Şimdi Ara

Sony KDL-55W805C (43. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
932
Cevap
29
Favori
65.786
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hocam ne yaptınız neye karar verdinizx?

• eyozgurluk kullanıcısına yanıt
    Hocam 400₺ ye T-Con kart buldum ama satılmış son 1 adet stok varmış yetişemedim. Bizim komşu var samsung yetkili servisinde çalışıyor. Sony serviste çalışan arkadaşı varmış tv yi ona verdim. Şu an bakıyor tv ye, 800-1200₺ arası bir fiyata yaparız demiş. Bakalım fiyat verecek bana parçalara baktıktan sonra. 800-1200₺ arası şu an bana uygun geldi yaptırmayı düşünüyorum fiyat şu an makul. Ama tv eğer bir daha bu hatayı verirse yaptırdıktan sonra kırar atar gider samsung Qled serisi tv alırım. Sony şu an gözümden düştü yerlere
  • Hakan.Kayikci34 kullanıcısına yanıt

US $30.84 28%OFF | Latumab orijinal için t-con kartı T550HVN08.4 CTRL BD 55T23-C0G mantık kurulu 55 inç TV modülü

https://tr.aliexpress.com/item/1005001489583352.html?srcSns=sns_Copy&spreadType=socialShare&bizType=ProductDetail&social_params=60001192339&tt=MG&aff_platform=default&sk=_BO9hcn&aff_trace_key=0024e2e3946f47f5b8c1616d1f928c63-1607782542268-00455-_BO9hcn&shareId=60001192339&businessType=ProductDetail&platform=AE&terminal_id=e22a1703a207429988af6a737da0dda2

Bizim model için kart bu hocam. Ben bundan sipariş verdim bakalım daha önce alan olmuş bir sorun olmamış. Kuponla 30 dolar.

800-1200 olda ben de düşünürdüm burda yaptırmayı ama. Soyguncu dolu her yer

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eyozgurluk -- 12 Aralık 2020; 17:16:42 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Valla haber bekliyorum ben de hocam adam arayıp bilgi ve fiyat verecek ona göre yaptırıcam. Artık 1200 ü gözden çıkardım. En azından bir problem olursa adama geri verir yaptırırım yine arızayı. Artık 1 sene falan idare etsin havasındayım. Yine bozulursa daha yaptırmam atarım zaten.
  • Arkadaşlar kardeşimde bu TV den var. Garanti biter bitmez 1 sayfa gerideki gibi görüntü renga renk oldu. Bursa Sony Servisi 2019 yılında 900TL aldı Tcon için. 2 ay öncede tv Google logosundan öteye geçmemeye başladı. Yine servise verdik. Anakart arızası dediler ve 1600 TL ödedik. Bu TV ler fabrika çıkışı hatalı yapılmış belli. Bundan sonra TV alırken kesinlikle garanti uzatma satan Vatan Veya Mm den alınmalı.Tv yi 2600TL ye aldık ama 3,5 yılda 5100TL ye geldi. Yazıklar olsun Sony Ye... Aslında araştırılmalı dava açılabilir mu. Çünkü böyle bir tesadüf olmaz tüm seri bozuk neredeyse...

• quote:

Orijinalden alıntı: Hakan.Kayikci34

Valla haber bekliyorum ben de hocam adam arayıp bilgi ve fiyat verecek ona göre yaptırıcam. Artık 1200 ü gözden çıkardım. En azından bir problem olursa adama geri verir yaptırırım yine arızayı. Artık 1 sene falan idare etsin havasındayım. Yine bozulursa daha yaptırmam atarım zaten.

Hocam naptınız tv yi yapıldı mı

• Arkadaşlar merhaba 5 yıldır 55w805c kullanıyorum genel olarak cok memnunum fakat ses sistemi zayıf geliyor. sizler ses sistemi olarak ne kullanıyorsunuz acaba ? elimde logitech z506 var ama nasıl bağlayabilirim bilmiyorum. soundbarmı alsam yoksa eldeki z506 ı değerlendirsem kararsız kaldım

• quote:

Hocam 400₺ ye T-Con kart buldum ama satılmış son 1 adet stok varmış yetişemedim. Bizim komşu var samsung yetkili servisinde çalışıyor. Sony serviste çalışan arkadaşı varmış tv yi ona verdim. Şu an bakıyor tv ye, 800-1200₺ arası bir fiyata yaparız demiş. Bakalım fiyat verecek bana parçalara baktıktan sonra. 800-1200₺ arası şu an bana uygun geldi yaptırmayı düşünüyorum fiyat şu an makul. Ama tv eğer bir daha bu hatayı verirse yaptırdıktan sonra kırar atar gider samsung Qled serisi tv alırım. Sony şu an gözümden düştü yerlere

Hocam naptınız yapıldı mı?

