Şimdi Ara

Sony MP3 Walkman kullananlar, müjde!!! Artık Sonicstage'e mahkum değilsiniz!!! (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
114
Cevap
0
Favori
96.095
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • program kesnilikle süper..bazı arkadasların evınde pc olmadıgı için sony kulanamyılar.. cafeklerde kısıtlama oldugu için.. bunu direk içine yüklemen yeterlii.artı ben dun test ettım.. sonicstage convert ederken ses ilede oynuyor..sonylerde onun için ses az cıkıyo denıyo... bu pro ssayesınde super bir ses yükseklıgı gelıyo..tabıı firmware update yapmadıysanız yaparsınız daha performanslı ve yenılıklerı görebılırsınız....
  • 403 ve 507 modellerinde corunsuz çalısıyor
  • Model:NW-S703F
    Ben bu zımbırtıyı yükledim.Yüklemez olaydım.Mp3 çalar bilgisayara takılıydı.Yüklendikten sonra çıkardım No Database dedi.Bende o gün yolculuğa çıkacaktım aksilik işte 2 haftadır hiç bir şekilde bir şey yapmadım.Lütfen yardım edin Sonic Stage kullanmaya razıyım!!
  • Lütfen yardım edin
  • Lütfen cevap verin
  • hocam vistadan kaynaklanıyor olabilir yani bende olmuştu bole bir sorun ama onun dışında bi bilgim yok :(
    quote:

Orjinalden alıntı: mevsimhazan

ya arkadaşlar siz gene iisiniz ben sonic stage ci bilgisayara bile kuramıyorum..program devamlı hata veriyo...bayisine götürdüm bilgisayardandır dedi bazı programlar engel oluyormuş sanırım firebox kurulumu var ama sizce neden kaynaklanıyodur bişlen varsa çok acil yardım edebilirmi çünkü mp3 te ses kayıtlarıyla ders açlışıyodum imdatttt....lütfen bilgi.ses verin nolurrrrrrrrrrrrrrrrrr........

• vistada problemli dedigin gibi
    quote:

Orjinalden alıntı: tunay_erbatur

Arkadaşlar bu sonic stage vistada çalışmıyor mu acaba...
    yükledim hata verip duruyor...

• hocam bozulmus icindeki bilgiler menu advanced ve intialaze kısmı olcak ordan bi format atarsan cihaz duzelir sonra şarkılarını yeniden yuklersin...
    quote:

Orjinalden alıntı: sansibar

--------------------------------------------------------------------------------

arkadaşlar daha önce sonicstage de sürücüyü görmediğni söylemiştim artık görüo şarkılarıda yüklüo,ama usb den çıkarıp dinlemek istediğimde nodata dio.tekrar takıyorum şarkılar içinde görünüo ama no data bi yardım nolur :( ömrüm yollarda geçio ama müzik dinleyemiyorum

sonicstage i bırakıp bu programı yükledim yine olmuo.bilgisayar sürücü olarak içinde dosyaları görüo ama mp3 player görmüo
  • seninde format atman gerekir menuden ...reset yeterli olmayacaktır...

bende bu surukle bırak voidmp3 u tam cozemedim ama bakalım hayırlısı
    quote:

Orjinalden alıntı: coffea

Lütfen cevap verin
  • Menude Initalize diye biryer vardır ordan format da reset de yaptım yine düzelmedi.Acaba sonicstageden mi bir şekilde yapılıyor?
  • S serisi için birşeyler var mı? S203F.
  • Bu sonicstage i proglamlayanlara iyi bi sövücem ama zor tutuyorum kendimi strese girmemek için aylardır şarkı atamıyorum nw-hd3e bu ne iğrenç bi programdır
  • Sattım ben de cihazımı. Gerçekten rezâlet bir durumdu. Bir daha asla yaklaşmayacağım...
  • Arkadaşlar ben de NW-A1000 kullanıorum.Bu program olmuo galiba.Yaaw ben bu Sony'nin SonicStage ve CP kullanması olayını anlamıorum ya.Başka hiç bir firmada yok bu olay.Bağla bilgisayarına at di mi ama kardeşim ya.Atarken ayrı uğraş,silerken ayrı uğraş... Tmm alet güzel,kullanırken ii de şarkı atarken kahrediorum hayatıma yaa.2 saat atraca çevir,at fln.Yok mu bunun daha kolayı
  • bende e-002 var.voidmp3fm yi yükledim.sol tarafta mp3 ün içi denilen kısımda hiç bir dosya gözükmüyor .sağ taraftan şarkı seçip update denilince de aşırı hızlı bir şekilde doluyor ama durum fıs oluyor.bir çözümü var mı yada hatam var mı?

EDİT: hocam hallettim sol tarafta dosya oluşturup içine atacakmışım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi loxniptr -- 15 Mayıs 2008; 13:53:39 >
  • nw-a1000 de bu oluyor mu...
  • Merhabalar. hı-md nzh 700 ile yapılan ses kayıtlarını Sonic stagede kullanarak bilgisayara attıktan sonra cd ye nasıl atıldığını bilen bir hayırsever aranıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: manowarif

arkadaşım şöyle bir yazılım war..
    bende nw-e003 war kullanıyorum..

http://www.drvoid.com/voidmp3fm/

bunu kurmadan önce aletin içindekileri bilgisayarımdan girip sil..

FORMAT atma SİL..

bunu kur ama sonra sonic ctage tanımıycak aleti..

sonicle kullanmak istersen içindekileri silip tekrar tak sonicden devam et..

bu programın .exe si aletin içinde kalıyo ordan çalıştırıyosun böylece nereye gidersen git kullanabiliyosun..

kolay gelsin..

Kardeş Allah senden bin kere razı olsun Beni şu sonicstage illetinden kurtardın ya gerçekten bu minnet borcumu ne yapsam ödeyemem.. Ayrıca şarkıların atılışı,silinişi,liste oluşturmasıda çok kolay. Tekrar tekrar çok teşekkür ederim.Emeğine sağlık...

• ya bendede nw-003 var ama dediklerinizi yaptım mp3 un icindekileri tum dosyaları sildim o programı kurdum ancak dosya actım icine sarkı konmuyor mp3 un icindeki dosyaları geri yukleyince sarkı konuluyor fakat bu defa da mp3 sarkıları acamıyor sizce neden olabilir yanıtlarsanız cok sevinirim cunku bende cok istiyorm sonicstageden kurtulmayı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evremmerve -- 1 Kasım 2008; 17:39:30 >
  • arkadaslar bende nw-e015F var ben onu ayarlayamadım yardımcı olabilecek bi arkadaş varmı??
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.