Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1320. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
36.197
Cevap
644
Favori
2.764.811
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 13181319132013211322
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet orada PS4 yok.
    Ben PS4 500 GB 3 oyunlu modelini aldım da bir de VR eklesem mi acaba diye düşünüyorum onun için sordum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi haviconi -- 21 Haziran 2018; 22:26:11 >
  • haviconi kullanıcısına yanıt
    hocam kaca aldiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: waleur5

hocam kaca aldiniz
    https://forum.donanimhaber.com/fb.asp?fromMobile=yes&fromZero=yes&m=133354671

1600 TL

• Arkadaslar hb den 1 tb slim siparisi verdim. 1550 tl ye. Gelince bilgileri sizinle paylasirim. Teknosa 2200 e pro teklifi verdi bana ama enpara kredi kartina taksit yapmadiklari icin almadim. Hb de 5 taksit yaparak slim aldim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar belki konu dışı olacak ama bi ps4 buldum adam pek anlamıyor cihazdan çift kollu 500 gb internet e falan girmiyorum dedi yazılımını sordum bilmiyor ilk kasa vatandan alınma cihaz dediğine göre garantisi de var bu cihaz alınır mı zamanında kalın kasa ps3te almıştım böyle pek sorun yaşamadım fikir almak için yazdım en azından cevaplarsanız memnun olurum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sezar61 -- 22 Haziran 2018; 10:6:0 >
  • Merhabalar,

5.05 altı Pro veya Slim bulabilme şansımız var mı?
  • Cok fazla bilgim olmamakla birlikte..

İlk modeller sıkıntılı diye duymustum hocam..

Bir de eleman ben anlamiyorum ayagina yatip makineyi sana okutmaya calismasin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0AB9CEF54 -- 22 Haziran 2018; 10:16:56 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MustafaMasa.10

Merhabalar,

5.05 altı Pro veya Slim bulabilme şansımız var mı?
    Bende bakiniyorum ama..

Haberdar oldugum anda stok bitmis oluyor

Haberdar olan varsa..

Bende beklemedeyim

• quote:

Orijinalden alıntı: mt28

Arkadaslar hb den 1 tb slim siparisi verdim. 1550 tl ye. Gelince bilgileri sizinle paylasirim. Teknosa 2200 e pro teklifi verdi bana ama enpara kredi kartina taksit yapmadiklari icin almadim. Hb de 5 taksit yaparak slim aldim.
    4 gözle mesajinizi bekliyorum hocam..

Hayırlı uğurlu olsun..

Kratos a selam soyle benden

• İlk kasaların ilk serilerinde sıkıntı olmuştu sonrakilerde duymadım cihaz muhtemelen düşük versiyon zaten anlaşırsak alacam illa al demiyor çift kol olması biraz cazip kıldı kol 250 den aşağı yok 1000 tl ye alırım anlaşırsak hdd falan değişme olayı daha basit ilk kasalarda

• 5.55 versiyonu 5.05’e indirme imkanı yok herhalde herkes 5,05 ve altı aradığına göre....

• Cihazın kutusunun üzerinde versiyon vs yazıyor mu? cihazı açmadan sürümünü öğrenebilme şansımız var mı?
  • HBV000004H85W stok kodlu Playstation 4 PS4 Slim 1TB- Türkçe Menü isimli ürün Cuh-2116B ve 5 üzeri versiyon olarak gönderilmektedir.

@UNDYING

5.55 de kırılmış diyor developer ekip fakat ekim kasım gibi paylaşıcakları söyleniyor..@mt28

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LampdaLamp -- 22 Haziran 2018; 11:55:37 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: LampdaLamp

HBV000004H85W stok kodlu Playstation 4 PS4 Slim 1TB- Türkçe Menü isimli ürün Cuh-2116B ve 5 üzeri versiyon olarak gönderilmektedir.

@UNDYING

5.55 de kırılmış diyor developer ekip fakat ekim kasım gibi paylaşıcakları söyleniyor..@mt28
    Cuh 2216b modeli nasil 5 uzeri oluyor anlamis değilim..

4 küsur olmasi gerekmiyor mu

• sezar61 kullanıcısına yanıt
    Hocam bende ilk ps4(kalin olan) un ikinci versiyonu vardi. Kesinlikle sorunsuz bir cihaz. Iciniz rahat olsun size bir problem yaratmaz. Fakat ilk versiyonlari icin yorum yapamayacagim. Serisine bakip ona gore dusunebilirsiniz.

• mt28 M kullanıcısına yanıt
    İlk versiyonsa almam zaten peki fiyat nasıl 1000 lira çift kol oyunda varmış pes2016 ama ban hitap etmiyor

• Hocam guzel haberler vermek isterdim ama bu sabah iptal ettim siparisi. Enpara kredi kartim kendi icinde 6 taksit secenegi sundu bana. Bende teknosadan aldigimi iptal etmek yerine hb den aldigimi iptal ettim. Kirilabilen versiyon gelir diye umuyorum ama soyle bir durum da var, bundan sonra uretilecek ps4 lerin anakartlari daha farkli olacakmis yani kirilamayacak sekilde uretim yapacaklarmis. Dolayisiyla er yada gec su an ki cihazlarin versiyonlari yuksekte olsa kirilma durumlari var bence.

• LampdaLamp L kullanıcısına yanıt
    Bakalim teknosadan aldigimda hangi versiyon gelecek. Ellerinde bulunmadigi icin baska magazalardan siparis verildi. Ama dediginiz gibi bende kirdiklarini dusunuyorum, gelistirici modunu acmanin bir yolunu bulmuslar gibi

• sezar61 kullanıcısına yanıt
    Acikcasi kalin kasanin fiyatlarindan haberim yok hocam yanlis yonlendirmeyeyim. Ben y disindan 750 tl ye almistim o zamanlar. Sonra hediye ettim simdi 2200 e pro aliyorum. Ulkede dolarin hizina yetisemiyoruz :)

• 
Sayfa: önceki 13181319132013211322
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.