Şimdi Ara

*/*/*SONY GT300 'ü OLANLAR KULÜBÜ *\*\* (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
524
Cevap
0
Favori
48.398
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vallaha benim tesisattan pek bilgim yok daha doğrusu araştırıyordumda şimdilik araverdim, lastikler eskidi onları değiştireceğim

Ben cdçaları, orjnal hoparlorler ile kullanıyorum şu anda memnunum, zaten kapı içi hoparlorlere baktım kapıya perçinlemişler çıkmıyo arkadakiler çıkıyo ama. Brde arka taraf metal benim bass hoparlor konmaz bagaj içi yapayım dicem ama ozamanda bagaj kullanılmaz ne yapacağımı şaşırdım

Tesisattan analayan bi üst yorumda SONİX var ona sor o anlar ben ondan bilgi almaya çalışıyordum

• quote:

Orjinalden alıntı: JackDaniels

az önce gittim carrefourdan gt300 aldım bende

fazla uzatmayayım dedim

%5 indirimli 360 ytl 18 taksit

Hayırlı olsun. En güzelini yapmışsın. Bir ara Firstline filan diyorsunuz. İyi ki almamışsınız.
  • YAZILIMCI,
    GT 300 LER ÇİN MALI MI? ÜRETİM YERİ İLE İLGİLİ BİLGİ VAR MI? GARANTİ BELGESİNDE NE YAZIYOR?
    BİR SİTEDE YAPILAN YORUMDA, GT 200 ÜN ÇİN MALI OLDUĞU YAZIYOR. MERAK ETTİM ACABA, GT 300 LER DE ÇİN MALI MI?
    BU HAFTA SONU BEN DE LASTİKLE BİRLİKTE CD ÇALAR BAKACAĞIM....
    GT 300 SEÇENEKLER ARASINDA...
  • quote:

Orjinalden alıntı: antiochos

bu teypleri garantinin geçmesi için yetkili servise mi taktırmak gerekiyor?

sunun cevabini ben de merak ettim kaynamis arada..
  • quote:

Orjinalden alıntı: tuuberk

quote:

Orjinalden alıntı: antiochos

bu teypleri garantinin geçmesi için yetkili servise mi taktırmak gerekiyor?

sunun cevabini ben de merak ettim kaynamis arada..

Ben birine sordum yok olmaz öyle şey dedi sattığın yer garantiyi imzalar sen takarsın dedi biride yetkili servise taktır garanti için dedi bende şaşırdım ne yapacağımı gittim servise taktırdım

quote:

Orjinalden alıntı: roverci

YAZILIMCI,
    GT 300 LER ÇİN MALI MI? ÜRETİM YERİ İLE İLGİLİ BİLGİ VAR MI? GARANTİ BELGESİNDE NE YAZIYOR?
    BİR SİTEDE YAPILAN YORUMDA, GT 200 ÜN ÇİN MALI OLDUĞU YAZIYOR. MERAK ETTİM ACABA, GT 300 LER DE ÇİN MALI MI?
    BU HAFTA SONU BEN DE LASTİKLE BİRLİKTE CD ÇALAR BAKACAĞIM....
    GT 300 SEÇENEKLER ARASINDA...

Bende gördüm onu hepsiburada da yazan bi yorum sanırım. Valaha kutuyu inceledim ama made in şurası burası yazan bi yer görmedim belki cdçaların üstünde yazıyordur. Türkiye yetkişi satıcısı Eurasia bunların dışındakiler sahte dediler garnti belgesine iyi bakdediler. Ama çin malı mı değil mi o konuda bişi demediler.

çin malı değildir yaa o nerden bliyormuş da yazmış öyle , saçma sapan yorum yapan insanlar çok hele hepsiburada.com da mesaj yazarak puan toplandığı için önüne gelen her alete mesaj yazanlar var

• quote:

Orjinalden alıntı: .C.O.

quote:

fazla uzatmayayım dedim

Hayırlı olsun. En güzelini yapmışsın. Bir ara Firstline filan diyorsunuz. İyi ki almamışsınız.

eywallah sağol

firstline ı satıcı eleman vermedi ben istedim ama

3 gün sonra iade ediyolarmış o yüzdende yok diyormuş alıcılara

yaw arkadaşlar teybi yeni aldım 3.gün bugün ama hala doğru dürüst jkurcalayamadım bugünde arabayı boyacıya vericem yan çıtaları boyatacam

ilk gözlemim şu an için ön cam bombeli olduğundanmıdır nedşir gündüz çok parlıyor ve açıkçası yazıları göremiyorum

ama ses vs süper inletiyor namussuz

şimdi hoparlörlere verdiğim paraya değdi diyom

• quote:

quote:

