Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1519. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
36.197
Cevap
644
Favori
2.764.798
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15171518151915201521
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Dark matter

23 Kasımda spiderli bundle dan sipariş verdim.İlk oyun geldi bugünde ups le konsol geldi.Amazon.de den.

Alıntıları Göster
    Hocam selam aynı paketi ben de satın aldım oyunla ayrı kargolarla gönderdiler, oyun şuan yaşadığım şehirdeki mng kargo şubesinde, cihaz ise dün gümrüğe girdi ve bana UPS'ten bi sms geldi gümrük için şu belgeyi yazdırın doldurun imzalayın mail atın diye. Size de böyle bir sms geldi mi? Geldiyse dediklerini yaptınız mı yapmadığınız halde mi ürün elinize ulaştı?

• Aldığı fiyattan ürünü satmak isteyen alabilirim pro istemiyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: iCankat

Hocam selam aynı paketi ben de satın aldım oyunla ayrı kargolarla gönderdiler, oyun şuan yaşadığım şehirdeki mng kargo şubesinde, cihaz ise dün gümrüğe girdi ve bana UPS'ten bi sms geldi gümrük için şu belgeyi yazdırın doldurun imzalayın mail atın diye. Size de böyle bir sms geldi mi? Geldiyse dediklerini yaptınız mı yapmadığınız halde mi ürün elinize ulaştı?

Alıntıları Göster
    Sms geldi ve müşteri hizmetleri aradım konuyu aktardım.Ekstra belge falan göndermedim.
  • ata_han kullanıcısına yanıt
    aynı paketi bende aldım,spidermanlı.hala hazırlanıyor yazıyor.
  • Satmak isteyen varsa alabilirim. Makul bir kar fark ile.

• pro fifalı alan varsa sohbete sorsun bi gönderilmeyen varsa dün üreticiden bekliyoruz diyordu
    şimdide kargo işlem sırası bekiyor diyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: BlackMon

pro fifalı alan varsa sohbete sorsun bi gönderilmeyen varsa dün üreticiden bekliyoruz diyordu
    şimdide kargo işlem sırası bekiyor diyor
    Bende böyle yazıyor.

quote:

Gönderim için hazırlanıyor
    Gönderi tahmini: İyi bir tahmin için biraz daha fazla zamana ihtiyacınız vardır. Tahmini gönderi tarihine sahip olur olmaz sizi e-posta ile bilgilendireceğiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Opinion

Bende böyle yazıyor.

quote:

Gönderim için hazırlanıyor
    Gönderi tahmini: İyi bir tahmin için biraz daha fazla zamana ihtiyacınız vardır. Tahmini gönderi tarihine sahip olur olmaz sizi e-posta ile bilgilendireceğiz

Alıntıları Göster
    evet aynısı bendede yazıyor hocam kargo yapılma sırası bekliyormuş öyle dedi
  • 34Tarik kullanıcısına yanıt
    Ayni paketi bende aldım oyunu satmayı düşünüyorum ama garantilik bi durumu olduğunda cihazla beraber oyunuda istiyorlarmi bilginiz var mi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cihat__ -- 30 Kasım 2018; 15:50:3 >
  • Slim satmak isteyen varsa alabilirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhancub

Ps4 pro spider-man bundle alanlar kargosu gelen var mı benim dhl ile yola çıkmıştı bugün dhl iade etmiş depoya geri böyle bir sorun yaşayan var mı ?
    Fransa deposundan gönderilen ps4 pro spider-man bundle siparişim dhl kargo tarafından iade edildi amazona ve sipariş iptal edilip para iadesi yapıldı başına böyle bir sorun gelen oldu mu başka dhl kargo tarafından ps4 pro teslim alan oldu mu ???

• orhancub kullanıcısına yanıt
    amzn.co.uk tan aldığım PRO bugun sabah gümrükten geçti, DHL dağıtıcısına yönlendirildi. Muhtemelen pazartesi bana ulaşır.
  • x box one s 1tb bugün teslim alınmıştır.Bundan sonraki hedef hayırlısı ile satmak kısmet tabi :)
    Hocam ben de Xbox one s aldım kargoya verildi sonrasında gümrüğe takıldı ve DHL kargo bana bizimle iletişime geçin tc nizi ve kargo içeriğini eksiksiz olarak söyleyin ki gümrükten çekebilelim şeklinde bir mail attı. Ben de aradım bilgileri verdim ve gümrükten çektikler

Belki size de böyle bir şey olmuştur ulaşamamışlardır veya maili görmemişsinizdir

Böyle bir şey de olabilir yani

• Amazon.com'dan aldığım ve 23'ünden beri Kentucky'de bekleyen Aramex'le gelmesi gereken Spider Man'li 1 TB Ps4 kargom iptal edildi.

Sipariş amazon'a geri dönüyor.

2014'den beri alışveriş yapıyorum bu abilerle, ilk kez böyle bir kazık attılar. Chatten de defalarca görüştüm. Yapacakları bir şey olmadığını söylüyorlar.

Saçma sapan bir durum oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wakrupalice

Hocam ben de Xbox one s aldım kargoya verildi sonrasında gümrüğe takıldı ve DHL kargo bana bizimle iletişime geçin tc nizi ve kargo içeriğini eksiksiz olarak söyleyin ki gümrükten çekebilelim şeklinde bir mail attı. Ben de aradım bilgileri verdim ve gümrükten çektikler

Belki size de böyle bir şey olmuştur ulaşamamışlardır veya maili görmemişsinizdir

Böyle bir şey de olabilir yani
    Bu dhl firması bilerek express kargoyu geciktiriyor ürünüm gelsin şikayet ediceğim. Bugün teslim gözüken express kargoyu sabah mail atıyorlar gümrüğe tabiidir diye arıyorum istedikleri bilgileri veriyorum şimdi de diyor 2 iş günü bekliyeceksiniz diye
  • wakrupalice kullanıcısına yanıt
    Maalesef öyle bir şey değil Fransadan çıkamadı ki dhl direk depodan aldığı gibi iade etmiş sebep ne diye sordum dhl müşteri hizmetlerine ürün içeriğinden kaynaklı sorun olmuş sudan sebep bahane ile iade etmişler.

• msb_bjk kullanıcısına yanıt
    Bana da 2-3 iş günü dediler ama 1 günde çektikleri tahminim pzartesi veya salı günü elinizde olur

Adreste veya isminizde Türkçe karakter var mıydı?
  • Hayır yoktu daha önce de bir çok kez bu adrese bu isim ile sipariş verdim sorunsuz geldi Fransadaki dhl ofisinin iş güzarlığı bence başka bir nedeni olamaz.

• 
Sayfa: önceki 15171518151915201521
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.