Şimdi Ara

Sony PlayStation için Sıcak Fırsatlar [ANA KONU] (1149. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
36.197
Cevap
644
Favori
2.764.807
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
49 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 11471148114911501151
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    çek satış bölümünde satanlar var
  • http://www.hepsiburada.com/sony-playstation-4-pro-1-tb-ps4-pro-p-HBV000004PHDH

Saldirin oluculer 1699 tl pro

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar 1 tb 'lik ps4 alacağım. Türkçe işletim sistemli en uygun ve güvenilir nereden bulabilirim.

• 2 yil sony garantili, garantisi eylulde bitiyor, 2 kol bir de gta 5 1100tl ps4 slim versiyonu fiyat nasil? Ikinci el bunu almak mi yoksa 1315 tlye 2 yil sony garantili tek kol 1 tb ps4 slim mi hangisini tercih etmeliyim sizce? En az 2 sene oynamayi düşünüyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: yasinnn3

2 yil sony garantili, garantisi eylulde bitiyor, 2 kol bir de gta 5 1100tl ps4 slim versiyonu fiyat nasil? Ikinci el bunu almak mi yoksa 1315 tlye 2 yil sony garantili tek kol 1 tb ps4 slim mi hangisini tercih etmeliyim sizce? En az 2 sene oynamayi düşünüyorum

2 yıl Sony garantiliyse Eylül de garantisi biten cihaz nasıl slim olabiliyor hocam burda bi terslik var? 2015 Eylül de değil 2016 Eylül' de çıktı PS4 Slimler.
  • Eurasia garantisinin ötekilerden farkı ne oluyor? Bozulunca arkasında durma sağlam mı?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Doancrula kullanıcısına yanıt
    Satici o sekilde soyledi ancak Ürün slim olmayabilir o konuda emin degilim

• Ps4 Slim 1 tb 19 ay garantisi var ve yanında Uncharted veriyor 1150 tlye sizce alınır mı ?

• quote:

Orijinalden alıntı: cycloner

Eurasia garantisinin ötekilerden farkı ne oluyor? Bozulunca arkasında durma sağlam mı?

Paralel ithalat olmamış oluyor cihaz yani muhatabınız direkt olarak Sony oluyor bir arıza veya problem durumunda

• Bim'e Ps4 slim gelecekmiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugra_091

Bim'e Ps4 slim gelecekmiş.

999 tl ye geliyor.
  • Bim'e gelecek PS4 alınır mı? İthalat garantili diyor, paralel ithalat oluyor değil mi bu?

• Şıh Hazretleri kullanıcısına yanıt
    Evet paralel ithalat sony garantili değil
  • Sırf Sony garantili olsun diye Eurasia garantili aldım 100-200 fazla olsun Sony olsun sonra sıkıntı yaşamayalım

• Hangi site hangi saticidan alirsaniz alin paralel ithalat olanlarin hemen hemen hepsini asya elektronik getiriyor. Ben sorunsuz kullaniyorum, gidip oyle bosuna hic 1300-1500 vermeyin. Ya da amazon.de'den alin, gecende 500gb 2 kol hersey dahil 1000 tl civarina geliyordu.

• Arkadaşlar burası sıfır alım fırsatları konusu. Lütfen ürün satmaya ya da 2.el ürün almak için tavsiye istemeye çalışıp konuyu kirletmeyin.

• mesafe4272 kullanıcısına yanıt
    İyi yapmışsın hocam.Bir çok arızada makineyi komple değiştirip yenisini veriyorlar.Kolu içinde geçerli.İthalatçıda senin hatan deyip geri yollarlar
  • Arkadaşlar iyi günler elimde bulunan xbox360 cihazımı sattım şimdi PS4 istiyorum ama bu konu hakkında çok bir bilgim yok şuan hangi modeli neyi nasıl tercih etmeliyim uygun gördüğünüz kampanyalarınız varmı.
  • Ayni cevapları ben de bekliyorum :)

• 
Sayfa: önceki 11471148114911501151
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.