Şimdi Ara

Sony DSC-Rx100 M2 + Orjinal Kılıf + Orjinal Ekran Koruyucu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
1
Favori
161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Bursa İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 24/12/2013 tarihinde satın almış olduğum Rx100 M2 dijital fotoğraf makinamı satıyorum. Herhangi bir darbe, düşme, çizik ya da herhangi bir sorunu bulunmamaktadır. Satma nedenim başka bir model fotoğraf makinası almak istememdir.

250 Lira değerinde orijinal Sony kılıf ve yine 100 Lira değerinde orijinal Sony ekran koruma camı ile birlikte verilecektir.

Kutusu mevcuttur.

Fiyat: 750Tl
    Kargo bana ait.

Takas düşünmüyorum.

Düzenleme: Yeni fiyat 750Tl'dir.
     Sony DSC-Rx100 M2 + Orjinal Kılıf + Orjinal Ekran Koruyucu Sony DSC-Rx100 M2 + Orjinal Kılıf + Orjinal Ekran Koruyucu Sony DSC-Rx100 M2 + Orjinal Kılıf + Orjinal Ekran Koruyucu Sony DSC-Rx100 M2 + Orjinal Kılıf + Orjinal Ekran Koruyucu
     Sony DSC-Rx100 M2 + Orjinal Kılıf + Orjinal Ekran Koruyucu Sony DSC-Rx100 M2 + Orjinal Kılıf + Orjinal Ekran Koruyucu Sony DSC-Rx100 M2 + Orjinal Kılıf + Orjinal Ekran Koruyucu Sony DSC-Rx100 M2 + Orjinal Kılıf + Orjinal Ekran Koruyucu
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Curimo -- 26 Nisan 2016; 22:37:27 >

• Merhaba. Ürün hala duruyor mu? Ve tr menü mu?
  • Ürün satılmıştır arkadaşlar.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.