Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1756. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
36.197
Cevap
644
Favori
2.764.812
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17541755175617571758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • UPS'de bu şekilde görünüyor. Müşteri hizmetleri dikkate almayın dedi. Ama gümrükte beklediği için para talep edildiğine dair internette bilgiler var.

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]
  • Hocam sifir mi aldiniz ? Bende fifa 20 ve 2 kol ile cihaz ariyorum

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mesajım bulunsun

• Amazon.de siparişleri hakkında konuşanlar, sizin için özel konu açıldı:
    https://forum.donanimhaber.com/bf-amazon-de-ps4-siparis-konusu--141175555
  • yahu rkadaşlar hiç mi yurtdığında olup yılbaşı zamanı gelecek kimseniz yok birinin bir tanıdığı mutlaka vardır. bakın hollandadan geçen hafta fifali ps4 proyu 2100₺ ye getirttim tr menu tr garanti süper ya:)
  • quote:

Orijinalden alıntı: nargiletör

Hocam sifir mi aldiniz ? Bende fifa 20 ve 2 kol ile cihaz ariyorum
    co.uk'dan aldık BF zamanı evet sıfır 1854 liraya denk geldi işte hocam. (Kur farkı ve bankaya göre değişiyor çekimi) @eminsen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sibumii -- 17 Aralık 2019; 10:26:41 >
  • Bende aynı gün aldım yapı kredi 1.913,34 yansıdı karta ondan sordum :)

• quote:

Orijinalden alıntı: eminsen

Bende aynı gün aldım yapı kredi 1.913,34 yansıdı karta ondan sordum :)
    Enpara'dan aldım bende bu tarz işlemlerde aklınızda bulunsun enpara daha tutarlı çekim yapıyor yurtdışı alışverişlerinde.
  • unsal1903 kullanıcısına yanıt
    garanti nası tr oluyo hocam?
  • kingodisco09 kullanıcısına yanıt
    şimdi şöyle
    hollanda'dan getiren arkadaşa mediamarkt ten almasını rica ettim o da oraya gidip aldı.
    ürün kullanım kılavuuzu ve garanti belgesinde türkçe bölümde var.
    mediamarkt çalışanı avruopa garantili olduğunu söylemiş. ben de garanti belgesini okuduğumda ürünü sitelerinden kayıt ettirdiğimde 1 yıl garantili olacağını yazmışlar
    kayıt tamam garanti tamam zaten düşürmezsem bozulmaz ya :) yada gönderirim hollanda mediamarkte
  • unsal1903 kullanıcısına yanıt
    O garantinin TR'de geçerli olduğu zannetmiyorum. Zira Sony uluslararası garanti sağlamıyor.
    Aksi belirtilmedikçe de ürün için garanti geçerliliği satıldığı bölge ile kısıtlı olur.

Sony dokümanlarında 1 yıl garantili olduğu yazar. Avrupa Birliği garanti süresi ise bizde olduğu gibi 2 yıl.
    Ama aslında üreticisi 1 yıl garanti veriyor ve satıcısı 2 yıl garanti vermek zorunda kalıyor gibi bir durum ortaya çıkıyor.

Amazon Almanya bu yüzden sattığı elektronik ürünlere 2 yıl garanti veriyor. Yerel yasa satıcı olarak bunu ona zorluyor.
    Ama tabi ki ürün kendisine gönderildiği sürece.

Sizin durumunuzda garantilik bir iş olursa Mediamarkt Hollanda'ya başvurulması gerekecektir.

Not: Forumda 1 yıl TR garantili olduğunu söyleyen forumdaşlar da var. Umarım ihtiyaç olmaz orası ayrı konu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 17 Aralık 2019; 16:4:34 >
  • Yurt dışından alınıp TR ye gelirken o ülkede ödenen vergiyi geri alma durumu olmuyor mu? Mesela almanya veya hollanda dan alınan cihaz TR ye gelirken havalimanında vergi iadesi gibi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Amazon.de'den bir fiyat bakalım dedik çıkan rakama bak şaka gibi. Ben mi bir yerlerde yanlış yapıyorum?

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU]
  • AVSEQ01.DAT kullanıcısına yanıt
    yok dostum senin bi yanlışın yok sevgili devletimiz haracı öhm pardon vergiyi iki katına çıkardı ondan böyle artık yeni fiyatlar
  • Evet alabilirsiniz mesela almanyada tax free %11

• Arkadaşlar UPS in attığı yetki belgesi isteği mailini sildim galiba bulamıyorum. Kargom gümrükte gözüküyor. Ups yetki belgesi bekleniyor demiş. Ups'e yazdım yeniden gönderin diye cevap yok. Biriniz sevabına suleyman.ozek@gmail.com a atabilirseniz çok sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: suleyman.ozek

Arkadaşlar UPS in attığı yetki belgesi isteği mailini sildim galiba bulamıyorum. Kargom gümrükte gözüküyor. Ups yetki belgesi bekleniyor demiş. Ups'e yazdım yeniden gönderin diye cevap yok. Biriniz sevabına suleyman.ozek@gmail.com a atabilirseniz çok sevinirim.
    Hallettim bir arkadaş yazdı sağolsun, Sms ile geliyormuş.
  • snbjk S kullanıcısına yanıt
    vergi geri alınırsa o zaman en az 20 euro daha indirimli alınmış gibi oluyor değil mi? 250 euroysa , 230 euro gibi.
  • Beyler Amazon.de'den aldığımız ürünlerde garanti Türkiye'de geçiyor değil mi? Bu konuda kesin bilgisi olan var mıdır?
  • 
Sayfa: önceki 17541755175617571758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.