Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1182. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
36.197
Cevap
644
Favori
2.764.798
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11801181118211831184
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ithalaı herhalde birde ben nedense migros 5m'lerdeki aletlere pek güvenemiyorum pek sağlam cıkmayacak cıkarsa da ilerde sıkıntı olabilir diye dusunuyorum ..daha evvel mini fırın ve vantilatör'de çok sıkıntı yasamistim ..

n11 11 kasimda 1600 tl civarina dusebilir güzel bir kuponla dist. garantili ps4 pro .
  • Migrosdaki sony garantili mi acaba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • llAkabell kullanıcısına yanıt
    Birazönce sordum ithalatçı garantili dediler essa diye bi firma imiş acaba alsak sıkıntı olur mu ?

• cagatayf C kullanıcısına yanıt
    Bende senin gibi sıkıntı olur mu onu düşünüyorum

• llAkabell kullanıcısına yanıt
    Bilgili arkadaşlar aydınlatsa keşke,ps4 lerde fazla arıza yok diye sıkıntı olacağını pek zannetmiyorum bide harcamayı bekleyen 100 bonusum var kendimi zor tutuyorum

bence alinir. tr'de servisler genellikle kullanici hatasi deyip isin icinden cikiyorlar. pro'da herhangi bir kronik ariza yok. fiyat uygun, alinabilir

• ACABA ithalatçı garantili mi ki ?
    Esta bilgi teknolojileri tam olarak adı bilmek isteyen olursa diye yazayım dedim. Ben alacağım büyük ihtimal. Yazılımsal falan da sıkıntı olurda sonra uğraşmiyim diye düşünüyorum tek şu an

• PS3u de Migrostan almistim bunu da Migrostan aldim, bence fiyat iyi...

• Arkadaşlar pro da kronik arıza yok demişler ama benimki dahil birçok pro da disk okuma problemi var. Sony türkiye garantisi olmayan ürün alıp riske girmeyin. Üzülmeyin sonra. Benimkinde servis fiziksel bir problem bulamadı ama cihaz diski defalarca çıkarıp takınca okuyordu. Çözüm bulamayınca cihazı değiştirdiler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kafa karıştı fiyat baya uygun duruyor ama bu disk okuma arızasıyla karşılaşırsak elimizde patlayabilir 🤔

Patlayacak birsey yok, 2 sene garantisi var Migros'tan... Sikinti olursa geri goturursunuz...
  • keyn K kullanıcısına yanıt
    Migros garanti konularına dahil olmuyor şirkete kargo ile gönderirsiniz diyor ,şirket nedir ne değildir bilinmez ,biraz risk işi olması beni düşündürüyor

• 1 adet Migrosdan Ps4 pro aldım bakalım beni neler bekliyor :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: DonanımcıAhmetD

1 adet Migrosdan Ps4 pro aldım bakalım beni neler bekliyor :D

Urun fotolari bekliyoruz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DonanımcıAhmetD kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun muhtemelen bende alıcam vesveseleri gözardı edemiyorum

Valla sahsen tecrube etmis birisi olarak sunu soyleyebilirim; Migros gayet de ilgileniyor... 2014 filandi Migros'tan PS3'u aldigimda, eve gittim baktim PS3'un fani cok ses cikariyor... Ertesi gun goturdum durumu anlattim, hemen yenisini verdiler...

Ayrica PS4 icin ithalatci firmayi da arastirmistim bundan 3-4 ay evvel, su an ismini hatirlamiyorum, hic oyle merdiven alti bir firma degil...

Gerci zaten bu saate Migroslarda PS4 Pro kalmamistir, bosa yaziyoruz... :D
  • bende play station almak için sıcak fırsat bekliyorum. yaklaşık bir aydır formu takip ediyorum genel kanım şu oldu bf yi beklemek 11.11 i beklemek. şuan migros kampanyası iyi mi yoksa beklemem mi doğru daha iyi fırsatlar olur mu önümüzde ki ay? Birde kullanacagımız TV 4k değil pro yerine normal slim kasa alsam çok bir şey kaybetmiş olur muyum. Forumda tartışması çok olmuş ama net bir kanıya varamadım açıkcası...
  • keyn K kullanıcısına yanıt
    Hocam mesajınız güven verdi inş öyledir yalnız o kalmadı yazısı olmadı silelim onu ordan 😂

• 2-3 ay önce migros 1 TB ultimate edition uda çok ucuza satmıştı. Alanlardan herhangibir olumsuz yorum gelmedi ve bildiğin yok sattı.
  • 
Sayfa: önceki 11801181118211831184
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.