Orjinalden alıntı: .C.O.

quote:

fazla uzatmayayım dedim

eywallah sağol

firstline ı satıcı eleman vermedi ben istedim ama

3 gün sonra iade ediyolarmış o yüzdende yok diyormuş alıcılara

yaw arkadaşlar teybi yeni aldım 3.gün bugün ama hala doğru dürüst jkurcalayamadım bugünde arabayı boyacıya vericem yan çıtaları boyatacam

ilk gözlemim şu an için ön cam bombeli olduğundanmıdır nedşir gündüz çok parlıyor ve açıkçası yazıları göremiyorum

evet hocam camı çok uzak yapmışlar ekrandan bu yüzden de ışığı parlatıyo gündüzler. Ayrıca camı çok narin, yumuşak bi bezle silin ,organiz gözlük camı gibi sert bişey kullanırsanız çiziliyo.

Şu anda sadece camından biraz sıkıntım var ama onuda kontrast ayarı falan filan biraz iyileştiridm zaten

Genel olarak süper bi alet.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Yazılımcı Online -- 2 Haziran 2006; 10:31:42 >

• quote:

Getz'lerde de mi teyp yuvası yukarıda. Aslında o teyp yuvalarını alt taraflara yapsalar bütün bu sorunlar çözülecek. Hoparlörler ney bu arada?
  • aslında farketmiyo altada taktırabilirdim bendeki yuvalar aynı büyüklükte

aklımada gelmedi açıkçası

hoparlörlerin 4üde sony xplod xs-1734
  • bence sony alma. kolonları pioneer yap. bende gt300 var 330 wattlık pioneer kolon aldım mükemmel uyumlular
  • quote:

Orjinalden alıntı: Araneida

bence sony alma. kolonları pioneer yap. bende gt300 var 330 wattlık pioneer kolon aldım mükemmel uyumlular

tam olarak modelini biliyomusun pioneer kolonlarının?
  • PIONEER TS-A6911
    15 X 22cm 3 Yollu Hoparlörler (Bas,Mid,Tiz), 330 W
     */*/*SONY GT300 'ü OLANLAR KULÜBÜ *\*\*
  • bende 1734 var ve gt300 boğuyor resmen kolonları kesinlikle teybe yetmiyo kuvvetli olsunda ne olursa olsun
  • şimdi teyb de x-plod özelligi varya bu kolonlar kaldırırmı benim için yüksek ses önemli değil ses kaliteli olsun yeter.bass ve tiz i duymalıyım yane
    quote:

Orjinalden alıntı: Araneida

PIONEER TS-A6911
    15 X 22cm 3 Yollu Hoparlörler (Bas,Mid,Tiz), 330 W

• bide sony teyp le sony kolonlar daha iyi uyum sağlamazmı? sonuçta ikiside aynı firma bide benim almak istedigim 4 yollu imiş anfiye gerek var mı yoksa bass felan iyi verirmi?
  • Xplod özelliği ne yaw

ahh lastikler ahhh , masraf açtı bana yosksa bende alacaktım hoparlor
  • quote:

Orjinalden alıntı: Yazılımcı Online

Xplod özelliği ne yaw

abi tek kelimeyle sğper bir özellik.sony i diğer teyblerden ayıran en önemli EQ özelliiği.x-plod açtıgın zaman çok kalitelki bir ses oluyor.arkadaşların araçta denemiştik dandik 2 tane kolonda bile farkediyor.bide kolonlar sony olursa araçtan çıkmam heralde

• quote:

Orjinalden alıntı: ancelotti

quote:

Orjinalden alıntı: Yazılımcı Online

Xplod özelliği ne yaw

abi tek kelimeyle sğper bir özellik.sony i diğer teyblerden ayıran en önemli EQ özelliiği.x-plod açtıgın zaman çok kalitelki bir ses oluyor.arkadaşların araçta denemiştik dandik 2 tane kolonda bile farkediyor.bide kolonlar sony olursa araçtan çıkmam heralde

• teyp bu gt-200

kolonlarda bu

kırmızı felan güzel durur inş

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.