Şimdi Ara

>>>Sony Müzik Setleri (#Ana Başlık#)<<< (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
5.327
Cevap
50
Favori
922.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bu da benim canavar LBT-LV80

• işte benim bayıldığım sony bu
    aslında sony efsanesinin ( şu anda efsane bitti ) temsilcisi bu modeller

ses çok güçlü muhteşem ortalıığı kasıp kavuran baslar var
    ayrı tiveter ile çın çın tiz

ben kralım diyen bir set bu

sony e özel temiz ses ve etkili bir müzik seti

arkadaşım elden çıkartmak istediğinde hemen haber ver

burda aç kurt gibi bekliyoruz

herkese saygılar
  • dostum hakikaten mükemmel bir model bu 600watt r.m.s gücüyle gerçekten en güçlü midilerden biri
    bu arada @jethoca dostum benzetmen çok doğru biri midi sistemimi satıyorum dese kim bilir kaç kişi talip olur valla bende yarın doğubankı bir ziyaret edeceğim. arkadaşım yeni modellerin geldiğini söyledi bakalım durum neymiş yarın gördüklerim ve dinlediklerim hakkındaki yorumlarımı yazarım görüşmek üzere arkadaşlar

• Yukarıdaki set satılıktır arkadaşlar.Sıfır kalitesindedir yani sıfırından hiçbir farkı yoktur.Aleti evlenmeden önce almıştım ve kutusunda duruyordu kutusundan 6 ay önce çıktı ve hemen hemen hiç kullanılmadı.
  • venom800 dostum bekliyorum seni bir bak bakalım nasılmış yeni modeller aman aksatma görüşlerini sezerbaris kardeş gerçekten güzel bir sony midi setin var hoşuma gitti çok kaç fiyat çekiyorsun buna fiyatıda belirtirsen almayı düşünenler bakabilirler bu sete
  • birazdan evden çıkıyorum dostlar bakalım neler gelmiş??? güzel bir test cdsi de götürüyorum yanımda
    inşallah yeni midi sistem gelmiştir yaa çok merak ediyorum valla
  • evet arkadaşlar doğubankın altını üstüne getirip geldim her girdiğim mağazada aynı müzik cdsini denedim zaten çoğu mağza sahibi artık beni tanıyor neyse sadete geleyim yeni veya eski midilerden eser yok doğubankta maalesef amaa yeni model mini sistemler gelmiş ve uzunca bir süre dinledim yeni miniyi modeli MHC-GNV111D ve gerçekten çoook güçlü bir mini sony yeni modelleri hakikaten çok çok iyi hem miniler hem midiler süper bu modelde ise beş adet hoparlör var 4 tanesinde 20cm (8") woofer ve horn tweeter var ve minilerdeki tiz performansı genellikle midilerde gördüğümüz horn tweeter ile çok iyi bir duruma gelmiş diyebilirim bu modelde de horn tweeter kullanılmış ve sonuç tek kelimeyle mükemmel setin r.m.s değerleri şöyle: 160w*4 80w*1 yani toplamda 720watt r.m.s değeri gerçekten çok etkiliyici dinlediğim yerde sesi en fazla 20 ye getirebildim ve v-groove un etkisiyle kendimden geçtim diyebilirim. bass lar hakikaten inanılmazdı yani dinleme imkanınız varsa kesin gidin diyorum doğubanka. bassları resmen içinizde hissediyorsunuz o kadar güçlü yani. ve tizlerde gayet iyi geldi bana. önceki mini modeline nazaran çok daha az distorsiyon oranı olduğu kesin. yani bir ara aklım gitti o kadar etkilendimki acaba almaya teşebbüs etsemmi diye ama kendime hakim olabildim zorda olsa ben hala yeni model midi sistemi bekliyorum eğer bu mini böyleyse yeni midi hakikaten kusursuza yakın bir performans verecektir ben çok beğendim gerek ses kalitesi gerek bass, tiz ve orta ses olarak fiyatıda gayet iyiydi iki dükkanda sordum birinde 1.200 milyar fiyat aldım diğerinde 1.050milyar arada 150milyon fark vardı. mhc gn 100d modelinide gördüm (eski mini) ve fiyatını sordum oda gayet iyi bir düşüş yaşamış ve 950 milyon olmuş yani fiyatlar gayet iyi almak isteyen arkadaşlara duyurulur

