Şimdi Ara

SONY EURASİA GARANTİLİ PS4 PRO CUH-7116B ÇİFT KOL , GOW , BLOODBORN GOTY , LAST OF US DAHİL 37 OYUN

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
3.953
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 SONY EURASİA GARANTİLİ PS4 PRO CUH-7116B ÇİFT KOL , GOW , BLOODBORN GOTY , LAST OF US DAHİL 37 OYUN
    08/02/2018 Tarihinde SYD bilgisayardan aldığım konsolu satıyorum . Türkiye SONY Eurasia garantili olup 17 ay garantisi bulunmaktadır . Yoğun çalıştığım için fazla oyun oynayamadım dolayısıyla satıyorum .

Cihaz tertemiz hiç kullanılmamış gibi kutusundan açıp koyduğum yerinde duruyor yeri bile değişmedi .

Cihazın tam liste adı aşağıdaki gibidir .

Sony Ps4 Pro 1 TB 4K (Cuh-7116b) PlayStation 4 Pro 1 TB Oyun Konsolu (Eurasia) Son seri PS4 PRO konsoludur .

Konsol ile birlikte daha önce PS4 e aldığım gamepadi de vereceğim oda sıfır ayarında . Kutusuyla birlikte vereceğim .

Konsol kutu içeriğinden sadece tek kulaklığı veremeyeceğim çünkü kullandım alıcı için hijyen sorunu yaşatabilir . * (Sorun yok ben onuda isterim diyorsanız kutu içeriğine dahil ederim .)

Kutulu olarak vereceğim oyunlar . The Last of Us Remastered , Ratchet & Clank , Bloodborne Game of the year edition , Horizon Zero Dawn . Horizon Zero Dawn hariç diğer 3 oyunda da Türkçe mevcut kaldı ki Horizon da Türkçe dil desteği ne yazık ki yok .

Hesabımdaki oyunlar "TÜRKİYE PLAY STATİON STORE" ;

God of War Digital Deluxe Edition 2018 (TÜRKÇE)

Witcher 3 Game of the Year Edition (TÜRKÇE)

Uncharted Collection 1-2-3 (TÜRKÇE)

Metal Gear Solid V Phantom Pain (PLUS)

Until Dawn (PLUS TÜRKÇE)

inFamous Second Son (PLUS TÜRKÇE)

Dead by Daylight Special Edition (PLUS)

Absolver (PLUS)

Space Overlords (PLUS)

That's You (PLUS)

Starblood Arena (PLUS)

Bound (PLUS)

Until Dawn : Rush of Blood (PLUS)

RIGS Mechanized Combat league (PLUS)

KNACK (PLUS)

Neon Chrome (PLUS)

Hue (PLUS)

Sky Force Anniversary (PLUS)

Worms Battlegrounds (PLUS)

Rime (PLUS)

Amnesia Collection (PLUS)

Spy Chameleon (PLUS)

Grand Kingdom (PLUS)

Dungeon Punks (PLUS)

Killing Floor 2 (PLUS)

Child of Light (PLUS)

Extreme Exorcism (PLUS)

Game of Thrones - Season Pass (PLUS)

Life is Strange - Season Pass (PLUSS)

Heavy Rain (PLUS)

Destiny 2 (PLUS)

Hesap bilgilerini alıcıya PM aracılığı ile göndereceğim . Pazarlık payı mevcuttur , takas düşünmüyorum . Çok fazla takas teklifi aldım ancak dediğim gibi istemiyorum .

Konsolu ANKARA'dan elden alabilirsiniz , ANKARA dışından ise önce ücreti sonra ürün şeklinde yollayabilirim . Önce kargo sonra ücretini vereyim tarzı mesajlar atmanıza gerek yok çünkü kabul etmiyorum . Referanslarımı kontrol edip araştırabilirsiniz .

SONY EURASİA GARANTİLİ PS4 PRO CUH-7116B  ÇİFT KOL , GOW , BLOODBORN GOTY , LAST OF US DAHİL 37 OYUN

SONY EURASİA GARANTİLİ PS4 PRO CUH-7116B  ÇİFT KOL , GOW , BLOODBORN GOTY , LAST OF US DAHİL 37 OYUN

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.
    Fiyat : 3000 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Evet | 26 Ocak 2020 Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : MNG Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Fiyat nedir oyunlar olmadan?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güncel.

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.