Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1544. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36.197
Cevap
644
Favori
2.764.807
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15421543154415451546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    türkiye dhl ile görüşsek mi, durum böyle böyle diye. yani bu adamlar ürünümüzü sırf bura türkiye diye kafadan yasadışıdır diye varsayıyorlar desek ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi palamut987 -- 12 Aralık 2018; 22:47:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: palamut987

türkiye dhl ile görüşsek mi, durum böyle böyle diye. yani bu adamlar ürünümüzü sırf bura türkiye diye kafadan yasadışıdır diye varsayıyorlar desek ?
    Burada ki dhl bir şey yapamıyor oraya müdahale edemiyorlar maalesef.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • orhancub kullanıcısına yanıt
    nedir bu çektiğimiz arkadaş. hapisaneye çevirdiler güzelim ülkeyi.
  • Arkadaşlar yılbaşına fransadan dayımlar gelecek. ps4 alıp onlara getirtebilirim sizce oyun + 2.kol vs herseyi almak mantıklı mi. fransadaki oyunlarda bolge sorunu tr dil sorunu varmi

• Metin* kullanıcısına yanıt
    Avrupa oyunlar da dil sorunu olmaz yüksek ihtimal

Ancak yine de fiziksel koleksiyon yapmayacak sanız

Dijital oyun almak çok daha uyguna gelecektir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TylerD. kullanıcısına yanıt
    2 seçenek var.
    1. seçenek: Eclair : çok hızlı - 1-2 gün içinde gelen (tabi gümrükle 1-2 gün nasıl mümkün bilmiyorum) 68 Euro civarında
    2. seçenek: Priority: Önemli gönderi: 6-11 iş günü içinde gelen, ben bunu seçtim ve Amazon.fr DHL express ile gönderdi. O da Orly denen havaalanında Tehlikeli madde kapsamında geri iade ediliyor diye mesaj geldi. (tabi buradaki DHL'in açtığı kayıt sonunda düşük bir ihtimal de olsa aynı kargoyu tekrar göndermeye karar vermezlerse)
  • dostlar bu tür sitelerden arama yöntemlerinizi yazar misiniz. hangi sitelere bakıyorsunuz, hangi ayrıntılara dikkat ediyorsunuz, yenilenmiş/sifirlanmis cihazlar hakkinda ne düşünüyorsunuz, kargo ve gümrük konusunda nelere önem edilmeli gibi..

yeniyil indirimleri başlamışken ps4e yönelik bir doküman oluşturabilirsek daha fazla kisi kampanyalari takip edebilir. ingilizce sıkıntısı olanlar da inceleme yapabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi palamut987 -- 13 Aralık 2018; 10:13:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rfve

Bu mesaj silindi.
    Hocam tr gonderım yok diyor bende mi sorun oluyor yoksa?
  • getbusy06 kullanıcısına yanıt
    Gönderim var hocam.

Amazonda son adıma gidip ödeme yapabiliyorsanız gönderirler.

gönderilmiyor yazmasına bakmayın.

Kesin Gönderilmeyen ürünleri Amazon ödemenize izin vermiyor zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sirphoenixx kullanıcısına yanıt
    Konuyla ilgili son durumu paylaşayım: (yaşanan durumlarla ilgili paylaşımımın sebebi, yurtdışından sipariş verirken karşılaşılabilecek sorunlar için bilgilendirme yapmaktır, onun haricinde konuyu meşgul etme amacım yoktur)

Takip edileceği üzere amazon.fr üzerinden verdiğim sipariş Fransa ORLY'den Türkiye'ye çıkış yapamadan dün geri dönmüştü, sebep olarak da Dangerous Goods (Tehlikeli madde) kapsamında değerlendirildiği söylenmişti.

Bugün sabah DHL Türkiye tarafından aranıp, kutunun içindeki Lithium pilin, (dün konsolun neresinde tehlikeli madde olur diye aklıma gelmemişti, sabahtan PS4 controller içinde pil olduğunu hatırladım) tehlikeli madde sınıfında olması sebebiyle Amazon.Fr'ye iade edildiğini söylediler. Bu olayın sadece ORLY Fransa'da olduğunu, Almanya'dan ve Lyon'dan çıkış olduğunu ama ORLY'den çıkış yapılmadığını söyledim.

