Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1726. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
36.197
Cevap
644
Favori
2.764.784
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17241725172617271728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Death strading oynamam gibi ben :D Oynarsam da daha sonra ucuzlar gibi bu oyun o zaman oynarım :D En iyisi death strading bundle iptal edip fifa20 bundle alıyorum :D
  • Ahmetqzl01 kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de Modern Warfare olan bundle siparişi verdim. Death Stranding ben de oynamam gibi. Gerçi Modern Warfare oynayacak olsam da PC'de oynarım.
    Ama oyunu satmak daha kolay olur diye düşündüm. Gerçi konsollar yola çıkmadı daha ve oyunları satması kaldı h

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oup59 -- 2 Aralık 2019; 10:53:49 >
  • oup59 kullanıcısına yanıt
    Ahaha aynen ben daha sipariş tam oluşturmadım. Daha doğrusu sorun oluştu ödemeyi aldılar amazon ama provizyonda ödeme alınmadı iade olacak dedi bugün. İade 10 gün sürebilir deyince tekrar sipariş ooluşturacağım yani :D 2 defa ücret ödeyip birinin yatmasını bekleyeceğim. Bende fifa 20 zaten alacaktım hiç satmakla uğraşmayayım oyunu oynayacağım bundle alayım.

Bende cod warfare pcden oynuyorum ama bir yerden sonra blackops4 gibi sıkacak bu oyunda beni.
    Hocam konsol ve oyun geldiğinde Modern Warfare oyununu hiç açmadan elden çıkarırım ben de zaten. Onun yerine konsola özgü oyunları alırım.
  • Baxı kullanıcısına yanıt
    bugün müşteri hizmetleriyle görüştüm ve evet kartımızda ürün tutarının iki katı olması gerekiyormuş. öncelikle provizyon işlemi uygulanıp daha sonra asıl çekim yapılıyormuş. provizyonu da daha sonra serbest bırakıyorlarmış hocam. bu konu takibimdeydi üye olmak istedim. ilk mesajımdı herkese iyi günler.
    Anladım hocam konsol oyun satışları nasıldır.Pek bilmiyorum daha cok PC PLATFORM ile aram var. Konsol ilk defa alıyorum o yüzden ben satmakla uğraşmayayım. Fifa20 bundle sipariş verdim.İnşallah bunda da provizyona alıp tekrar ödeme istemezler
  • Fornite bundle b chasis midir dostlar ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: paskiti

bugün müşteri hizmetleriyle görüştüm ve evet kartımızda ürün tutarının iki katı olması gerekiyormuş. öncelikle provizyon işlemi uygulanıp daha sonra asıl çekim yapılıyormuş. provizyonu da daha sonra serbest bırakıyorlarmış hocam. bu konu takibimdeydi üye olmak istedim. ilk mesajımdı herkese iyi günler.
    teşekkür ederim hocam kartta limit yoktu yükselttim şimdi
  • Arkadaşlar ben enpara banka kartıyla aldım, kartta şu an konsolun fiyatından 200 civarı daha fazla para var bi sıkıntı olur mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Konsol oyunlarını forumda veya oyun satan yerlerde satabilir veya takaslyabilirsiniz hocam. Umarım sorunsuz geçer siparişiniz.
    Kartta para var garanti sanal kart ama Ödeme seçeneklerinde değişiklik yapılması gerekiyor diyor.Bir öncekinde çekmişti . Şimdi çekmiyor..
    Hocam ben olası bir soruna karşı limiti müsait kartımı fiziksel olarak kullandım. Zaten kampanya dönemi ve yoğunluk olacak. Sonra yok parayı çekemedik, yok sanal kart izin vermedi o bu vs. olmasın diye. Müşteri hizmetleri ile konuşuanlar 10 gün kadar sonra gönderileceği bilgisini almış. Biraz bekleyeceğiz belli ki.
  • paskiti P kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkür ederim 🙂

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Şimdi tekrar görüşüyorum. Kartınızda 2 katı ücret olması lazım diyor :D ulan bir kere çektiniz ikinci yükledim bir daha nasıl yatırayım zengin sandılar galiba :D
    Herhalde hocam. TR'de yaşıyorsunuz. Döviz kuru yüksek. Vergiler yüksek.Ona rağmen keyfi bir cihaz olan oyun konsolu alıyorsunuz. Zengin sanmayacak de ne sanacak Amazon bizi :)
    AHAHAH valla haklısın bu konuda hocam.
  • Ayın 14 ünde bacanak gelecek Almanya'dan acaba fornite edition u iptal edip ona mı aldırsam .

Sizce Amazon dan bugün yarın siparişler çıkar mı?

Peki ikinci kart olarak başka birine ait kart ödeme yöntemi eklesek kabul ediyor mu ki sistem ?

• Baxı kullanıcısına yanıt
    onun adrese sipariş versenize hocam. Neden vergi ödüyorsunuz ve kargo ücreti. Bende 20sinde arkadaş gelecek onun adrese söylüyorum.
    Benim hesaptan ona teslim edilecek şekilde nasıl yaparım?

Hesap benim adıma olsa Ahmet e Mehmet e teslim olsun diye seçebiliyor muyuz?

Ondan detaylı adres dışında hângi bilgileri almam lazım

• 
Sayfa: önceki 17241725172617271728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.