Hocam tv yi 1300 ₺ ye yaptırdım ama 1 hafta sonra da ekranda yeşil ve kırmızı renkler oluşmaya başladı. Ben de yaptırdığım yere sattım tv yi 2000₺ ye geri. Uğraşmak istemedim fazla. Yeni tv aldım Sony KD-55XH9096 modeli
  • Stroma kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba. Ben de Logitech Z-506 modelini kullanıyorum gayet yeterli geliyor ve bass da sonuna kadar açamıyorum yarının bir tık üzerinde kullanıyorum. Hoparlörleri dağıtarak dizin biraz sinema havası veriyor
  • quote:

Hocam tv yi 1300 ₺ ye yaptırdım ama 1 hafta sonra da ekranda yeşil ve kırmızı renkler oluşmaya başladı. Ben de yaptırdığım yere sattım tv yi 2000₺ ye geri. Uğraşmak istemedim fazla. Yeni tv aldım Sony KD-55XH9096 modeli

Ben aliexpressden aldığım kartı taktırdım sorun yok hocam çalışıyor şimdilik

Aman hocam nazar değmesin çalışsın daha iyi. Durduk yere masraf yaptık zaten. PS5 alırım diyordum 1-2 sene öteledik mecbur tv yüzünden. 4K tv in beklemeyi düşünüyordum ama mecbur kaldık yapacak bir şey yok maalesef.
  • quote:

Aman hocam nazar değmesin çalışsın daha iyi. Durduk yere masraf yaptık zaten. PS5 alırım diyordum 1-2 sene öteledik mecbur tv yüzünden. 4K tv in beklemeyi düşünüyordum ama mecbur kaldık yapacak bir şey yok maalesef.

Oldu derken şimdi 5 kez kırmızı ışık yanmaya başladı hocam. Tv normal açılıyor ama kapatıp elektiriği kesince goruntu gelmiyor alttaki led ışıktan 5 kez kırmızı ışık yanıyor

• quote:

Tv yi fabrika ayarlarında başlattığımda çalışıyor. youtube , netfliks blutv hepsi çalışıyor gayet hızlı. ama kapattığımda kırmızı ışık hatası veriyor. kapatmamak gerekiyor. kapattıgımda da tekrardan fabrika ayarlarında başlatmak gerekiyor . şimdilik böyle izliyorum. ne yapacağımı bilemedim.

• quote:

Hocam naptınız yeni tv nasıl w805c ye göre?

Hocam kusura bakmayın yazmayı unutmuşum buraya size. Valla geçmiş olsun, muhtemelen taktığınız T-Con devre kartı orijinal olmadığı için öyle hata alıyorsunuz. Umarım düzelir.
    Yeni tv den çok memnunum bayağı iyi arttı görüntü kalitesi. Normal kanallarda dahi görüntü netliğinde artış var. Parasının hakkını veriyor yani. Özellikle konsol oyunlarında 4K HDR modu ateş ediyor. 2-3 kat arttı grafik kalitesi.
  • Arkadaşlar w805c modelinde t con kartı servise yaptırmaya verdiğimde sordum. Neden arızalanmış diye. T com kartı bu seride kronik cevabını vermişti. İşin ilgin yanı da neredeyse bir çok kişide 2.5 -3 yıl da ortaya çıkmış. 1100 TL serviste onarım yaptırdım. Birdaha bozulursa zaten gider Çin'den 30-40$ a parça alıp değiştiririm.

• Son 5-6 aydır da YouTube sorunu yaşıyorum. İnternete giriyorum, Netflix çalışıyor ama YouTubeye giremiyorum. Ayrıca wifi üzerinde ünlem işareti çıkıyor. Ancak fabrika ayarlarına aldığımda düzeliyor. Oda 1 hafta sonra gene gidiyor. Neyse fabrika ayarlarına alıp düzeltirim bir şekilde ama kanal ayarlaması işkence. Öncedn hazırladığım bir kanal listem vardı. Ama ayarlardan artık listeyi açamıyorum o alan açılmıyor. Benim gibi sorun yaşayan var mı?

• quote:

Hocam merhaba. Ben de Logitech Z-506 modelini kullanıyorum gayet yeterli geliyor ve bass da sonuna kadar açamıyorum yarının bir tık üzerinde kullanıyorum. Hoparlörleri dağıtarak dizin biraz sinema havası veriyor

hocam bağlantıyı nasıl yaptınız acaba ?5.1 ses alabiliyormusunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Stroma -- 11 Ocak 2021; 15:24:42 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: emin616

Arkadaşlar w805c modelinde t con kartı servise yaptırmaya verdiğimde sordum. Neden arızalanmış diye. T com kartı bu seride kronik cevabını vermişti. İşin ilgin yanı da neredeyse bir çok kişide 2.5 -3 yıl da ortaya çıkmış. 1100 TL serviste onarım yaptırdım. Birdaha bozulursa zaten gider Çin'den 30-40$ a parça alıp değiştiririm.

Hocam alırken dikkat edin tam uyumlu olsun ben 30 dolara aldım ama kırmızı ışık hatası verdi. Burda işin ehli bie arkadaş çipine yazılım attı o şekilde sorun çözüldü. Umarım stabil devam eder şu anda sorun yok

• 
Sayfa: önceki 4142434445
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.