Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1545. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir (2 Mobil) - 10 Masaüstü2 Mobil
5 sn
36.197
Cevap
644
Favori
2.764.809
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15431544154515461547
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Benim üründe aramex tarafından benden herhangi bir bilgi istenmeden ( gümrük işlemleri için bazı bilgiler isteniyormuş ) bana teslim edildi banada gümrük iadesi yaparmı acaba amazon, siz nasıl bir işlem yaptınız iade için

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TarikaN

Benim üründe aramex tarafından benden herhangi bir bilgi istenmeden ( gümrük işlemleri için bazı bilgiler isteniyormuş ) bana teslim edildi banada gümrük iadesi yaparmı acaba amazon, siz nasıl bir işlem yaptınız iade için
    Benimki de aramex.

Amazona mesaj attım ne zaman yatıracaksınız diye.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hakkan H kullanıcısına yanıt
    Amazon.de Spiderman bundle'lar 5.55
    (1TB & 500GB çift kol fark etmeksizin.)
  • Arkadaşlar benim tavsiyem ps4 slim almanız yönünde.

İkisini de tecrübe etmiş biri olarak slim daha sorunsuz,daha sessiz ve çok daha küçük.

Performans olarak pro 60 fps de oynatıyor orası çok güzel fakat 30 fps ye göz alıştıktan sonra pek eksiklik hissetmiyorsunuz.

Slim tavsiye etmemin sebebi de ps5 arefesinde olmamız.Yani pro performansıyla öne çıkan bir makina,5 çıktıktan sonra bu özelliğini kaybedecek.Ben yeni makina alacak olsam slim alır ps4 oyunlarının keyfine bakar,5 çıkınca da 5 e geçerdim.Zira 5 çıktıktan sonra pronun da bi esprisi kalmayacak.

Ha tabii maddi durumunuz iyiyse pro alın geçin orası ayrı.Ben zar zor para denkleyip ps alanlar için yazdım.

• Amazon.de’de

500gb slim +spider man 249€

Revize gormus slim 500 gb 149€

Revize gormus slim 1tb 169 €

• quote:

Orijinalden alıntı: rfve

Bu mesaj silindi.
    İyi güzel fiyatlarda amazon Fransa dhl kargoya verirse gelmiyor ki dhl iade ediyor tehlikeli madde diye iki kere siparişimi aynı şekilde iade oldu fransada ki dhl yüzünden.

• orhancub kullanıcısına yanıt
    Artık geliyor ilk siparişler de acemilik oldu sanırım
    3 arkadaşımın ps4 leri ulaştı bile

Benimki de İstanbul’da şuan
    Pazartesi- Salı elimde olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rfve -- 15 Aralık 2018; 15:49:54 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar merhaba spider man bundle konsol siparişimde oyunu 3 Aralik’ta konsoldan ayrıca yollamışlardı. Kargo bugüne kadar bir türlü ulasmadi ve sistem takip ekraninda kaybolmus olabilir uyarisi veriyordu. Sonrasinda mh lerinden bilgi talep ettim ve yaptıkları kontrol sonrası kargonun kaybolduğunu ve siparisi iptal edebileceklerini ilettiler ve bende kabul ettim. Sistemdende iptal maili geldi. Bir kac saat sonra kargoyu int.mng den tekrar kontrol ettiğimde kargonun şubeye ulaşmış olduğunu gördüm. Bu durumda sizce ne yapmaliyim?

• ata_han kullanıcısına yanıt
    İptal etsinler paranı al sonra gidip mng dende bundle al temiz hocam 💪🏻

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Benımde Black Friday zamanı amazon.de üzerinden aldıgım ürün 11.de elime ulaştı. Gayet güzel. Sürüm 7116b. Ses ile herhangi bir sorunum yok. CD çalışırken ses çıkarıyor ama onun haricinde ses ile ilgili bir sorun yok. Cihazı mecburen tv ünitesindeki ara reciveri koydugum yere koydum. İnanılmaz ısınıyor. Bu ısınma durumu için bir çare varmıdır. Ciddi ciddi cihazın bu ısınması ileride sorun yaratır. herhangi bir sogutucu önerisi olan varmı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Opinion -- 15 Aralık 2018; 21:32:30 >
  • Amazon.de üzerinde slim kasa yani D chassis olan model tükenmişti, C ve B chassis var ki bunlar fat kasa. Amazon.fr de 181 Euro olan ürünün başlığında ya da görsellerde belirtmiyor ancak ASIN kodu ve alt kısımda yer alan detaylara göre ürün D kasa yani slim.
  • 182 euro 500 GB Fransa yerine 1 TB 192 Euro Almanya dan aldık bakalım. Hem HDD boyutu daha ucuza gelmiş oldu hemde kargo sorunu çıkmadan gelecek tahminimce. Geçen sene 1tb çift kol 220€ almıştım bunu da ona benzer bir fiyata aldım Graded olsa da sorun çıkacağını düşünmüyorum tabi bakalım gelsin şans :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bonacibo -- 15 Aralık 2018; 21:46:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: sudkaldo

Bf 199luk ps4'ün 40$ gümrük iadesi bana yattı arkadaşlar. Yatmayan varsa amazon help den yazsın.

Totalde 272-40=232 dolara maletmiş olduk. Spidey de ekstra
    Nereden almistiniz? Link var mı?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Bf 199luk ps4'ün 40$ gümrük iadesi bana yattı arkadaşlar. Yatmayan varsa amazon help den yazsın.

Totalde 272-40=232 dolara maletmiş olduk. Spidey de ekstra
    amazon almanyaya sordum ps4 pro almıştım gümrük iadesi yapamıyoruz dediler siz nasıl aldınız acaba
  • Arkadaşlar Almanya’dan getirteceğim. Hangi modeli almamı önerirsiniz?

• ata_han kullanıcısına yanıt
    Aynı şey 200 dolarlık üründe başıma geldi. Kartımdan onu da çekin dedim, müsaade isteyip çektiler. Bence siz de iade edilen miktarın kartınızdan kesilmesini söyleyin, unutmayın sizin olmayan size haram

• bulo206 kullanıcısına yanıt
    Ps4 pro fifa ve Red Dead Redemption 2 bundlelar 7200 seri, yeni model. Elektrik sistemi değişmiş hatta kablo bile değişmiş. Eski prolar pc kasa kablosu ile çalışıyorken şimdiki sıradan teyp kablosu ile çalışıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: bukalemuns

Ps4 pro fifa ve Red Dead Redemption 2 bundlelar 7200 seri, yeni model. Elektrik sistemi değişmiş hatta kablo bile değişmiş. Eski prolar pc kasa kablosu ile çalışıyorken şimdiki sıradan teyp kablosu ile çalışıyor
    Hocam 7216b aldım ben fifalı kablosu PC kasasına takılan kablo çıktı Almanya’dan aldımdı

• quote:

Orijinalden alıntı: QRX

Nereden almistiniz? Link var mı?

Alıntıları Göster
    https://www.amazon.com/gp/aw/d/B07HHW8C4V?psc=1&ref=yo_pop_mb_pd_title

• quote:

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B07HHW8C4V?psc=1&ref=yo_pop_mb_pd_title

Alıntıları Göster
    ..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi complete_ -- 16 Aralık 2018; 10:0:19 >
  • 
Sayfa: önceki 15431544154515461547
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.