Olay aslında kargolanırken kutunun içinde "tehlikeli madde" olduğunun Amazon tarafından DHL'e bildirilmemesi. Bildirilmiş olsa değerlendirme ona göre yapılacak ve DHL tarafından uçağa o şekilde yüklenip gönderilecek.

Ben de bu bilgi ışığında Amazon.fr yardım hattı üzerinden bir kişi ile online chat sonunda "para iadesi ya da aynı ürünün tekrar gönderilmesi" seçenekleri arasında kargoya verilirken özellikle PS4 için "dangerous goods" notuyla DHL'e iletilmesi konusunda anlaşarak "tekrar gönderilmesi"ni seçtim. Tabi 2 gün önce stokta var olan PS4 Pro + FIFA19 şu anda "1 ya da 2 ay içinde teslim edilir" e değiştirildiği için benim için açılan yeni siparişim de 11 Ocak ile 19 Şubat arasında bir tarihte gönderilir şekline dönmüş durumda. DHL tarafından geri iade edilen PS4'leri ise açılmamış olsa da müşteriden iade edilenlerle aynı kategoriye (ambara) gönderdiklerinden, onları yeniymiş gibi tekrar müşteriye göndermiyorlarmış. (kontrol ediliyor imiş)

Amazon.fr den (ya da amazon.de'den) sipariş ederken not düşülebilirse, mutlaka içinde Lithium pil olduğu ve tehlikeli madde kategorisine sokulması gerektiğini söylemek gerekir. (Bunun özellikle uyarmadan yapılmasını beklerdim ben Amazon'dan)

Bilgilerinize,

• sorması ayıp oyunlardaki HITS ne demek oluyor ? ben var bilmemek
  • DeViLsGuNs D kullanıcısına yanıt
    Playstation ın en iyi oyunları arasında anlamında. Türkçede de var aynı kelime. Şarkılar için 'hit olmak' şeklinde kullanıyoruz. Tdk da anlamı 'liste başı' olarak geçiyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yurt dışından PS4 alanlara bir sorum olacak, gelen cihazlar hangi versiyon çıkıyor genelde, V5.05, V5.55, V6 ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hakkan

Yurt dışından PS4 alanlara bir sorum olacak, gelen cihazlar hangi versiyon çıkıyor genelde, V5.05, V5.55, V6 ?
    Evet özellikle de refurbished olanların sürümü nedir? 5.05 ise yapistiracagim bir tane

• Almanyadan refurbished ps4 pro aldım pazartesi geldi. Sorunsuz çalışıyor. 5.55 gibi bir versiyona geldi dün bir güncelleme ile 6.20 gibi ni versiyon oldu

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba, ps4 pro bakıyorum, Tr’de en uygun fiyata nereden alabilirim yardımcı olur musunuz?

Bir de üstteki birkaç mesaja bakıyorum versiyon muhabbeti yapılmış, versiyonlar arası farklar mı var acaba?

Teşekkürler.

• Arkadaşlar geçen sene bu aralar amazon yılbaşı indirimi yaptı mı ps4 lerde. Fiyatları hatırlayan var mı acaba?
  • Arkadaslar Almanya , Belcika gibi ulkelerde yakini olan var ise black friday kampanyalarindan daha ucuz urunler su an. Ben pro rdr2 bundle 350 euro ya almistim , 340 euro su an.

Mediamarkt ve Saturn de fiyatlar ayni.

• Srander kullanıcısına yanıt
    şahsen içim yandı.
  • Bf 199luk ps4'ün 40$ gümrük iadesi bana yattı arkadaşlar. Yatmayan varsa amazon help den yazsın.

Totalde 272-40=232 dolara maletmiş olduk. Spidey de ekstra

• 
Sayfa: önceki 15421543154415451546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.