Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1284. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
36.197
Cevap
644
Favori
2.764.781
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12821283128412851286
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 7116B'yi Teknosa'dan %7 indirim ve avantajix ile 1700 liraya aldım. Şu anda bir problem görünmüyor gayet memnunum 🤘

Şimdi de 12 aylık psn plus üyelik almak istiyorum 179 liraya geliyor daha ucuza alabilme imkanım var mıdır, bir de hepsiburada'da falan 245 liraya satılıyor bu üyelik PlayStation store'dakinden farklı bir üyelik mi, neden fark var bu kadar?

https://www.hepsiburada.com/sony-playstation-psn-plus-turkiye-12-ay-1-yil-uyelik-karti-pm-gameintpaz13147

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pentagramet -- 17 Nisan 2018; 10:30:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pentagramet

7116B'yi Teknosa'dan %7 indirim ve avantajix ile 1700 liraya aldım. Şu anda bir problem görünmüyor gayet memnunum 🤘

Şimdi de 12 aylık psn plus üyelik almak istiyorum 179 liraya geliyor daha ucuza alabilme imkanım var mıdır, bir de hepsiburada'da falan 245 liraya satılıyor bu üyelik PlayStation store'dakinden farklı bir üyelik mi, neden fark var bu kadar?

https://www.hepsiburada.com/sony-playstation-psn-plus-turkiye-12-ay-1-yil-uyelik-karti-pm-gameintpaz13147
    bi farkı yok işte kart seklinde fiziki bişey olunca fiyat artırmışlar. 179 tl olandan bi farkı yok dah ucuza almak için indirim beklemen gerekir daha geçenlerde 135 tlye verdiler

• 1500 tlye. Cift kol Slim 2116 kasa + fifa18 siparisi verdim gg’dan umarim pisman olmayiz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yeni playsatation sahibi olacağım .

sony garantili faturalı 5 aylık ps4 pro 7016b 1450 tlye alınır mı ?acil bilgi.

yoksa yeni anakarta sahip daha sesız 7116b modelini mi almalıyım.

yada 1900 bandında sıfır 7116b kapalı kutu cihaz mı tercih etmeliyim?
  • Aylardır fırsat yakalarsam alıcam dedim durdum. Ben fırsat beklerken konsola zam geldi. Keşke zamanında amazonda proyu 1300 liraya sepete attığımda satın alsaydım. Şimdi beğenmediğim fiyat artık yakalanabilirse fırsat fiyatı oldu. Çıldırmamak elde değil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Xallez -- 18 Nisan 2018; 13:20:45 >
  • Xallez X kullanıcısına yanıt
    Ayni şeyleri yasadim ben de. Dun artik dayanamayip slim versiyonu aldim hocam. Pro almak icin o kadar bekledim ama fiyatlar surekli artti.

• Arkadaşlar geçen yıl olduğu gibi bu yıl da haziran başı-karne döneminde migros veya bimde 999 lirayı görür müyüz? Var mı bir tahmininiz yoksa bundan sonra 1200 altını görmez mi?
  • Ps4 pro

Pes 2018

2 kol

Almak istiyorum gg de 2400 altına fiyat yok

Daha ucuz alabileceğim bir yer var mı ?

• hellowen334 kullanıcısına yanıt
    ayrı ayrı alın pes2018 storeda 40a satılıyor şuan
  • quote:

Orijinalden alıntı: Americas Worst Nightmare

Arkadaşlar geçen yıl olduğu gibi bu yıl da haziran başı-karne döneminde migros veya bimde 999 lirayı görür müyüz? Var mı bir tahmininiz yoksa bundan sonra 1200 altını görmez mi?
    Bu euro kuru ile 1200 altı normal ps4 için zor. Pro zaten hayal.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Batmanlı Betmen

ayrı ayrı alın pes2018 storeda 40a satılıyor şuan
    81 tl

https://store.playstation.com/tr-tr/product/EP0101-CUSA08251_00-PES2018EU0000000

yeni üyelik açıp 14 gün plus denemeyi açıyorsunuz 40a geliyor
    Plus hesabı ile alınca 40₺ oluyor.

• ctrl-alt-delete kullanıcısına yanıt
    Sağolun hocam ben de öyle düşünüyorum da karne dönemi birşeyler yaparlar mı diye de düşünmeden edemiyorum

• Deneme üyelik ile pes2018 ya da herhangi bir oyun satın alındığında deneme süresi bitse bile oynanabiliyor değil mi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyatlar çok yükselmiş doların biraz daha düşmesini bekleyeceğim.. tabi düşerse bir umut.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hellowen334

fiyatlar çok yükselmiş doların biraz daha düşmesini bekleyeceğim.. tabi düşerse bir umut.
    dolar düşse bile fiyatı düşürmezler artık
  • Pentagramet kullanıcısına yanıt
    Evet.

• 1 aylık Sony euresa garantili Pro 1 kol ve yanında 8 oyun hediyeli (Need for speed, the Last of Us, fifa 18, gta V, watch dogs 2,street figater, mortal combatx, farcy 4) ile birlikte 1700 Tl alınır mı sizce?yada 1500 teklife kabul ederse.

• kolda eurasia garantisi önemli bir detay mı ?
  • 
Sayfa: önceki 12821283128412851286
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.