birde link veriyorum bu linkte dinlediğim MHC-GNV111D modelini inceleyebilirsiniz

http://www.sony-latin.com/homeaudio?page=producto_details&id=42293&accid=

• çok sağol venom800 dostum yorumlarını yazdığın için dinlediğin model güzel evet bende şu mhc-rv900d modelini bir bulup dinleyebilsemçok iyi olacakta yok işte dostum sen bu modeli gördünmü acaba bu modelin sesi yükseltince falan boğma olurmu acaba çok tereddütlüyüm ama olmaz gibime geliyor senin fikrin ne bu işte birde sen o modellerde bası sona açıpmı baktın yoksa normal ayardamı
  • venom800 arkadasım bizi bu model hakkında aydınlattıgın için tesekkürü bir borç bilirim...

gerçekten çok yararlı bir topic oldu...

topiğe tam destek

herkese ii forumlar....
  • quote:

Orjinalden alıntı: BL@DE

çok sağol venom800 dostum yorumlarını yazdığın için dinlediğin model güzel evet bende şu mhc-rv900d modelini bir bulup dinleyebilsemçok iyi olacakta yok işte dostum sen bu modeli gördünmü acaba bu modelin sesi yükseltince falan boğma olurmu acaba çok tereddütlüyüm ama olmaz gibime geliyor senin fikrin ne bu işte birde sen o modellerde bası sona açıpmı baktın yoksa normal ayardamı

dostum ben mhc-rv900d modelini çok dinlemişimdir ama epey oldu ve hiçbir yerde de göremiyorum artık. ama hatırladığım kadarıyla öyle boğulma falan yoktu. zaten sony müzik setlerinde bu tür sorunlar hiç olmamıştır v-groove un etkisiyle sony ye has deprem etkisi yaratan basslarıda rahatlıkla alabilirsin
    bu arada bassı sona getirmeden denedim miniyi yani sona getirsem kim bilir dükkanın önüne daha kaç kişi toplanırdı ben sesi açtıkca millet akın ediyordu da dükkanın önüne

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi venom800 -- 6 Mayıs 2006; 17:39:06 >

• siz sağolun dostlar ben ve benim gibi bu müzik setlerine merakı olan diğer arkadaşlar deneyimlerini bizimle paylaştıkca daha faydalı bir topic olacak düşüncesindeyim
  • quote:

Orjinalden alıntı: venom800

quote:

Orjinalden alıntı: BL@DE

çok sağol venom800 dostum yorumlarını yazdığın için dinlediğin model güzel evet bende şu mhc-rv900d modelini bir bulup dinleyebilsemçok iyi olacakta yok işte dostum sen bu modeli gördünmü acaba bu modelin sesi yükseltince falan boğma olurmu acaba çok tereddütlüyüm ama olmaz gibime geliyor senin fikrin ne bu işte birde sen o modellerde bası sona açıpmı baktın yoksa normal ayardamı

dostum ben mhc-rv900d modelini çok dinlemişimdir ama epey oldu ve hiçbir yerde de göremiyorum artık. ama hatırladığım kadarıyla öyle boğulma falan yoktu. zaten sony müzik setlerinde bu tür sorunlar hiç olmamıştır v-groove un etkisiyle sony ye has deprem etkisi yaratan basslarıda rahatlıkla alabilirsin
    bu arada bassı sona getirmeden denedim miniyi yani sona getirsem kim bilir dükkanın önüne daha kaç kişi toplanırdı ben sesi açtıkca millet akın ediyordu da dükkanın önüne

