Şimdi Ara

Sony: L.A. Noire, Xbox 360'ta da Sorun Yaratıyor (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
5.356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ""Evinizde cocuklar,bilgisayarın karşısına dızılmış oturuyorlar
    Karşılarında süper oyunlar cıkaran konsollar
    Arkadaşlar toplanıp Birbirleriyle oynuyorlar şakalaşıyorlar
    Pc oyuncusu aklından gecırıyor
    Benimde bir konsolum olsa bende süper oyunlar oynıyabilsem
    Baba bana niye almıyorsun bizde niye yokkkkkk""

Rockstar, niye? Neden? Parası neyse verelim.
  • quote:

Evinizde cocuklar,bilgisayarın karşısına dızılmış oturuyorlar
    Karşılarında süper oyunlar cıkaran konsollar
    Arkadaşlar toplanıp mortal kombat oynuyorlar
    Birbirlerine fatality çekiyorlar
    Pc oyuncusu aklından gecırıyor
    Benmde bir konsolum olsa bende fatality çekebilsem
    Baba bana niye almıyorsun bizde niye yokkkkkkkkkkkk

BABA CEVAP VERİR:
    oğlum kış gelsinde kışın alırız hem yanında l.a noire de alır soba niyetine kullanırız.
    kömür derdimiz olmaz hiç değilse..
    hüseyin abin ps3 salonunun deposuna doldurmuş l.a. noireleri kışa hazırlık yapıyor...
    bi kaç ay sabret gider bit pazarından 200 liraya ps3 alırız tamammı canım oğlum benim
  • o oyunlar orjinal olduğu ısınıyordur ps3 e L.A. Noire alıcağım ama ikinci ele düşmesini beklemek akıllıca bence bende ps3 slim var normal kullansan bile belli bir sıcaklığı var oyun lardada bu ısıyı geçmiyor şimdi bu oyunu oynayınca ısı seviyesimi artıyormuş belki fat ps3 lerde oluyordur elimde bu oyun olsa idi denerdim ama xbox 360 elite falcon board lı konsolum var bununda belli bir sıcaklığı var oyun oynarken ekstra bir ısınma görmedim ama oyun un copy ni çekiyorum inince deneyeceğim bu arada 3 dvd tak çıkar dert olucak galiba hdd 3 dvd yi yükleyince neden isterki xbox360 2.dvd 3. dvd yi zaten 1.dvd boot yapıyor oyunu pc de olduğu gibi crack çıksada oyunu hdd den açıp kapasak dvd takma derdi olmadan birde xbox360 gamepad larına elim alıştı ps3 ün gamepadları bir tuhaf duruyor sanki insanın elinde gamepad ların titreşim olayıda xbox360 dualshock 4 yapmış sanki ps3 ün gamepad ının titreşimi basit geldi bana 130tl ye orjinal aldım joystick i ama xbox360 ın joystick inin yanında ezik du

• Sony iyice emraha döndü nereye saldıracagını şaşırdı yazık ya yaralıııyımmmmmm
    küçük sony
  • bloodTime

19.05.2011 19:47:21

zuhahaha hahahahahah facede paylaşıcam bunu yorumu.
  • bende oynadım xbox360'ta sorun yok .
    neden sony dırek x360'a laf attıki ,aslında yok öyle bi durum ,resmen suçu üzerinden atmaya çalışmış.sony ısınyosa bize ne.
  • Sony yine kasiniyor rockstar oyunlarini xbox 360 a exclusive cikarmaya basliyacak gorecek gununu. ...
  • Ah be arkadaşlar biraz araştırma lütfen.

http://support.rockstargames.com/entries/20126677-what-to-do-if-you-are-crashing-or-freezing-in-l-a-noire

2 konsolda da sorunlar çok fazla. Genelde Xbox'da ama Ps3'dede azımsanacak gibi değil. Okuyun paylaşın öğrenin. Bir konsoldan diğerine laf atmayın lütfen. Daha Duyarlı olun lütfen
  • simdi gta4 oynadim da çok fena isindiya kapattim nolur nolmaz diye acaba sorun 3.61 guncellemesinden dolayi olabilirmi ki?
  • @Pyloge

birşey demiyorum

google ı aç fateeh33 yaz elbet birşeyler gelir hakkımda ...

@ lostplanetp

farkeder mi ? burada beyaz eşya ticareti yapmıyoruz
  • ben fat kasayla aralıksız 6 saat oynadım ,korkmayın keyfinize bakın:D
  • ısınma felan yok xbox 360 da (: 2 3 saatir oynuyorm normal ısınması. bide oyun ilerledikçe sıkıyo tekrar eden grvleri yüzünden
  • Ana sistemi PS3 oyunun.PS3'de grafikler daha güzel Xbox oyunu kaldırcam diye oyunu GTA 3'e çevirmiş.Isınma sorununa ise yaz geldi arkaadaşlar sistem elbet ısıncak oyunda ağır bir oyun katkısı olcak ısınmaya.
  • bebemisin sen kardeşim :D adam espiri yapmış çokda güzel olmuş saçma sapan şeyler yazman gerek yok
  • yeni nesil konsol çanları çalıyor..
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.