Şimdi Ara

sony-ericsson p900 için gps çözümü hangisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
1.643
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar sony-ericsson p900 için gps programı hangisi? tercihim igo ama tomtom da olur link bilen arkadaşlar lütfen yardım edermisiniz şimdiden teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi taci37 -- 13 Aralık 2007; 17:59:33 >

• eyvallah değerli yardımın için
    quote:

Orjinalden alıntı: pianoblack

http://www.ekogroup.com.tr/wayfinder/phones.aspx

• p900 yok hala teşekkür ediyorsun :) varmı bilen p9xx serisi için sorunsuz GPS software arkadaşlar ?
  • bende uzun sure forumda yazdım ama neticeye ulasamadım...
  • kontrol etmeden önce ettim teşekkürü sorunumu çözmesi yada çözmemesi önemli değil önemli olan arkadaşın değerli vaktini ayırıp link vermesi dimi sevgili kardeşim
    quote:

Orjinalden alıntı: avanazgul

p900 yok hala teşekkür ediyorsun :) varmı bilen p9xx serisi için sorunsuz GPS software arkadaşlar ?
  • Taci kardeş ben p910i kullanıyorum tomtom un uiq2 yazılımı var fakat türkiye haritası kullanışlı değil bu konuda en iyi takip ettiğim kadarıyla i-go başarsoft un haritaları kullanılıyor laptopta emulatörle denediğim kadarıyle çok iyi ne yazıkki sadece windows tabanlı pda lara yüklenebiliyor başka bir forumda okuduğum kadarıyla yakın zamanda tomtom da bu haritayı kullanıcak yani birazdaha bekleyeceğiz.selamlar...
  • tomtomun hangı harıtayı kullanacagı tam bır muamma ;

yurtdısında teleatlası kullanıyor
    turkıyede bır harıta fırmasında calısan bır kısı bızım harıtamızı onayladı, kullanacak demıs onemlı bır fırmada calısan arkadasıma
    bu forumda baska bır sey yazıyor

gercegı sadece tomtom turkıyeye gelınce gorecegız.

bu arada turkıye pıyasasında bu kadar oturmamısken tomtom montom gelmez buraya, çünkü gelse dahi gördüğüm kadarı ile türkiyede standart kullanıcılar navigasyon olayına fazla hazır değil.

tomtomun kullanım klavuzunu okumadan , web sayfasındakı harıta hata bılıdırım yerıne bakmadan herkes attırıp tutar, tomtom denen sey bumuymus, onun yuzundan vıyadukten asagı dustum, arabamın kaskosu yoktu, 50 mılyar zararım var vs.

o harita iyi bu harita iyi konusuda tam bir never ending story gördüğüm kadarı ile.

bir firmanın x bölgesi iyiyken , diğer bölgenin y bölgesi daha iyi olabiliyor.

ben şehir içinde istanbul, antalya vs teleatlas haritalarından fazlası ile memnunum ancak örnek tatile gittiğimde kaş, kalkan bölgeleri yok. orada gördüğüm kadarı ile 2 noktanın haritası düzgün ( harita sitesi.com ) tabi navigasyonda varmı bilmiyorum bu haritalar.

özetle şayet bir harita navteq, teleatlas vs gibi derleyiciden geliyorsa benim için güvenlirdir en azından bazı standartları sağlıyordur.

buradakı en krıtık konu guncelleme turkıyedekı fırmalara mevcut urun anlamında guvenırım ama guncelleme konusudna guvenmem, benımle sozlesme ımzalamıyorlar ancak bu uluslararası anlasmalar netıcesınde sozlesme ıle x yıl urun gunceleme vs garantısı verdıklerı ve onemlı akıtlerın altlarına ımza attıkları ıcın bu bana guven verıyor.

tamamen Turk fırmalarına desteklememe ragmen, navturk hususundan sonra guvenım kalmadı fazla bu pıyasadakı harıtacılara

tuketıcı olarak sadece cıkan urunlerı alarak pıyasayı kendı capımda desteklıyorum...

tek emın oldugum bır sey var navigasyon cıhazları COK FAYDALI ALETLER, MUTALAKA ALIN KULLANIN. CRACK KULLANMAYIN . HARİTACILARI FIRMALARI DESTEKLEYIN. BUNLARI YAPINKI PIYASA BUYUSUN, URUNLER ISTEDIGIMIZ SEVIYEYE GELSIN !!!!!!!!!!

NOT: TACI37 KARDES BEN SENIN URUNE AIT SOFTWARE VAR GİBİ AKLIMDA KALMIS , MEGER YOKMUS , SORRY :)

PB

quote:

Orjinalden alıntı: ertugrul29

Taci kardeş ben p910i kullanıyorum tomtom un uiq2 yazılımı var fakat türkiye haritası kullanışlı değil bu konuda en iyi takip ettiğim kadarıyla i-go başarsoft un haritaları kullanılıyor laptopta emulatörle denediğim kadarıyle çok iyi ne yazıkki sadece windows tabanlı pda lara yüklenebiliyor başka bir forumda okuduğum kadarıyla yakın zamanda tomtom da bu haritayı kullanıcak yani birazdaha bekleyeceğiz.selamlar...

• quote:

Taci kardeş ben p910i kullanıyorum tomtom un uiq2 yazılımı var fakat türkiye haritası kullanışlı değil bu konuda en iyi takip ettiğim kadarıyla i-go başarsoft un haritaları kullanılıyor laptopta emulatörle denediğim kadarıyle çok iyi ne yazıkki sadece windows tabanlı pda lara yüklenebiliyor başka bir forumda okuduğum kadarıyla yakın zamanda tomtom da bu haritayı kullanıcak yani birazdaha bekleyeceğiz.selamlar...

arkadaslar sizin telefon symbian UIQ degil mi?

garminin symbian UIQ versiyonu var.Ve o bahsettiginiz haritayi kullaniyor.

Garmin mobile xt symbian UIQ3.0.Bi deneyin,calismazsa silersiniz.

http://www.mega upload.com/fr/?d=BOOMLBFU

• Uğur kardeş doğru bizim tlf.lar uiq2 p990 uiq3 verdiğin bilgi için teşekkürler birde garmin i deneyelim.Selamlar...
  • Garmin mobile xt araştırdığım kadarıyla uiq3 versiyonu için var yani bizim tlf.yüklenmiyor.Selamlar..
  • quote:

Orjinalden alıntı: ugur73

quote:

arkadaslar sizin telefon symbian UIQ degil mi?

garminin symbian UIQ versiyonu var.Ve o bahsettiginiz haritayi kullaniyor.

Garmin mobile xt symbian UIQ3.0.Bi deneyin,calismazsa silersiniz.

http://www.mega upload.com/fr/?d=BOOMLBFU
    uğur kardeş linki açamadım yardımcı olurmusun

• megadan sonraki boslugu sil vede baglanınca toolbarı ındırmen gerekebilir turkiyeden baglanıyorsan
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.