Şimdi Ara

>>> Sony Ericsson Xperia™ ARC | Yardımlaşma & Fan Club | Oyun & Uygulama Paylaşımı | Destek | <<<< (167. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.332
Cevap
17
Favori
239.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Arkadaşlar telefona uygulama yükleyemediğim için(malum hafıza sorunu facebook vs. uygulamalar hafıza kartına yüknemiyor) root yapmak istiyorum açık bi şekilde anlatım yapan site veya anlatım yapabilenler yardımcı olabilirmi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: mustafasener93

Arkadaşlar telefona uygulama yükleyemediğim için(malum hafıza sorunu facebook vs. uygulamalar hafıza kartına yüknemiyor) root yapmak istiyorum açık bi şekilde anlatım yapan site veya anlatım yapabilenler yardımcı olabilirmi?

http://forum.donanimhaber.com/m_74181669/tm.htm buradan çok rahat bir şekilde root yapabilirsin.anlatılanları önce iyice oku ve anla.kafana tkaılan yer olursa sor öğren sonra uygulamaya geç.
  • Arkadaşlar merhaba,
    Yaklaşık 2 senedir Arc kullanıcısıyım. İlk alırken öyle heyecanlanmıştım ki anlatamam. Ancak şuan öyle bir hale geldi ki telefon duvarda parçalamak istiyorum. Öylesine yavaş öylesine takılıyor ki, acil durum olsa 112'yi arayamaz durumdayım. Bir de sarı ekran problemi oluştu. Ekranın sol tarafı bildiğin sapsarı. İlk fırsatta değiştireceğim. Benim danışmak istediğim konu; bildiğim kadarıyla sarı ekran kronik bir problem. Servise götürsem telefonu değiştirirler mi? Garantisi geçeli 3-4 ay oldu. Ondan sonra bu sarı ekran problemi meydana geldi. İzmir'de yetkili servis hangi firma? Cihaz zamanında electroworld'den alınmıştır.
    şimdiden teşekkürler
  • Arkadaşlar bugün gün içerisinde gidip hallettim. Mekanik değişiklik yaptılar.
    Teleservice üzerinden hizmet aldım. Garanti kapsamı daha sürüyormuş o yüzden ücret talep edilmedi.
  • arkadaşlar bu ürünün orjinal kulaklıgını nerde bulabilirim (mh650) c siz olan
  • Beyler vatan computerden alınan arc cihazım var garantisi bitti. Servisi hangi firma bunun? Nasıl öğreniriz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bi tanidiğimdada bu telefondan var,pc den hafıza kartına oyun atmış,oyun kurmuş yanlız açılmamış neden olabilir ? bir çözüm yolu varmı ?
  • arkadaşlar bende bu cihazdan kullanıyorum bu cihaz için gelen en son adndroid sürümü nedir ve yazılım nasıl güncellenir
  • Merhaba arkadaşlar teelfonumun hafızasını temizlerken telefon rehberini sildim geri almanın bir yolu var mı?
    Yardımcı olursanız çok sevinirim...
  • ALINIK SONY XPERİA ARC VEYA ARC S

BATARYASININ DAYANMA SÜRESİ ÖENMLİ DEĞİL.

KAYITLI OLSUN. HİÇ BİR ARIZASI OLMASIN. KASASINDA ÇIKILME FALAN OLABİLİR AMA KIRIK OLMASIN. ARKA KAĞPAĞI FALAN SAĞLAM OLSUN.

ŞARŞ ALETİ OLSUN.

FİYAT OLARAK MAKSİMUM 200 TL VERİRİM. CİHAZINI SATMAK İSTEYENLER BANA ÖZELDEN ULAŞSIN.
  • orjinal yazilimli xperia arc kullanirken birden acilmamaya basladi sony sonra xperia logosu tekrar reset atiyo kendi

sony pc yazilimi cok degismis bu durumdaki cihazi nasil baglariz geri tusuna basarak baglayamadim orjinal yazilim atmak istiyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • musty578 kullanıcısına yanıt
    flashtool programını dene ve sonrada stock rom ile flashlayıp orjinal roma tekrar dönebilirsin
  • 
Sayfa: önceki 163164165166167
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.