Şimdi Ara

Sony Ericsson XPERIA™ X8 (E15i) (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.419
Cevap
10
Favori
200.441
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • skyfire-web browser bunu yüklediğiniz zaman bir çok videoyu oynatıyor telefon-
    igo my way-güzel bir navigasyon programı ekrana tam oldu çevrimdışı haritayı yükleyip kullanacağım henüz araçta deneme fırsatım olmadı fakat oturduğumuz yeri buldu-
    Atomic Bomber-Markette olan güzel bir oyun çok eğlenceli seviyorum bu oyunu -
    free running-bu da markette bulunan basit ve güzel bir oyun-
  • Bunlarda benim kullandığım uygulamalar..

Skyfire: Flash destekli browser
    Advanced Task Killer: Gelişmiş bir uygulama yöneticisi. Androidli telefonların şarj konusunda kurtarıcılarından..
    Facebook: Facebook kullananların kesinlikle kullanması gerek..
    Fruit Slice: Fruit Ninja oyununun aynısı. Meyve kesme oyunu. Çok eğlenceli.
    PArking Car: Otoparkta araba yanaştırıyorsunuz. Eğlenceli bir zeka oyunu.
    Angry Birds: Artık herkesin bildiği muhteşem kuşlar :)
    OfficeSuite: Office uzantılı dosyaları açabilen program.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunuss.10

Varmı böyle bir X8 ya

Aradım taradım ama romu bulamadım , isteyenler şunu da deneyebilir gayet stabil duruyor

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1079463

• quote:

quote:

Varmı böyle bir X8 ya

Aradım taradım ama romu bulamadım , isteyenler şunu da deneyebilir gayet stabil duruyor

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1079463

Bunu yüklediğimizde sistem yine Türkçe mi oluyor?

• Yunus bunun x8 olduğuna emin misin? htc wildfire gibi duruyor baksana çözünürlük de düşük gibi :S

bir de kullanan arkadaşlara ve bilenlere bir sorum olacak bende menüye girdiğimde ve ana ekrandayken yatay çevirince ekran dönmüyor
  • Arkadaşlar çok beğendiğim htc temasını isteyenlere pm olarak gönderebilirim. sanırım başka bir site linki vermemiz yasak. değilse burdan da paylaşırım..

Nasıl kuracaksınız?
    Dosyadan 3 tane program çıkacak. Biri widget.apk biri temanın .apk dosyası. diğeri de klasik htc wallpaper ı . şimdi bunların hepsini sd cart a atıyoruz. sonra temanın .apk dosyasını appinstaller tarzı bir programla kuruyoruz. kurduktan sonra programı açmaya basınca temamız da açık oluyor. daha sonra bu widgeti kuruyoruz. (aynı programla) widget dosyası da menümüze atılıyor. daha sonra ana ekrana basılı tutup widgetimizi seçince saat ve hava durumu (klasik htc) da çıkıyor. istediğiniz gibi düzenleyip kullanabiliyorsunuz. hayırlı olsun

yalnız bir de multitouch olsa tadından yenmezdi

edit: yapamayan arkadaşlar olursa video da çekebilirim talep olursa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vadu -- 8 Temmuz 2011; 17:36:05 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mertdnc

Arkadaşlar çok beğendiğim htc temasını isteyenlere pm olarak gönderebilirim. sanırım başka bir site linki vermemiz yasak. değilse burdan da paylaşırım..

Nasıl kuracaksınız?
    Dosyadan 3 tane program çıkacak. Biri widget.apk biri temanın .apk dosyası. diğeri de klasik htc wallpaper ı . şimdi bunların hepsini sd cart a atıyoruz. sonra temanın .apk dosyasını appinstaller tarzı bir programla kuruyoruz. kurduktan sonra programı açmaya basınca temamız da açık oluyor. daha sonra bu widgeti kuruyoruz. (aynı programla) widget dosyası da menümüze atılıyor. daha sonra ana ekrana basılı tutup widgetimizi seçince saat ve hava durumu (klasik htc) da çıkıyor. istediğiniz gibi düzenleyip kullanabiliyorsunuz. hayırlı olsun

yalnız bir de multitouch olsa tadından yenmezdi

edit: yapamayan arkadaşlar olursa video da çekebilirim talep olursa

kardeşim bana pm den atar mısın denemek isterim :)

• pm gönderildi
  • Evet Türkçe,

Bulmiyom adam X8 demiş
  • süper olmuş ama
  • Video anlatımlar yapabilirmisin mesala tema-uygulama nasıl kurulur oyun nasıl kurulur ben hiç rom ve root yapmadan kullanmak istiyorum

Not: yeni kullanıclar için veya varsa video anlatımlar özelden mesaj beklerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -PiToN- -- 8 Temmuz 2011; 21:11:55 >
  • en kısa zamanda videolarımla yanıınızda olacağım
  • Açıklarsan iyi olur daha almadım bu salı alıyorum
  • videoyu çekerim ordan direk izlersin
  • Ne zaman olur
  • video hazır. upload yavaş olduğu için yarın saat 14 gibi youtube a yükleyip buraya atmış olurum kardeşim
  • arkadaşlar telefonun güneş altında görünürlüğü çok az neredeyse hiç görünmüyor bilgi vermek istedim
    bunu incelemye de ekleyeceğim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GallagherLip -- 8 Temmuz 2011; 23:56:29 >
  • mertdnc pm ıcın tesekkuler ama daha denemedım yarın ınsallah.. captaın16 dogru soluyorsun gunes altında gorunurluk cok az yeterlı deıl gercekten ekle bencede ıncelemeye alcaklar dıkkate alsın mutlaka
  • Arkadaşlar ekran parlakliğini en yukseğe getirerek gunes altinda rahat kullanabilirsiniz

Onemli degil baska isteyen varsa pm atabilirim. Videosunu da bugün ekliyorum.
  • vıdeoyu beklıyoruz sabırsızlıkla :)
  • 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.