote:

umarım pişman olmam

hocam bu 111 TL tık hızında indirim ve 111 TL bonus nasıl hakediliyor? Anladığım kadarı ile herkese tanımlı değil. Şimdi üye oldum deneme amaçlı siparişi sepete attım ödeme bilgilerine kadar geldim fakat ne indirim ne bonus ile ilgili bilgi var...

111 TL bonus ayın 31 i ne kadardı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Architect_24

arkadaşlar sizce şuan ps3 alınır mı ? ps4 çıktı ama bana şuan biraz pahalı geliyor ne yalan söyleyim ps3 lerin ise fiyatları daha cazip geliyor ps3-ps2 arasındaki farklılık gibi bi farklılık olacagını sanmıyorum ama genede sorayım istedim ps piyasasına biraz uzagım da ?

+1

Bende ps3 olmasına rağmen ps4 alıp almamak arasında gidip geliyorum. O kadar para vermeye değecek kadar büyük bi değişim var mı acaba?

Not: konunun içeriğine biraz aykırı bir mesaj oldu, farkındayım ama bir onceki mesajı görünce dayanamadım ben de
  • Bir arkadaş Amerika'ya gitti. Ona getirtmeye niyetlendim. 400 dolar bestbuy fiyatı. 432 dolar yapıyor vergi ile. 1008 TL yapıyor bu da. Sanırım tek kollu fiyatı bu.

Türkiye'den alanlar en uygun kaça aldı? Taa oradan bu fiyata getirtmek saçma geldi bana. Burada da 1300 tl sanırım. Kampanya çek vs. ile ben yine 1050 civarına getiririm bunu o zaman. Değil mi?

Ne önerirsiniz?
  • #berk # kullanıcısına yanıt
    Turkiyede abd fiyatına yakın paralel ithalat ps4 alabilirsiniz, n11 de ceklerle filan.
    Resmi Sony garantili ise 1200-1300 bandında bulunabilir yine ceklerle fırsatlarla.
    Boşu boşuna yük yaptırmaya değmez bence, aksesuar oyun filan uygun fiyata getirtmeniz daha mantıklı olur.

• düşcek düşcek dediler kuponum varken almadım haydi hayırlısı. inş yeni zamlar falan gelmez dolar daha da fırlamaz.
  • Bende düşecek zannedenlerdim ama fiyatlar tam tersi arttı. Pc yi yenilemeye karar verdim.

• 1,389-TL SONY EURASİA GARANTİLİ.

1 ADET KALMIŞ STOK. ÇEK VS. BULUNABİLİRSE İYİ FİYAT. YORUMLARI DA PAKETLEME DIŞINDA İYİ GİBİ.

http://www.n11.com/sony-playstation-4-2-yil-sony-eurasia-granatili-P38203253

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pashamurat -- 2 Ocak 2015; 8:27:38 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluerdem

Bende ps3 olmasına rağmen ps4 alıp almamak arasında gidip geliyorum. O kadar para vermeye değecek kadar büyük bi değişim var mı acaba?

Not: konunun içeriğine biraz aykırı bir mesaj oldu, farkındayım ama bir onceki mesajı görünce dayanamadım ben de

hocam en özünde paranız varsa alın, yoksa bekle biraz daha bekleyin

çok istisnai bi durum yoksa ps4'e çıkan oyunlar ps3'e de geliyor. hem de daha ucuza. muhtemelen yıl sonuna doğru yavaş yavaş desteği keser firmalar ps3 için. o zamana kadar dayanır bence cihaz.

ben bf4 için almıştım ps4'ü. grafik farkı ve titreşimin daha yaygın kullanımı acayip etkilemişti beni. iyi ki almışım demiştim..

• Eyvallah dostum yorumun için

O zaman alıcı çıkarsa Ps3'ü satıp ps4 için fırsat kollamak mantıklı olacak benim için.

• quote:

Orijinalden alıntı: bluerdem

quote:

Orijinalden alıntı: Architect_24

arkadaşlar sizce şuan ps3 alınır mı ? ps4 çıktı ama bana şuan biraz pahalı geliyor ne yalan söyleyim ps3 lerin ise fiyatları daha cazip geliyor ps3-ps2 arasındaki farklılık gibi bi farklılık olacagını sanmıyorum ama genede sorayım istedim ps piyasasına biraz uzagım da ?

+1

EA sports 2017 ye kadar ps3 için oyun çıkaracağını duyurdu. Diğer oyun ureticileride aynı durumdadır büyük ihtimal. Kafadan 3_4 sene yapar oyun için sıkıntı olmayan süre. Ancak ps4 kesinlikle grafik ve güncelleme olarak daha iyi olacak. Param olsa ps4 alırım, ama ps3 alicam

• 
Sayfa: önceki 697698699700701
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.