Şimdi Ara

SONY MDR-EX082LP EX-082

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Balıkesir
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kulaklığın sıfırının fiyatına buradan ulaşabilirsiniz.

iletişim için : alimsatim@windowslive.com ekleyiniz

İstediğim fiyat 40ytl dir.Kargo tarafıma aittir.Aşağıdaki resimler ürünün kendi resimleridir.Yine yanında orjinal kulak içi plastik aparatlar verilecektir.Ekstra kauçuk kulak girişleri (small - medium) de orjinal poşetinde verilecektir.Kulaklıklarda resimde takılı olanlar büyük kulaklık girişleridirler en iyi bass ses ile müzik dinlemeyi tercih ettiğim için onları taktım.

Ek bilgi : Önce parayı alırım sonra ürünü gönderirim %100 temiz iş yaparım.İlk kez bu site üzerinden satış yapacağım ürün satılması durumunda ve kısa sürede referanslarımın çoğalacağını ön görmekteyim.Kul hakkı herşeyden öncedir benim için.Şimdiden teşekkürler.

Ürün resimleri

SONY MDR-EX082LP EX-082

SONY MDR-EX082LP EX-082

SONY MDR-EX082LP EX-082

SONY MDR-EX082LP EX-082

SONY MDR-EX082LP EX-082

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bynkah -- 22 Nisan 2009; 16:30:16 >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• ex 90 değil ki bu ex082 ikisi arasında dağlar kadar fark var
  • Bu ürünü kulanmış bir tüketici olarak ben böyle bir kulaklık görmedim bass verecen her keze şiddet ile tavsiye ederim çayın içine bile düşürdüm bişi olmadı ;)
  • Kulaklık sıfır Sony NWZ A826 4GB MP3/MP4 medya oynatıcı ile geldi ve üzerinde herhangi birşey yazmıyordu.Sadece Sony'nin "EX" tipi kulaklığı diye bir ibare görmüştüm medya oynatıcının özellikleri sıralanırken bir alışveriş sitesinde.Bu sebeple google da o isimle arattım ve resimdeki kulaklık bendekinin aynısıydı.Başlıkta EX90 yada EX 082 tam model bilmiyorum bu sebeple söylediğiniz doğrudur birşey diyemem zaten kulaklığın üzerinde de herhangi bir model yazmıyordu.

ha bu arada hayvanat bir BASS ses verdiği konusunda Ghost nickname li arkadaşa katılmaktayım

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Gerçekten çok güzel bi kulaklık ama ikisini de kullandım bu mdr ex 082 başlığı değiştirirseniz forumdakileri de yanlış bilgilendirmiş olmazsınız
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.