Şimdi Ara

''α'' SONY ALFA DSLR Fotoğraf ve Bilgi Paylaşım Alanı ''α'' (150. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.937
Cevap
38
Favori
356.544
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Zivilyn

quote:

Orijinalden alıntı: jamboree

Çok sağol Zivilyn
    Çok sağol branta.

---------

Kara kızılkuyruk

Yüks.Çözn.>>

Hocam ellerine sağlık benim merak ettiğim bi konu var bu kuşlara bu kadar yaklaşabilmek için bi yerlere kamufle felanmı oluyorsun yoksa başka tekniğimi var bu işin kuş kovalamaktan bi hal oldum

:))
    Yok özel bir teknik yok, genelde dolaşarak çekiyorum.
    Bazen çok işlek bir yer olursa gizlenip bekliyorum.

• jamboree hocam akıyosun :D diyorum ve böyle fotoğrafların devamını dört gözle beklediğimi de ekliyorum :D
  • Çok sağol DarthCroaton

---------

Gelengi Anadolu Yersincabı
     ''α'' SONY ALFA DSLR Fotoğraf ve Bilgi Paylaşım Alanı ''α''
  • a77 duyruldu. df'de tartışmalar bitmek üzere..
  • quote:

Orijinalden alıntı: jamboree

Çok sağol DarthCroaton

---------

Gelengi Anadolu Yersincabı

bu kare cok guzel olmus; ellerinize saglik..
  • Çok sağol NovariX
    :)

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ayı Baba -- 31 Ağustos 2011; 19:34:25 >
  • Arkadaşlar;

Yeni sony gövdemiz a77 hayırlı olsun. görünen o ki en iyi apsc makina. 7d den daha iyi iq veriyor. tabii burada amaç marka yarıştırmak değil. canon da mutlaka buna cevap verecektir. ama demek istediğim muhteşem iq ya sahip bir makinamız geldi. güle güle kullanın. yıllarca işimizi en iyi seviyede görecektir
  •  ''α'' SONY ALFA DSLR Fotoğraf ve Bilgi Paylaşım Alanı ''α''
  • @Zivilyn güzel yakalamışssın tebrikler..lenslerin hakkını veriyorsun
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zivilyn

Harika!
  • Teşekürler arkadaşlar.
  • up

• beyler bizim sony ne yapmış öyle yahu a77 en iyi iq ya sahip apsc makina, en büyük vizöre sahip aps-c makina, 24.3 mp ye rağmen muhteşem bir iso performansı gösteren makina, sanırım iso da 50 ye inebilen tek apsc makina, jpg çekerken ca vignetting gibi olayları düzeltmesi, 12 fps ki bu esnada af yapabiliyor(a55 sürekli af modunda 6fps çekim yapabiliyordu), full manuel video kontrolü de gelmiş.. rüya gibi bataryası 500 çekime kadar izin veriyormuş ki bu canımı sıktı biraz..

nex7 için pek bir şey söyleyemiyorum zaten, şu anda piyasada olan mikro sistemlerle kıyaslanması acımasız olur..
  • quote:

Orijinalden alıntı: M@rvelous

beyler bizim sony ne yapmış öyle yahu a77 en iyi iq ya sahip apsc makina, en büyük vizöre sahip aps-c makina, 24.3 mp ye rağmen muhteşem bir iso performansı gösteren makina, sanırım iso da 50 ye inebilen tek apsc makina, jpg çekerken ca vignetting gibi olayları düzeltmesi, 12 fps ki bu esnada af yapabiliyor(a55 sürekli af modunda 6fps çekim yapabiliyordu), full manuel video kontrolü de gelmiş.. rüya gibi bataryası 500 çekime kadar izin veriyormuş ki bu canımı sıktı biraz..

nex7 için pek bir şey söyleyemiyorum zaten, şu anda piyasada olan mikro sistemlerle kıyaslanması acımasız olur..

evet super. a77 yi gordukten sonra a33 den sogudum degistirsem nerdeyse +600€

• quote:

Orijinalden alıntı: dervis2007

quote:

Orijinalden alıntı: M@rvelous

beyler bizim sony ne yapmış öyle yahu a77 en iyi iq ya sahip apsc makina, en büyük vizöre sahip aps-c makina, 24.3 mp ye rağmen muhteşem bir iso performansı gösteren makina, sanırım iso da 50 ye inebilen tek apsc makina, jpg çekerken ca vignetting gibi olayları düzeltmesi, 12 fps ki bu esnada af yapabiliyor(a55 sürekli af modunda 6fps çekim yapabiliyordu), full manuel video kontrolü de gelmiş.. rüya gibi bataryası 500 çekime kadar izin veriyormuş ki bu canımı sıktı biraz..

evet super. a77 yi gordukten sonra a33 den sogudum degistirsem nerdeyse +600€

hocam bence a33 dursun, zaten güncel bir makina ve sizin yetersiz gördüğünüz bir tarafı olduğunu pek sanmıyorum

ben de a230 u değiştirmeyi düşünüyorum, a77 satışa çıksın da kullanıcı yorumlarını okuyalım bakalım. a65 de alabilirim, çünkü arasında 500 dolar fark var ama bir üst segmente geçmeyi istiyorum açıkçası.

gerçi ben hala nex7 de takıldım kaldım

Three-dial user interface
    Built-in 2.4M dot OLED EVF with eye sensor
    Electronic first-curtain shutter (cuts response time from 100ms to 20ms)
    'AVCHD Progressive' 1080p60 HD movie recording with built-in stereo mic
    Built in flash and Alpha hotshoe

şu kısım özellikle çok iyi: LA-EA2 adapter that promises fast autofocus with all existing Alpha mount lenses. This uses the company's SLT technology, with a fixed 'translucent' mirror and built-in phase detection AF sensor, plus an AF motor for 'screw-drive' lenses.

muhteşem ki ne muhteşem

• Testlerde çok olumlu sonuçlar vermiş. İso başarımı, detaylar, Fokus hızı vs. çok olumlu. Bir de çıksın da elimize alıp deneyelim, bakalım o zaman neler olacak.
  • çifte bayramımız kutlu olsun alfacılar:):)
  • çok teşekkürler xarax77

herkese iyi bayramlar!
  • Tüm Alfa ailesinin ramazan bayramı mübarek olsun arkadaşlar.
  • 
Sayfa: önceki 148149150151152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.