çok sağolasın venom800 dostum cevabın için bana çok yararlı bilgiler verdin hep şimdiye kadar ne yapsam ödeyemem hakkını

• sen saol dostum yaa ne demek ben yardım edebildiysem inan bana senden daha çok mutlu oluyorum
    kavga gürültü olmadan ne güzel bilgi paylaşımında bulunuyoruz buda beni çok mutlu ediyor
  • venom800 kardeş teşekkürler sony hakkında bildiklerim gelişti daha senden neler neler öğrenecez
  • quote:

Orjinalden alıntı: _SONY_

venom800 kardeş teşekkürler sony hakkında bildiklerim gelişti daha senden neler neler öğrenecez

sen saol dostum ben sadece bildiklerim ve tecrübe edindiklerimi buraya aktarıyorum çoğu arkadaşımın yaptığı gibi

• venom800 kardeş bide bana fark yazan topikte yardım edersen sevinirim
  • quote:

Orjinalden alıntı: sezerbaris

Yukarıdaki set satılıktır arkadaşlar.Sıfır kalitesindedir yani sıfırından hiçbir farkı yoktur.Aleti evlenmeden önce almıştım ve kutusunda duruyordu kutusundan 6 ay önce çıktı ve hemen hemen hiç kullanılmadı.

@sezerbaris setin satılık oldugunu söylemiş..Gözünüzden kaçtı sanırım dostlar..
  • ben @sezerbaris arkadaşa pm den mesaj yollayıp durumumu söyledim zaten yani eğer kafamda yeni model midi sistemi almak olmasaydı o sistemi asla kaçırmazdım arkadaş zaten ikinci el bölümüne topic açmış kesin müşteri bulur ama bu topicte sony midi sistem arayan varsa kaçırmasın derim gerçekten mükemmel bir model
  • Ben yeni mini 4 tane 20 cm bass 720 Watt RMS falan dinlemem beyler.LBT efsanedir ve efsanelerin önüne geçilmez :9 Bugün yine kökledim sesi en ufak distorsiyon yok son seste....Eğilip kulağımı dayıyorum bassın port deliğine,böyle bir klima efekti yok.Bu yeni mini 1050 YTL ise ben son mohikan LBT'me 2000 YTL isterim walla saysam. ( bugün çok mu ukalayım ne? )
  • quote:

Orjinalden alıntı: smartcard

Ben yeni mini 4 tane 20 cm bass 720 Watt RMS falan dinlemem beyler.LBT efsanedir ve efsanelerin önüne geçilmez :9 Bugün yine kökledim sesi en ufak distorsiyon yok son seste....Eğilip kulağımı dayıyorum bassın port deliğine,böyle bir klima efekti yok.Bu yeni mini 1050 YTL ise ben son mohikan LBT'me 2000 YTL isterim walla saysam. ( bugün çok mu ukalayım ne? )

evet sende haklısın dostum ukalakık falan değil doğru olanı söylüyorsun ama o bir mini sonuçta ne yaparsa yapsın midi gibi olamaz. ama şöyle bir durum da var bu söylediğim fiyat doğubank fiyatı bu yeni mini ne zaman beşiktaş veya kadıköy gibi yerlere gelir işte en kazık fiyatı o zaman görürüz. doğubankta bu fiyata satılıyorsa size net bir şekilde söylüyorum beşiktaşta en az 1.500milyara satılır. en az diyorum dikkat ederseniz çok daha fazla fiyat çekme olasıkları var bence. eski model en üst mini sistem olan mhc gn100d modeli hala beşiktaşta 1.500 milyara satılıyor şaka gibi!!! aynı model doğubankta 950milyon gerçekten çok şaşırtıcı bir durum ama böyle. neyse bekliyelim bakalım ne olacak. bence yeni model en az 1yıl sonra anca gelir beşiktaşa ve 1.850 gibi bir fiyattan satılır bence..

• 
Sayfa: önceki 910111213
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.